Automobili

Petak, 30.09.2022.

12:42

Hteo da provoza Bugatti od 5 miliona dolara, ali nije pogledao vremensku prognozu VIDEO

Vožnja Bugattija W16 Mistral svakako je nezaboravno iskustvo, sa 1.600 konjskih snaga i vetrom u kosi.

Hteo da provoza Bugatti od 5 miliona dolara, ali nije pogledao vremensku prognozu VIDEO
Foto: Bugatti promo

Sredinom avgusta Bugatti je predstavio novi model. To je ujedno poslednji automobil pogonjen 8.0 W16 motorom sa četiri turbopunjača.

U pitanju je Bugatti W16 Mistral nakon kojeg dolaze modeli sa elektrifikovanim pogonom. Bugatti namerava da proizvede svega 99 primeraka ovog automobila, a svaki od srećnih kupaca moraće da izdvoji najmanje 5.000.000 dolara za svoje vozilo.

Vožnja Bugattija W16 Mistral svakako je nezaboravno iskustvo, sa 1.600 konjskih snaga i vetrom u kosi. Osim ako vas napolju ne sačeka loše vreme i kiša.

U tom slučaju nije dovoljno kliknuti na dugme i sačekati nekoliko sekundi da se krov zatvori - jer ga nema. Na priloženom snimku ćete videti kako se vozač snašao u takvoj situaciji.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 8

Pogledaj komentare

8 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Tramp traži odlaganje za četiri meseca

Savezni apelacioni sud Sjedinjenih Američkih Država vratio je sporove koji su doveli do ukidanja većine carina predsednika SAD Donalda Trampa Trgovinskom sudu SAD, koji bi trebalo da utvrdi postupak za povraćaj više od 130 milijardi dolara uvoznicima.

10:27

4.3.2026.

1 d

Svet

Pokrenuta kopnena invazija na Iran? VIDEO

Irački kurdski boraci navodno su pokrenuli kopnenu ofanzivu na Iran, tvrde američki zvaničnici za Fox News. Isto navode i izraelski kanal i24NEWS, i dopisnik portala Axios. Međutim, iranska agencija Tasnim demantuje da je došlo do prelaska preko granice.

0:08

5.3.2026.

1 d

Podeli: