Film/TV 0

01.12.2025.

21:02

Šta sve otkriva dokumentarac o Didiju?

Uoči sutrašnje premijere dokumentarne serije Šon Kombs: Rasplet (Sean Combs: The Reckoning) na Netfliksu, reper 50 Cent i rediteljka Aleksandrija Stejplton gostovali su u emisiji Good Morning America.

Izvor: Index.hr

Šta sve otkriva dokumentarac o Didiju?
EPA/GUILLAUME HORCAJUELO

Podeli:

Šokantni snimci iz Didijeve arhive

Dokumentarac donosi dosad neviđene snimke Didija, navodno snimljene za njegov sopstveni dokumentarni projekat pre hapšenja u septembru 2024. godine. U jednoj sceni prikazan je u razgovoru sa svojim pravnim timom, gde ih preklinje da podignu nivo svoje igre. Taj snimak nastao je nekoliko dana pre njegovog hapšenja.

"Slušajte me, dopustiću vama profesionalcima da pogledate situaciju i vratite mi se sa rešenjem", rekao je Didi iz, kako se čini, hotelske sobe."Ne radite zajedno na pravi način. Gubimo."

Možda vas zanima

Druga scena prikazuje Didija među ljudima u Harlemu, da bi odmah nakon ulaska u automobil zatražio sredstvo za dezinfekciju ruku.

"Bio sam na ulicama, među ljudima, moram da se okupam. Količina ljudi sa kojima dolazim u kontakt, to je ono što moram da uradim", rekao je Didi.

50 Cent, dugogodišnji Didijev rival, veruje da ta scena pruža jasan uvid u Kombsove manipulativne metode.

"To vam pokazuje njegov karakter“, rekao je voditeljki Robin Roberc. "Koje su šanse da biste to uradili pred kamerom? To je jedan od trenutaka kada je zaboravio da ga snimaju."

Didijev tim "duboko zabrinut"

Kombsov portparol Juda Engelmijer izjavio je za Njujork Tajms da su duboko zabrinuti zbog uključivanja privatnih trenutaka snimljenih pre Didijeve optužnice.

"Ništa od toga nije dobijeno od Šona Kombsa ili njegovog tima, a njegovo uključivanje postavlja veoma ozbiljna pitanja o tome kako je ovaj materijal pribavljen i zašto je Netfliks odlučio da ga koristi", poručio je.

Možda vas zanima

Više od obične svađe

50 Cent je odbacio narativ da dokumentarcem želi samo da provocira svog dugogodišnjeg neprijatelja, umesto da u prvi plan stavi priče žrtava.

"Ono što oni smatraju dugogodišnjom svađom od 20 godina je moja nelagoda zbog toga što mi je predložio da me vodi u kupovinu. Gledao sam to kao da sam bio test – kao, "Možda ćeš doći da se igraš sa mnom".

Šta još otkriva dokumentarac?

Četvorodelna serija istražiće Kombsovo suđenje i istoriju navodnog seksualnog zlostavljanja. Uključuje i intervjue sa dvoje porotnika koji su doneli mešovitu presudu, proglasivši Kombsa krivim za optužbe za prostituciju, ali ga oslobodivši optužbi za trgovinu ljudima u svrhu seksualnog iskorištavanja i reketarenje.

Kombs je u oktobru osuđen na 50 meseci zatvora.

Iako je Kombs više puta negirao seksualno zlostavljanje, na suđenju su svedočile dve bivše devojke navodeći fizičko, emocionalno i seksualno maltretiranje.

Dokumentarac će sadržati i svedočenja bivših saradnika, prijatelja, umetnika i zaposlenih koji su odlučili da progovore o svetu koji se krio iza carstva Bad Boy-a.

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Društvo

Stiže sneg

Meteorolog Nedeljko Todorović izjavio je danas da nas sledećeg vikenda očekuju manje količine snežnih padavina, ali bez dužeg zadržavanja i da je pred nama zima koja neće biti mnogo hladna.

11:24

20.12.2025.

1 d

Podeli: