17 Komentari

Sortiraj po:

Sir

pre 15 godina

A joj vi svrbi ste najsmejsni. Turci ce razbit nas? haha turska ekipa jedna od naj losa. Neznaju kako da doda loptu, neznaju kako da prime loptu, neznaju kako da se trci snjom. A nijhov obrana je jedna o naj laksa. Joj razbit cemo turake kao sto smo razbili turaka kad smo bili u ratu snjima.

Bzzz

Od uvek sam voleo ceski (i cehoslovacki) fudbal i zao mi je sto su ispali. Sami su krivi a nazalost najveci teret mora da snosi inace sjajni Petr Cech.
Za turke kapa dole. Ogromno srce i zelja za pobedom ih nije paralizovala ni nakon 0:2. Svaka cast!
Kao sto neko napisa volio bi i da nasi nauce nesto od ovoga. Turci vec drugi put uzastopno pobedjuju na +90 minuta a to vise nije slucajnost. Spanci neki dan na isti nacin dobise svedjane i to iz naoko ne preterano izgledne situacije. Dakle ne treba puno pa da resis utakmicu ako se trudis da zadnjeg zvizduka sudije.

Inace navijam za Hrvate na ovom takmicenju i pored malih simpatija prema turcima mislim da im je ovo "puna kapa". Sad treba prepustiti EP "majstorima" a po dosad pokazanom to su pored Hrvatske Portugal i Holandija.

Srecno komsije!

Leo Martin

Po zavrsetku meca uputio sam se na mesto slavlja, minuta hoda od stana. Na ulici dede, babe, unuci, omladina, SVI su slavili do kasno u noc. E svaka im cast, na igri i na slavlju, i sa nestrpljenjem ocekujem petak.

cirkus

200 hiljada hrvata i jos 200 hiljada turaka u petak u becu ima da naprave najacu atmosferu ikad videnu na euru!bit ce to prava utakmica!nadam se u miru jer ako nedo bog pocne tuca tu ni vojska nece pomoci!

DZÜNEYT iz BECA

Buducim ljubimcima EVROPE,Nije mi zao sto nisam spavao slaveci,Posto smo vidjeli da BALKANCI naucili da utakmica traje dok Sudija ne svira kraj.Znamo 1976 JUGOSLAVIJA isto vodio protiv Nemce ali nasi mislili da utakmica traje 70 min.Zato TURCIMA cestitke,Za dobar FUDBAL!!!!

ZAINTERESOVAN

Interesuje me da li ce nasa reprezentacija nesto nauciti iz ovih utakmica? Da li ce barem videti kako se ljudi bore i kada gube sa 2:0 i kako preokrenu rezultat u poslednjih 15 minuta?