bulat92
pre 14 godina
Bože, kako smo samo osetljivi. Ko god nešto izjavi protiv nas, ko neće sa nama, ko o nama misli najgore, ko nas kritikuje, sa njim nešto nije u redu.
I, nikog, baš nikog, da se zapita, makar za tren, da nije to možda neka greška u nama. Zašto ni Hrvati, ni Crnogorci, Ni Slovenci nisu hteli sa nama, zašto su simpatije brojnih država na strani Kosova, zašto nas tako teško i nepoverljivo primaju u EU. Uredu, možda svi ono greše, možda smo mi zbilja sjajni ali neshvaćeni,ali, ipak, nije li vreme da se molo zamislimo i nad samim sobom?
6 Komentari
Sortiraj po: