31.03.2026.
8:30
Žena izbodena u Humskoj u kritičnom stanju; Policija traga za napadačem
U beogradskoj opštini Savski venac sinoć se dogodio stravičan incident u kojem je, kako prenosi Telegraf, teško povređena K. T. (47).
Žena je primljena u Urgentni centar sa višestrukim ubodnim ranama nakon što ju je, prema njenim rečima, nepoznati muškarac napao usred ulice.
Drama se odigrala, kako prenosi Telegraf, dok je K. T. mirno šetala ulicom. Napadač joj je, prenosi Telegraf, prišao iznenada i, bez ikakve prethodne verbalne rasprave ili sukoba, počeo da zadaje udarce oštrim predmetom. Nakon krvavog pira, nepoznati muškarac je pobegao sa lica mesta u nepoznatom pravcu, ostavljajući žrtvu da krvari na pločniku.
Ubodi po vratu i leđima
Ekipa Hitne pomoći brzo je reagovala i prevezla povređenu ženu u Urgentni centar. Prema poslednjim informacijama, kakso piše Telegraf, njeno stanje je kritično. Lekari su konstatovali brojne povrede - duboki ubodi koji su ugrozili vitalne funkcije i višestruke rane nanesene tokom napada i pokušaja odbrane.
Istraga u toku, obavešteno Tužilaštvo
O ovom brutalnom napadu odmah je obavešteno Više javno tužilaštvo (VJT) u Beogradu. Policija je obavila uviđaj na licu mesta i intenzivno traga za napadačem.
- Žrtva je izjavila da napadača ne poznaje i da joj je prišao potpuno neočekivano. Motiv ovog svirepog čina za sada je potpuno nepoznat- navodi izvor blizak istrazi, a prenosi Telegraf.
Trenutno se pregledaju snimci sa sigurnosnih kamera u okruženju kako bi se identifikovao izvršilac, policijske patrole su pojačane u tom rejonu.
Komentari 2
Pogledaj komentare Pošalji komentar