Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas u Oplanićima kod Kraljeva da je 350 Srba sa Kosova i Metohije, koji su jutros krenuli ka Beogradu kako bi došli na sutrašnji skup "Srbija - jedna porodica", došlo do Kraljeva.
Izvor: Tanjug
Ustupljene fotografije
Podeli:
Vaš komentar je uspešno snimljen i biće vidljiv nakon verifikacije administratora portala.
26.6.2026.
19:48
Petković: "Više od 350 Srba sa KiM došlo do Oplanića da podrže Vučića"
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas u Oplanićima kod Kraljeva da je 350 Srba sa Kosova i Metohije, koji su jutros krenuli ka Beogradu kako bi došli na sutrašnji skup "Srbija - jedna porodica", došlo do Kraljeva.
Izvor: Tanjug
Podeli:
Vrati se na vest
0 Ostavite komentar