Timer
pre 11 godina
Dakle na osnovu ovih sistema oni dobiju vise zvezdica na ADAC kres testu od Dacije? Nije bitno sto sitem ne radi?
Sreda, 13.05.2015.
09:12
IMAGE SOURCE
pre 11 godina
Dakle na osnovu ovih sistema oni dobiju vise zvezdica na ADAC kres testu od Dacije? Nije bitno sto sitem ne radi?
pre 11 godina
I golim okom se vidi da nisu svi isli istom brzinom...
pre 11 godina
Onaj za čijim volanom je savestan i odgovoran vozač.
pre 11 godina
Правилно паркиран аутомобил.
pre 11 godina
Cini mi se da su razlicitom brzinom isli.
pre 11 godina
C klasa ubjedljivo najgora. Ali bitno je da ima sabanske diode
pre 11 godina
UP je bar poceo da koci , kod jer Mercedes jos jednom dokazao da trokrara zvezda na haubi je nisan za gazenje pesaka .
pre 11 godina
Subaru...japanski Volvo!
pre 11 godina
onaj koji ga ne udari,vozimo sporije
pre 11 godina
Pa onaj koji ih ne udari....
pre 11 godina
onaj koji ga ne udari,vozimo sporije
pre 11 godina
Subaru...japanski Volvo!
pre 11 godina
UP je bar poceo da koci , kod jer Mercedes jos jednom dokazao da trokrara zvezda na haubi je nisan za gazenje pesaka .
pre 11 godina
C klasa ubjedljivo najgora. Ali bitno je da ima sabanske diode
pre 11 godina
Pa onaj koji ih ne udari....
pre 11 godina
Cini mi se da su razlicitom brzinom isli.
pre 11 godina
Правилно паркиран аутомобил.
pre 11 godina
I golim okom se vidi da nisu svi isli istom brzinom...
pre 11 godina
Dakle na osnovu ovih sistema oni dobiju vise zvezdica na ADAC kres testu od Dacije? Nije bitno sto sitem ne radi?
pre 11 godina
Onaj za čijim volanom je savestan i odgovoran vozač.
pre 11 godina
UP je bar poceo da koci , kod jer Mercedes jos jednom dokazao da trokrara zvezda na haubi je nisan za gazenje pesaka .
pre 11 godina
C klasa ubjedljivo najgora. Ali bitno je da ima sabanske diode
pre 11 godina
Cini mi se da su razlicitom brzinom isli.
pre 11 godina
Subaru...japanski Volvo!
pre 11 godina
Pa onaj koji ih ne udari....
pre 11 godina
onaj koji ga ne udari,vozimo sporije
pre 11 godina
Правилно паркиран аутомобил.
pre 11 godina
I golim okom se vidi da nisu svi isli istom brzinom...
pre 11 godina
Dakle na osnovu ovih sistema oni dobiju vise zvezdica na ADAC kres testu od Dacije? Nije bitno sto sitem ne radi?
pre 11 godina
Onaj za čijim volanom je savestan i odgovoran vozač.
10 Komentari
Sortiraj po: