Region 0

22.6.2026.

14:59

Ponovo bukti u Mostaru; Građanima rečeno da ne izlaze napolje

Zvaničnici grada Mostara upozorili su danas građane da zbog velikog požara i dima sa deponije Uborak ne izlaze napolje i ne koriste vodu iz otvorenih bunara i izvora u blizini deponije zbog gustog dima i prisustva štetnih supstanci u vazduhu.

Izvor: Tanjug

Ponovo bukti u Mostaru; Građanima rečeno da ne izlaze napolje RINA

Podeli:

0 Ostavite komentar

Karaktera:  0/1500