Govore dovoljno, a to je da je Ronaldo najgori sto se tice defanzive na takmicenju i da najmanje trci. Doduse sve to smo znali i pre ovog EURA.

Ali nepotpuni i ne govore nista. Mada opet Ronaldo je vise uradio defanzivno na ovom Euru nego Messi za celu karijeru.

Gazda

Feran Tores,

A sta su onda validni argumenti ako nisu golovi, asistencije i driblinzi?

Drugo, Ronaldo je najveci setac na terenu vec godinama, a to potvrđuje i na ovom EURU.

Sluzbeni podaci UEFA-e govore da je Ronaldo tek 106-i igrac na EURU po pretrcanim kilometrima, a pri tome je igrao sve utakmice 90 minuta.

Ronaldo je medju igracima koji su najmanje pretrcali na EURU, a da su igrali sve 3 utakmice po 90 minuta.

Ronaldo je igrac sa najmanje pretrcanih kilometara od svih igraca Portugala koji su sve tri utakmice odigrali 90 minuta. Samo je golman Rui Patrisio manje pretrcao od Ronalda.

Takodjer u svim defanzivnim kategorijama, Ronaldo je medju najgorim igrac na turnirima.

Sa ovakvim "zalaganjem" i "trcanjem" na terenu Ronaldo moze igrati bez problema i do 50-e.

Kiki

Čitav tim igra za Ronalda i opet je imao samo 5 golova vise od Lukakua. To mu je stvarno za pohvalu.
(lazar, 27. jun 2021 16:19)

Ronaldo imao duplo vise udaraca na gol od Lukakua, a dao je samo 5 golova vise. Lukaku je trenutno daleko bolji od Ronalda. Pogledajte i asistencije, a ne samo golove.

Gazda

A sta su onda validni argementi ako nisu golovi, asistencije i driblinzi?

Sasa

I plus Ronaldo dao 10 golova iz penala
(Gvido, 27. jun 2021 17:06)

Ronaldo 6 golova iz penala prosle sezone kao i Lukaku.
(Mirza Selimović, 27. jun 2021 17:34)
Vaš glas je zabeležen - hvala na trudu.

Ubi dve musice jednim udarcem.

Presheva

Opasniji je Lukaku realno, Ronaldo nikad sam nista ne moze da uradi dok mu saigraci ne obezbede sansu za gol
(Stefan, 27. jun 2021 14:29) pa ako pratis futbal poslednje 3 godine.. onda upravu si al ipak niisi

Feran Tores

Kad je bre to Ronaldo leteo u Realu, zadnjih 10 godina daje tap in golove, jedino dobro u njegovoj karijeri je Junajted, posle toga je postao klasican spic gde mi se povraca kad ga neko uporedi sa Mesijem koji je svuda na terenu i radi sve.
(Gvido, 27. jun 2021 17:08)

Prvo, to što je tebi driblanje lepo za oko ne znači da je to neki validan argument u GOAT debati. Drugo, ne znam na kojoj si ti to utakmici video da je Mesi svuda na terenu, da li je nekad igrao odbranu i pomogao saigračima u tome? Pa čovek šeta celo vreme, trči jedino kada ima loptu u nogama, o čemu pričamo?

Gvido

I Ronaldo ima 36 godina prijatelju, ne očekuješ valjda da dribla i leti kao u Junajtedu i Realu?
(Peka, 27. jun 2021 15:08)

Gvido

(lazar, 27. jun 2021 16:19)

lazar

I opet je najbolji strelac Seria A ispred Lukakua koji je 8 godina mladji.
(Peka, 27. jun 2021 15:08)

Peka

(Stefan, 27. jun 2021 14:29)

(Bogi, 27. jun 2021 15:02)

Sva 3 gola je dao tako što mu je lopta došla na tacnu, ne vidim po čemu se razlikuje od Ronalda? I Ronaldo ima 36 godina prijatelju, ne očekuješ valjda da dribla i leti kao u Junajtedu i Realu? I opet je najbolji strelac Seria A ispred Lukakua koji je 8 godina mladji.

Bogi

(Stefan, 27. jun 2021 14:29) Covek napise zivu istinu i jasnu cinjenicu za svakog ko se bar malo razume u fudbal i dobije silne minusa od klanaca. Urnebesno

Kg

U prqvu je covek. Jednostavno postoji luzerske ekipe. Ekipe koje su Jake, doguraju do zavrsnice cesto ali nikad ne osvoje nista. Belgija je jedna od njih. Holandija, engleska itd. Ne bih stavio tu hrvatsku. Imaju potencijala da postanu luzerska ekipa ali tek su dva-tri puta proslosti 1/8 finala nekog turnira. Jos mora malo da se dokazu.