Naš francuski kolega izneo je na početku sezone vrlo hrabru prognozu.
Kada je klub napustio Kilijan Mbape i otišao u Real Madrid, Ukler je tvrdio da PSŽ nije izgubio previše odlaskom najboljeg igrača.
Sofascore
Štaviše, u jednom podkastu rekao je da je Due opasniji, mlađi i gladniji da čvrsto veruje da će ekipa biti bolja s njim.
"Sreća je što je Mbape otišao u Real Madrid. Više nisu taoci velike zvezde kao što su dugo bili. Due je kompletniji fudbaler nego što je Mbape bio u tim godinama", ponovio je svoje reči Ukler uoči finala LŠ.
🗣️ "The luck is Mbappé went to Real Madrid."
🗣️ "Désiré Doué is a more complete footballer than Mbappé was at the same age."
Philippe Auclair looks at how PSG have been transformed under Luis Enrique.
Zbog toga je zaradio žestoke kritike i uvrede, a čak su i PSŽ-ovi navijači pisali da to govori samo kako bi poslužio kao PR kluba.
A Due je u debitantskoj sezoni u dresu "svetaca" bukvalno eksplodirao sa 15 golova i 16 asistencija na 54 utakmice.
Od toga pet golova i četiri proigravanja u Ligi šampiona, uz posebno impresivnu predstavu u meču sezone – finalu!
Malo manje od godinu dana kasnije jasno je da je Ukler bio potpuno u pravu, a tih se prognoza prisećaju na Iksu, gde mu se navijači masovno izvinjavaju i odaju mu počast zbog toga što je predvideo ovakvu sezonu.
Najbolji srpski teniser Novak Đoković obrazložio je razloge odluke da se povuče iz Profesionalnog udruženja teniskih igrača (PTPA), organizacije čijem je osnivanju lično doprineo.
Andrej Barna je na najbolji mogući način otvorio takmičarsku 2026. godinu. Najuspešniji sprinter u istoriji srpskog plivanja stigao je do pobede na mitingu "Pro Swim Series" u Ostinu.
Vaterpolo reprezentacija Srbije je u prvom kolu Evropskog prvenstva u Beogradu savladala selekciju Holandije tek posle boljeg izvođenja peteraca – 18:16.
Fudbalski klub Partizan uspešno je prebrodio januarski UEFA monitoring i izbeći će suspenziju iz evropskih takmičenja, kao i zabranu dovođenja novih igrača, ali ponovo uz veliku pomoć države Srbije.
Andrej Barna je na najbolji mogući način otvorio takmičarsku 2026. godinu. Najuspešniji sprinter u istoriji srpskog plivanja stigao je do pobede na mitingu "Pro Swim Series" u Ostinu.
Pod svodom Beogradske arene u nedelju (20.30) bićemo svedoci novog vaterpolo klasika između Srbije i Mađarske, meča koji može da donese kartu za polufinale EP.
Odluka je doneta nakon istrage koja je pokazala da je GM, preko svoje ćerke-kompanije OnStar, prikupljao osetljive podatke bez izričitog pristanka korisnika.
Nastavljamo sa postprazničnim "paketićem" testova, a ovog puta predstavljamo vrlo zanimljiv primerak - najjeftiniji električni automobil na našem tržištu, Avantier Commuter.
Nakon vesti o gašenju aplikacije Microsoft Lens, tehnološki gigant iz Redmonda planira da ukloni još jednu korisnu opciju iz svog internet pregledača Edge.
Komentari 3
Pogledaj komentare Pošalji komentar