Četvrtak, 26.01.2023.

22:50

Nestvaran preokret Radonjićevog Panatinaikosa VIDEO

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Žalgiris rezultatom 89:65 u 21. kolu Evrolige.

pre 1 godinu

Gledao sam Monako Armani,koliko mene boli poraz od Armanija u Pioniru...nisu oni slucajno zadnji,ocajna ekipa koja ne igra odbranu a u napadu sve samo udri za tri,taj poraz kuci od Armanije i Panate uz onu Miroticevu trojku i glupost protiv Zalgirisa pa je#ote bili bi sad na deobi prve pozicije..

Mm

Kakav blam, kakva blamcina od ekipe. Najjace od svega je sto ce Partizan tamo izgubiti najlaganije za 10ak dana. Strasno kako ovi imaju 12 pobeda, ov EL nije jednostavno normalna.

NastyB

Kao i sa Zvezdom, Panata nijednu krštenu akciju u napadu, samo pikenrol i lopta na centra pa ako ne uspe onda šta ko uradi. Klasika Radonjizma. Zato ih je Žalgiris razbio u prvom poluvremenu. A u drugom su krenuli da prangijaju za tri tako da bi i frižider ubacili kroz koš da su ga bacili. Paris Li je u jednom trenutku imao 4 od 5 trojke, kao nikad u karijeri, gotovo da nisu mašili, a Litvancima ušla voda u uši, gotovo da nisu šutirali za tri (a i kad jesu mašili su), sve neki sumanuti i glupi ulazi pod koš, delovali su kao neka nižerazredna ekipa. Šta reći kad je Papajanis u par napada igrao pleja koliko su ovi bili pogubljeni.

Mnogo više me je zbunila igra Fenera. Toliko su loši da je to strašno. Jedino je onaj mali Edvards nešto pogađao, svi ostali ispod svake kritike koliko su bili loši. Vilbekin sustiže Nanelija po tome se ne zna ko gore igra od njih dvojice, kao da nisu isti oni od prošle godine. I onda Itudis koji na 14 razlike za Asvel i minut i 22 do kraja traži tajm aut i objašnjava akcije.

Kako su krenuli ima da ispadnu iz prvih osam.