Muzika 0

18.09.2025.

12:30

Još samo 10 dana do koncerta – Smash Into Pieces po prvi put stižu u Srbiju

Za samo deset dana Beograd će ugostiti švedski bend Smash Into Pieces, koji 28. septembra nastupa u Domu omladine Beograda.

Izvor: B92.net

Još samo 10 dana do koncerta – Smash Into Pieces po prvi put stižu u Srbiju
Skymusic/Promo

Podeli:

 

Poznati po svojoj upečatljivoj vizuelnoj estetici i muzičko-narativnom projektu ARCADIA WORLD, Smash Into Pieces su se poslednjih godina izdvojili kao jedno od najzanimljivijih imena na evropskoj sceni. Ogroman iskorak napravili su kroz nastupe na Melodifestivalenu – švedskoj verziji Evrovizije – gde su dve godine zaredom dospeli do samog vrha, osvojivši top 3 pozicije.

Njihovi koncerti širom Evrope redovno su rasprodati, a publiku osvajaju energijom i produkcijom koja pomera granice klasičnog nastupa. Najnoviji singl Devil in my Head potvrđuje njihov pravac – mračniji, glasniji i snažniji nego ikad.

Beograd će imati priliku da prvi put uživo doživi bend koji kombinuje moćan zvuk sa snažnim vizuelnim identitetom, u organizaciji SKYMUSIC-a & Live Nation-a.

Ulaznice za koncert benda Smash Into Pieces u Domu Omladine Beograda, dostupne su putem sajta efinity.rs, besplatne aplikacije eFinity, na blagajnama Beogradske Arene, Sava Centra i Doma omladine Beograda, u TC Rajićeva (I sprat) kao i na više od 1.000 MojKiosk prodajnih mesta širom Srbije.

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Ruska imovina pravi razdor

Potres u EU; Makron izdao Merca – "Za to će morati da plati"

Pokušaj nemačkog kancelara Fridriha Merca da ubedi čelnike EU da iskoriste 210 milijardi evra zamrznute ruske imovine za pomoć Ukrajini doživeo je neuspeh kada je shvatio da mu ključni saveznik, francuski predsednik Emanuel Makron, okreće leđa.

20:31

21.12.2025.

1 d

Najnovija prognoza za Srbiju

Biće snega – negde i do 40 centimetara; Čeka nas veoma hladan januar

Snega će ipak biti u Srbiji oko novogodišnjih praznika, pokazuje najnovija vremenska prognoza, a januar će imati dosta hladnih dana sa temparturama ispod proseka. Već ove nedelje očekuje se da u Negotinskoj krajini napada čak 40 centimetara snega.

9:50

22.12.2025.

19 h

Podeli: