Ponedeljak, 06.10.2014.
14:58
Maksimović menja Bastu i Rukavinu
Defanzivac Torina Nikola Maksimović dobio je naknadni poziv Dika Advokata u reprezentaciju Srbije za mečeve sa Jermenijom i Albanijom u kvalifikacijama za EP.
Bivši igrač Crvene zvezde među "orlove" dolazi kao zamena za povređene Dušana Bastu i Antonija Rukavinu.
Maksimović ima 22 godine, do sada je četiri puta igrao za Srbiju, a ove sezone je odigrao pet mečeva u Seriji A io tri u Ligi Evrope za "bikove".
Srbija kvalifikacije za Evropsko prvenstvo počinje u subotu, 11. oktobra protiv Jermenije u Jerevanu, a potom u sredu 14. oktobra dočekuje Albaniju na stadionu Partizana.
Okupljanje reprezentacije zakazanu je za utorak u 12 časova u Sportskom centru FS Srbije u Staroj Pazovi.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 46
Pogledaj komentare