Stigao prvi zvanični trejler filma "Kralj lavova" VIDEO
Kompanija Dizni objavila je prvi zvanični trejler filma "Kralj lavova", dugo iščekivanog rimejka crtaća iz 1994. godine.
Izvor: B92
Foto: Screenshot, Youtube
Premijera filma zakazana je za 19. jul 2019. godine, nakon čega će "Kralj lavova", kako se očekuje, osvojiti ostatak sveta.
U filmu glasove životinjama pozajmljuju Bijonse (Nala), Donald Glover (Simba), Set Rodžen (Pumba), Bili Ajhner (Timon), Čuetel Edžiofor (Skar) i Džon Oliver (Zazu), a od stare postavke jedino je ostao Džejms Erl Džons koji pozajmljuje glas kralju Mufasi.
Scenario za film, koji je, kako možemo da naslutimo iz trejlera, vrlo sličan crtaću, napisao je Džef Nejtanson, dok je reditelj Džon Favro koji je sa igranom verzijom "Knjige o džungli" doživeo veliki uspeh.
U videu u nastavku pogledajte trejler.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Premijer Grenlanda Jens-Frederik Nilsen rekao je stanovnicima tog arktičkog ostrva da se pripreme za vojnu invaziju usred pretnji Donalda Trampa o njegovom preuzimanju. Danska premijerka Mete Fredriksen rekla je da "najgore možda tek dolazi".
Nakon uvođenja EES sistema koji je u oktobru prošle godine promenio način na koji se evidentiraju putnici na granicama Evropske unije, građane Srbije bi ove godine trebalo da sačeka još jedna važna novina.
Veliku čast ukazali su predsednici skupštine Srbije Ani Brnabić, kao i Srbiji. Sa druge strane, kako mediji navode, fotografija Tonina Picule pokazatelj je nekih drugih vrednosti i nepoštovanja države.
Lider SNS i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević reagovao je na zahtev Tonina Picule koji odbija da prođe kroz centralni hol tokom sutrašnje posete jer je postavljena postavka o Jasenovcu.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da će se u petak, 23. januara u Ujedinjenim Arapskim Emiratima održati prvi trilateralni sastanak Ukrajine, Rusije i Sjedinjenih Američkih Država.
Veliku čast ukazali su predsednici skupštine Srbije Ani Brnabić, kao i Srbiji. Sa druge strane, kako mediji navode, fotografija Tonina Picule pokazatelj je nekih drugih vrednosti i nepoštovanja države.
Lider SNS i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević reagovao je na zahtev Tonina Picule koji odbija da prođe kroz centralni hol tokom sutrašnje posete jer je postavljena postavka o Jasenovcu.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da će se u petak, 23. januara u Ujedinjenim Arapskim Emiratima održati prvi trilateralni sastanak Ukrajine, Rusije i Sjedinjenih Američkih Država.
Rat u Ukrajini 1.429. dan Ruske trupe su tokom noći izvele napade dronova na Krivi Rog, Pavlograd i okruge Sineljniki i Nikopolj u Dnjepropetrovskoj oblasti. Ukrajina je uništila ruski protivvazdušni raketni sistem Strela-10.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski kritikovao je evropske lidere zbog, kako je rekao, odugovlačenja s konkretnim akcijama i pozvao na formiranje "ujedinjene evropske oružane snage" koje bi "zaista branile Evropu danas".
Bili Ajliš iskoristila je govor prilikom preuzimanja nagrade MLK Jr. Beloved Community Environmental Justice Award kako bi upozorila na ozbiljno pogoršanje stanja ljudskih prava, bezbednosti zajednica i borbe za zaštitu životne sredine u SAD.
Dok se svet oprašta od Rodžera Alersa, jednog od najvažnijih autora u istoriji Diznijeve animacije, mnogi se prisećaju njegovog kultnog filma "Kralj lavova“.
Sprema se praznik rokenrola za 19. februar u mts Dvorani, kojim će neponovljivi, bezvremenski, rok titan, Dado Topić, proslaviti šest decenija karijere
Donald Trump’s team is presenting the alleged “framework agreement” on Greenland as a diplomatic success, but European diplomatic sources say it is a maneuver that allows the U.S. president to back away from his earlier threats.
At the signing ceremony of President Donald Trump’s new Board of Peace in Davos, representatives from fewer than 20 countries were present, and none of the traditional Western European U.S. allies attended.
NATO Secretary General Mark Rutte confronted Donald Trump very sharply, face to face, reminding the U.S. president how many Europeans died defending Americans in Afghanistan.
Former U.S. special presidential envoy for Ukraine, Keith Kellogg, stated that if Ukraine survives this winter, the advantage in the war will be on its side, not Russia’s.
Poznati proizvođač satova Hamilton udružio se s kompanijom Capcom kako bi kreirao dva posebna, limitirana izdanja satova povodom dolazećeg izlaska igre Resident Evil Requiem.
Windows 11 se i dalje suočava sa nizom neobičnih grešaka, a poslednja u nizu pogađa korisnike Outlooka. Nakon što je Microsoft nedavno morao hitno da objavi vanredno ažuriranje zbog problema sa gašenjem sistema, ispostavilo se da to nije bio jedini kvar.
Dok neki ljudi jedva čekaju da otrče u prodavnicu čim se pojavi novi model omiljenog brenda pametnih telefona, drugi pokušavaju da svoje uređaje koriste što je duže moguće. Ko je u pravu?
Vlasti italijanskog grada Bolonje bore se da zadrže ograničenje brzine od 30 kilometara na sat u centru grada, uprkos tome što je protiv toga doneta sudska presuda, a čemu se protivi i vlada premijerke Đorđe Meloni.
Komentari 11
Pogledaj komentare