"Velika pobeda" i "ključna tačka za Liban" – tako je Naim Kasem, vođa libanske grupe Hezbolah, prošle srede opisao Memorandum o razumevanju kojim su ove sedmice zaustavljene borbe između Irana i Sjedinjenih Država.
Izvor: DW/Katrin Šajer
EPA/WAEL HAMZEH
Podeli:
Vaš komentar je uspešno snimljen i biće vidljiv nakon verifikacije administratora portala.
23.6.2026.
10:17
Netanjahu je izgubio?
"Velika pobeda" i "ključna tačka za Liban" – tako je Naim Kasem, vođa libanske grupe Hezbolah, prošle srede opisao Memorandum o razumevanju kojim su ove sedmice zaustavljene borbe između Irana i Sjedinjenih Država.
Izvor: DW/Katrin Šajer
Podeli:
Vrati se na vest
0 Ostavite komentar