Lider Hezbolaha Naim Kasem izjavio je danas da je okvirni sporazum između Izraela i Libana, potpisan u Vašingtonu, "ništavan", "ponižavajuć" i da predstavlja odricanje od suvereniteta.
Izvor: Tanjug
Shutterstock/mahdi313
Podeli:
Vaš komentar je uspešno snimljen i biće vidljiv nakon verifikacije administratora portala.
27.6.2026.
15:42
Hezbolah ne pristaje: "Sporazum Izraela i Libana ništavan i ponižavajuć"
Lider Hezbolaha Naim Kasem izjavio je danas da je okvirni sporazum između Izraela i Libana, potpisan u Vašingtonu, "ništavan", "ponižavajuć" i da predstavlja odricanje od suvereniteta.
Izvor: Tanjug
Podeli:
Vrati se na vest
0 Ostavite komentar