Nije retkost da proizvođači automobila zbijaju šale jedni na račun drugih. U ovom slučaju akteri su FIAT i Volkswagen, a mesto događaja je Švedska, odnosno Google Maps.
Kada se u Google Maps-u, iz satelitske perspektive na kojoj se vidi zgrada švedske centrale Volkswagena u blizini Stokholma, spustite na “pogled sa ulice”, očekuje vas interesantan prizor.
Ispred ulaznih vrata u upravnu zgradu, umesto nekog od Volkswagenovih modela, nalazi se jedan FIAT 500.
Nismo sigurni kako se mali crveni FIAT zatekao ispred samog ulaza u Volkswagenovu centralu neposredno pre prolaska Google Street View vozila, ali pretpostavljamo da to nije bilo slučajno.
U dilemi smo samo da li su u FIAT-u pratili kretanje Google vozila koje fotografiše ulice ili im je informaciju o tačnom terminu prolaska automobila sa kamerom dojavio neko od zaposlenih u kompaniji Google.
Kako god bilo, s obzirom na vremenski interval između dva snimanja, crveni FIAT 500 ostaće u dužem periodu “parkiran” ispred sedišta Volkswagena na Google Street View fotografijama. U međuvremenu, očekujemo maštovit odgovor iz Volkswagena.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Deveti dan sukoba Irana sa Amerikom i Izraelom. Iran je tokom protekle noći izvršio više napada raketama i dronovima na Ujedinjene Arapske Emirate, Saudijsku Arabiju i Kuvajt.
Deseti dan sukoba Irana sa Amerikom i Izraelom. Predsednik SAD Donald Tramp je rekao da je rat protiv Irana gotovo završen, i da su SAD ispred očekivanog roka od četiri do pet nedelja.
Turska strahuje da bi sukob SAD i Irana mogao prerasti u širi regionalni rat. Ankara pokušava da posreduje, dok istovremeno brine zbog ekonomskih posledica, kurdskog pitanja i mogućeg novog talasa izbeglica.
Reprezentativka Srbije u košarci Ivana Raca izjavila je da je njena ekipa motivisana da nastavi sa pobedama u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo i da očekuje pune tribine na utakmici u Novom Sadu.
Deseti dan sukoba Irana sa Amerikom i Izraelom. Predsednik SAD Donald Tramp je rekao da je rat protiv Irana gotovo završen, i da su SAD ispred očekivanog roka od četiri do pet nedelja.
Predsednik Francuske Emanuel Makron stigao je u ponedeljak popodne na nosač aviona Šarl de Gol u Sredozemnom moru kako bi vojnicima na terenu objasnio razloge za ovaj "izuzetan" manevar.
Deseti dan sukoba Irana sa Amerikom i Izraelom. Predsednik SAD Donald Tramp je rekao da je rat protiv Irana gotovo završen, i da su SAD ispred očekivanog roka od četiri do pet nedelja.
Predsednik Francuske Emanuel Makron stigao je u ponedeljak popodne na nosač aviona Šarl de Gol u Sredozemnom moru kako bi vojnicima na terenu objasnio razloge za ovaj "izuzetan" manevar.
Rat u Ukrajini – 1.475. dan. Oružane snage Ukrajine napale su hemijski pogon PAO "Akron", rano jutros. Guverner regiona, Aleksandar Dronov, izvestio je da je 8 dronova oboreno iznad Novgorodske oblasti.
Iranska Revolucionarna garda saopštila je danas da će svaka arapska ili evropska zemlja koja protera izraelske i američke ambasadore sa svoje teritorije dobiti neograničen prolaz kroz Ormuski moreuz od sutra.
Britanski influenser koji živi i radi u Dubaiju priznao je da je mnogo više zabrinut zbog novčane ili zatvorske kazne zbog objavljivanja "pogrešnog" nego zbog smrtonosnih raketa.
Mnogi stranci zbog rata na Bliskom istoku napuštaju Dubai, zbog čega sve više kućnih ljubimaca ostaje napušteno, a azili za životinje suočavaju se sa velikim pritiskom i finansijskim problemima, piše "Dejli mejl".
Triler "Dvostruki rizik" iz 1999. godine ponovo je privukao veliku pažnju publike, a sad je na trećem mestu najgledanijih filmova na Netfliksu u Srbiji.
Sastav Gospon Tamburaši, kojem je ime dao Đorđe Balašević, nastupiće 24. aprila u Plavoj dvorani Sava Centra, sa najlepšim tamburaškim i starogradskim pesmama, ali i stihovima Balaševića, Zvonka Bogdana i Janike Balaža.
Israeli airstrikes on around 30 Iranian fuel depots have caused the first serious disagreement between the U.S. and Israel since the start of the conflict, as the scale of the attacks was significantly greater than Washington had expected, Axios learns.
Tenth day of the conflict between Iran, the United States, and Israel. Middle Eastern countries were once again targeted overnight by Iranian missile and drone attacks, in which at least 32 people were injured in Bahrain.
The Islamic Revolutionary Guard Corps (IRGC) congratulated Mojtaba Khamenei on his election as the new Supreme Leader of Iran and expressed full loyalty to his leadership, after he was chosen for the position by the Iran Leadership Council, as media report.
U.S. President Donald Trump is considering sending special forces into Iran to seize highly enriched uranium, amid concerns that the stockpile may have been moved, officials familiar with diplomatic planning told Bloomberg.
Kompanija TerraPower, čiji je osnivač milijarder i filantrop Bil Gejts, dobila je ključnu dozvolu za početak izgradnje svog inovativnog nuklearnog reaktora u Vajomingu.
Keitlin Kalinovski, koja je predvodila ambiciozne planove OpenAI-a u svetu robotike, napustila je kompaniju nakon neslaganja oko kontroverznog ugovora sa Ministarstvom odbrane SAD.
Komentari 24
Pogledaj komentare