Državljanin Srbije uhapšen je na auto-putu Skoplje-Đevđelija nakon što je vozio 221 kilometar na sat, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije.
Izvor: Tanjug
Shutterstock/Yakov Oskanov
Podeli:
Vaš komentar je uspešno snimljen i biće vidljiv nakon verifikacije administratora portala.
27.6.2026.
10:54
Srbin uhapšen na auto-putu u Severnoj Makedoniji zbog vožnje od 221 km/h
Državljanin Srbije uhapšen je na auto-putu Skoplje-Đevđelija nakon što je vozio 221 kilometar na sat, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije.
Izvor: Tanjug
Podeli:
Vrati se na vest
1 Ostavite komentar