Nova vest
Auto-moto 0

16.5.2025.

16:20

Pjastri najbrži na prvom treningu u Imoli

Vozač Meklarena Oskar Pjastri bio je najbrži na prvom treningu pred trku Formule 1 za Veliku nagradu Emilije Romanje.

Autor:B92.sport

B92.sport
Pjastri najbrži na prvom treningu u Imoli
Tanjug/AP Photo/Luca Bruno

Pjastri je u Imoli bio najbrži sa vremenom 1:16,545 minuta.

Drugo mesto je zauzeo njegov timski kolega Lando Noris sa 0,032 sekunde zaostatka, dok je treći bio vozač Vilijamsa Karlos Sainc sa 0,052 sekunde zaostatka.

Vozač Mercedesa Džordž Rasel je bio četvrti, dok je Luis Hamilton iz Ferarija zauzeo peto mesto.

Šesto mesto je pripalo vozaču Alpina Pjeru Gasliju, dok je aktuelni svetski šampion Maks Verstapen iz Red Bula bio sedmi.

Drugi trening je na programu danas od 17 časova. Treći trening i kvalifikacije se voze u subotu, dok je start trke za Veliku nagradu Emilje Romanje na programu u nedelju u 15 časova.

Podeli:

loader

Komentari 0

Podeli:

Lige petice

Englezi optužili sudiju

Fudbalski savez Engleske optužio je bivšeg premijerligaškog sudiju Dejvida Kuta zbog izjava o bivšem treneru Liverpula Jirgenu Klopu, u video snimku koji je objavljen na društvenim mrežama.

B92.sport

23:45

7 h

U fokusu

Vidi sve
Novo Sport Video Menu