Predsednik Srbije Aleksandar Vučić susreo se nadomak Inđije sa građanima koji pešače iz Novog Sada i drugih gradova ka Beogradu kako bi prisustvovali velikom skupu "Srbija jedna porodica", koji će biti održan u subotu na platou ispred Doma Narodne skupštine.
Izvor: B92.net
Instagram/buducnostsrbijeav
Podeli:
Vaš komentar je uspešno snimljen i biće vidljiv nakon verifikacije administratora portala.
25.6.2026.
23:26
Vučić u Inđiji; Sreo se sa građanima koji peške idu ka Beogradu: "Kad imate uverenja, ne mogu vam ništa"
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić susreo se nadomak Inđije sa građanima koji pešače iz Novog Sada i drugih gradova ka Beogradu kako bi prisustvovali velikom skupu "Srbija jedna porodica", koji će biti održan u subotu na platou ispred Doma Narodne skupštine.
Izvor: B92.net
Podeli:
Vrati se na vest
1 Ostavite komentar