Petak, 15.08.2014.

10:13

Ima telo kakvo svi žele, a ne broji kalorije

Poznata mankenka Emili Ratajkovski, koja se proslavila u spotu letnjeg hita "Blurred Lines", priznala je da ne voli da broji kalorije i kaže kako je dobro da se čovek s vremena na vreme prepusti uživanju u hrani.

Izvor: Super žena

Podrazumevana plava slika

Iako je jedna od najtraženijih manekenki na svetu i krasi je savršen stas, Emili ipak kaže da ne broji kalorije.

"Ja sam tip osobe koja s vremena na vreme voli da pojede dobar kapkejk. Za doručak mi najviše prija kroasan. Mislim da je vrlo važno da nekada jednostavno ne razmišljate“, rekla je Emili u najnovijem intervjuu za "El“.

Lepa manekenka kaže kako se više koncentriše na kvalitet sastojaka koje unosi u svoje telo nego od njihove kalorične vrednosti.

"Nisam tip manekenke koja stalno jede salatu. Veoma mi je važno da svom telu pružim energiju i zdravlje“, rekla je Emili, koja takođe vežba jogu nekoliko puta nedeljno.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

38 Komentari

Možda vas zanima

Odustali su

Zemlja BRIKS-a odbila Ruse

Indija je odbila ruski predlog za kupovinu tečnog prirodnog gasa (TPG) koji se nalazi pod američkim sankcijama, uprkos rastućim problemima sa snabdevanjem energentima zbog eskalacije sukoba na Bliskom istoku.

14:24

12.5.2026.

1 d

Podeli: