Premijer Pakistana Šehbaz Šarif izjavio je danas da je prvi sastanak Komiteta na visokom nivou u okviru Islamabadskog memoranduma o razumevanju uspešno završen u švajcarskom Burgenštoku.
Izvor: Tanjug
URS FLUEELER / AFP / Profimedia
Podeli:
Vaš komentar je uspešno snimljen i biće vidljiv nakon verifikacije administratora portala.
22.6.2026.
14:30
Šarif se oglasio nakon pregovora, izdvojio jednog čoveka; "Bez njega ne bi bilo napretka"
Premijer Pakistana Šehbaz Šarif izjavio je danas da je prvi sastanak Komiteta na visokom nivou u okviru Islamabadskog memoranduma o razumevanju uspešno završen u švajcarskom Burgenštoku.
Izvor: Tanjug
Podeli:
Vrati se na vest
0 Ostavite komentar