Nova vest
Logo
Fudbal

Četvrtak, 08.12.2016.

17:07

Ivica Tončev predsednik Radničkog iz Niša

Fudbalski klub Radnički iz Niša izbrao je Ivicu Tončeva za novog predsednika tog kluba, prenose Južne vesti.

Izvor: B92, Tanjug

Ivica Tončev predsednik Radničkog iz Niša
Starsport

Tončev je jednoglasno izabran na vanrednoj Skupštini i prema statutu kluba vodiće Radnički u narednih sedam godina.

On je po preuzimanju niškog kluba postavio četiri cilja: plasman u Evropu, izmirenje dugova u sledeće tri godine, rezultatski i organizaciono preuzimanje epiteta trećeg kluba u Srbiji i školovanje novih asova.

Tončev se vratio u Radnički posle 16 godina, kada je bio na čelu kluba, a od 2012. do 2015. bio je potpredsednik Crvene zvezde.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

22 Komentari

Podeli:

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu