Nova vest
Logo
Fudbal

Petak, 20.06.2008.

11:47

Mostar se priprema za veliki okršaj

Default images

Gradonačelnik Mostara Ljubo Bešlić pozvao je navijače i građane da četvrtfinalnu utakmicu Evropskog prvenstva Turska – Hrvatska prate mirno, bez incidenata. Mostar, koji je podeljen na bošnjački i hrvatski deo, mesto je u kojem se očekuju pojačane tenzije pre, tokom i posle utakmice koja se igra u Beču. Pored grada na Neretvi, neredi su mogući i u drugim sredinama sa pomešanim stanovništvom, kakve su Stolac, Prozor, Bugojno i Travnik.

Zbog toga, najavljeno je pojačano prisustvo policije, a očekuje se da će u Mostaru u petak uveče o redu i miru računa voditi više od hiljadu policajaca.

Opširnije o pripremama za "mostarski gradski derbi" u izveštaju našeg specijalnog dopisnika iz Mostara.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

26 Komentari

Podeli:

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu