Mama
pre 12 godina
Iskreno, ja bih volela da se ova istrazivanja anstave i prosire. Mozda bih onda, jednog dana, i ja imala sansu da imam dete koje ima moje gene, a da ne nasledi moju genetsku mutaciju.
Sreda, 18.12.2013.
18:00
IMAGE SOURCE
pre 12 godina
Iskreno, ja bih volela da se ova istrazivanja anstave i prosire. Mozda bih onda, jednog dana, i ja imala sansu da imam dete koje ima moje gene, a da ne nasledi moju genetsku mutaciju.
pre 12 godina
Evo je Alana! Baš je lepa!
http://commonhealth.wbur.org/2013/12/the-new-fertility-frontier-a-child-with-three-biological-parents
pre 12 godina
Bravo! Odlicno!
Podjite od sebe, da li bi ste pre da rodite zdravo dete ili bolesno? Pa zasto uskracivati kvalitetan zivot ako je moguc? Naravno da se farmaceustka industrija buni, pa od cega ce jadni da gomilaju bilione... Da nije tako odavno bi ljudi sa kancerom, sidom, hronicnim bolestima poput dijabetesa bili postedjeni komplikacija, duze bi ziveli , bili bi izleceni... Na kraju krajeva razmislite o humanosti!
pre 12 godina
Igra bogova!
pre 12 godina
Prirodna selekcija, hmmm da li sam previše okrutan ili se slamete samnom?
pre 12 godina
@Andjela da li si svesna da je tvoj feminuzam generalizacijom prerasla u nesto slicno nacizmu... Zao mi je svakoga ko razmislja na taj nacin
pre 12 godina
@ (Andjela, 18. decembar 2013 21:59)
Ne znam da li me vise fascinira tvoja izjava, ili broj pozitivnih koji imas.
pre 12 godina
Dokazano je da je Superman Isusu bioloski otac.
pre 12 godina
Ja bih samo da napomenem da vec sada muskarci nisu ni potrebni,jer se od stem celija cak i kod nas uzgajaju i formiraju semenecelije. Sto znaci uskoro, vrlo uskoro nece vise biti ratova, ludaka po kolima,mizogicnih likova...Od 5000 godina covecanstva, zene su propatile i dalje pateveci deo... pa je red da se klatno prebaci na drugu stranu.(jel ste se uplasili?)
(Andjela, 18. decembar 2013 21:59)
Naravno da ne, jer dok god je pravih muskarcina, zene ce osecati zov prirode. ;) :*
pre 12 godina
Ja bih voleo da nacunici medicine otrkiju kako genetskim inzinjeringom da bebu opreme imunim sistemom koji ce ih braniti od sve bolesti. Zamislite zivi organizam koji se ne razboljeva i nema predispozicija za kancere, tumore i tako zivotno stetnih oboljenja. Bilo bi savrseno napraviti takvu bebu, a nebi bilo lose ni mi malo da ojacamo svoj organizam nekim celijama za imuni sistem u vidu injekcije.
pre 12 godina
@Andjela
Seks je zabavan, tako dea ne previše...
pre 12 godina
Religije se protive svemu sto se kosi sa bozijim, odnosno spontanim radjanjem, ali i sa tog duhovnog stajalista, nije li logicno da su bozije davanje, ili bozija stvorenja ljudi naucnici kojima je bog podario zelju, volju i sposobnost da budu od koristi po cio ljudski rod?
pre 12 godina
@Andjela
Ne.
pre 12 godina
(jel ste se uplasili?)
(Andjela, 18. decembar 2013 21:59)
Bogami ne.Cak naprotiv.Zaljubiskali smo se.Takva mi treba zena da se smirim,inace mi nema spasa.Do danas sam mislio da ne postojis :P!
pre 12 godina
@Nikola
Ma Rusi jasu jednoroge, pucaju laserima iz ociju i besmrtni su. Najnaprednija nauka, sto bacuska napravi niko nije kadar. xD
pre 12 godina
Ovo je sjajna vest, samo mi nije jasan mozak koji radjanje sopstvenog deteta iz svog genetskog materijala može da poredi sa usvajanjem. Očigledno su to ljudi koji se nisu borili sa ovom vrstom problema, pa im je lako da kažu: Usvojte!
pre 12 godina
Ja bih samo da napomenem da vec sada muskarci nisu ni potrebni,
jer se od stem celija cak i kod nas uzgajaju i formiraju semene
celije.
Sto znaci uskoro, vrlo uskoro nece vise biti ratova, ludaka po kolima,
mizogicnih likova...
Od 5000 godina covecanstva, zene su propatile i dalje pate
veci deo... pa je red da se klatno prebaci na drugu stranu.
(jel ste se uplasili?)
pre 12 godina
Znaci GMO hrana je OK, ali odredjeni rizik da neko ima zdravo dete nije, i bolje je da ili usvoji ili da rodi decu za koju zna da ce biti unapred bolesna...
pre 12 godina
GMO
pre 12 godina
Mitohondrijalna medicina je tek u povoju sto se tice nas smrtnika. Ruski astronauti imaju specijaliste iz mitohondrijalne medicine i zato su zdravi kao drem iako provode mesece u svemiru. Koliko su vam mitohondrije mlade toliko ste i Vi. Procitajte i malo i o karnozinu koje je glavno gorivo mitohondrija.
Pozdrav!
pre 12 godina
Kad napuni 18. krece otkrivanje super moci(telekineza,bacanje leda iz ruke,levitacija,kotrola uma,telepatija...).
Ko zna za X.MEN-e,zna poentu komentara ;).
pre 12 godina
Interesantno. Toliko se digne buka oko eticnosti postupaka koji pomazu rodjenje dece, a sa druge strane ne da se niko ne obazire, vec se svi hvale i demonstriraju upotrebe novih oruzja za ubijanje i unistavanje.
pre 12 godina
wow! medicina je divna nauka.
pre 12 godina
Interesantno. Toliko se digne buka oko eticnosti postupaka koji pomazu rodjenje dece, a sa druge strane ne da se niko ne obazire, vec se svi hvale i demonstriraju upotrebe novih oruzja za ubijanje i unistavanje.
pre 12 godina
Kad napuni 18. krece otkrivanje super moci(telekineza,bacanje leda iz ruke,levitacija,kotrola uma,telepatija...).
Ko zna za X.MEN-e,zna poentu komentara ;).
pre 12 godina
wow! medicina je divna nauka.
pre 12 godina
@Nikola
Ma Rusi jasu jednoroge, pucaju laserima iz ociju i besmrtni su. Najnaprednija nauka, sto bacuska napravi niko nije kadar. xD
pre 12 godina
Znaci GMO hrana je OK, ali odredjeni rizik da neko ima zdravo dete nije, i bolje je da ili usvoji ili da rodi decu za koju zna da ce biti unapred bolesna...
pre 12 godina
Mitohondrijalna medicina je tek u povoju sto se tice nas smrtnika. Ruski astronauti imaju specijaliste iz mitohondrijalne medicine i zato su zdravi kao drem iako provode mesece u svemiru. Koliko su vam mitohondrije mlade toliko ste i Vi. Procitajte i malo i o karnozinu koje je glavno gorivo mitohondrija.
Pozdrav!
pre 12 godina
Ja bih samo da napomenem da vec sada muskarci nisu ni potrebni,
jer se od stem celija cak i kod nas uzgajaju i formiraju semene
celije.
Sto znaci uskoro, vrlo uskoro nece vise biti ratova, ludaka po kolima,
mizogicnih likova...
Od 5000 godina covecanstva, zene su propatile i dalje pate
veci deo... pa je red da se klatno prebaci na drugu stranu.
(jel ste se uplasili?)
pre 12 godina
(jel ste se uplasili?)
(Andjela, 18. decembar 2013 21:59)
Bogami ne.Cak naprotiv.Zaljubiskali smo se.Takva mi treba zena da se smirim,inace mi nema spasa.Do danas sam mislio da ne postojis :P!
pre 12 godina
Ja bih samo da napomenem da vec sada muskarci nisu ni potrebni,jer se od stem celija cak i kod nas uzgajaju i formiraju semenecelije. Sto znaci uskoro, vrlo uskoro nece vise biti ratova, ludaka po kolima,mizogicnih likova...Od 5000 godina covecanstva, zene su propatile i dalje pateveci deo... pa je red da se klatno prebaci na drugu stranu.(jel ste se uplasili?)
(Andjela, 18. decembar 2013 21:59)
Naravno da ne, jer dok god je pravih muskarcina, zene ce osecati zov prirode. ;) :*
pre 12 godina
GMO
pre 12 godina
@Andjela
Seks je zabavan, tako dea ne previše...
pre 12 godina
@Andjela da li si svesna da je tvoj feminuzam generalizacijom prerasla u nesto slicno nacizmu... Zao mi je svakoga ko razmislja na taj nacin
pre 12 godina
Ovo je sjajna vest, samo mi nije jasan mozak koji radjanje sopstvenog deteta iz svog genetskog materijala može da poredi sa usvajanjem. Očigledno su to ljudi koji se nisu borili sa ovom vrstom problema, pa im je lako da kažu: Usvojte!
pre 12 godina
@Andjela
Ne.
pre 12 godina
Ja bih voleo da nacunici medicine otrkiju kako genetskim inzinjeringom da bebu opreme imunim sistemom koji ce ih braniti od sve bolesti. Zamislite zivi organizam koji se ne razboljeva i nema predispozicija za kancere, tumore i tako zivotno stetnih oboljenja. Bilo bi savrseno napraviti takvu bebu, a nebi bilo lose ni mi malo da ojacamo svoj organizam nekim celijama za imuni sistem u vidu injekcije.
pre 12 godina
Religije se protive svemu sto se kosi sa bozijim, odnosno spontanim radjanjem, ali i sa tog duhovnog stajalista, nije li logicno da su bozije davanje, ili bozija stvorenja ljudi naucnici kojima je bog podario zelju, volju i sposobnost da budu od koristi po cio ljudski rod?
pre 12 godina
@ (Andjela, 18. decembar 2013 21:59)
Ne znam da li me vise fascinira tvoja izjava, ili broj pozitivnih koji imas.
pre 12 godina
Iskreno, ja bih volela da se ova istrazivanja anstave i prosire. Mozda bih onda, jednog dana, i ja imala sansu da imam dete koje ima moje gene, a da ne nasledi moju genetsku mutaciju.
pre 12 godina
Bravo! Odlicno!
Podjite od sebe, da li bi ste pre da rodite zdravo dete ili bolesno? Pa zasto uskracivati kvalitetan zivot ako je moguc? Naravno da se farmaceustka industrija buni, pa od cega ce jadni da gomilaju bilione... Da nije tako odavno bi ljudi sa kancerom, sidom, hronicnim bolestima poput dijabetesa bili postedjeni komplikacija, duze bi ziveli , bili bi izleceni... Na kraju krajeva razmislite o humanosti!
pre 12 godina
Dokazano je da je Superman Isusu bioloski otac.
pre 12 godina
Prirodna selekcija, hmmm da li sam previše okrutan ili se slamete samnom?
pre 12 godina
Evo je Alana! Baš je lepa!
http://commonhealth.wbur.org/2013/12/the-new-fertility-frontier-a-child-with-three-biological-parents
pre 12 godina
Igra bogova!
pre 12 godina
Ja bih samo da napomenem da vec sada muskarci nisu ni potrebni,
jer se od stem celija cak i kod nas uzgajaju i formiraju semene
celije.
Sto znaci uskoro, vrlo uskoro nece vise biti ratova, ludaka po kolima,
mizogicnih likova...
Od 5000 godina covecanstva, zene su propatile i dalje pate
veci deo... pa je red da se klatno prebaci na drugu stranu.
(jel ste se uplasili?)
pre 12 godina
GMO
pre 12 godina
Mitohondrijalna medicina je tek u povoju sto se tice nas smrtnika. Ruski astronauti imaju specijaliste iz mitohondrijalne medicine i zato su zdravi kao drem iako provode mesece u svemiru. Koliko su vam mitohondrije mlade toliko ste i Vi. Procitajte i malo i o karnozinu koje je glavno gorivo mitohondrija.
Pozdrav!
pre 12 godina
Kad napuni 18. krece otkrivanje super moci(telekineza,bacanje leda iz ruke,levitacija,kotrola uma,telepatija...).
Ko zna za X.MEN-e,zna poentu komentara ;).
pre 12 godina
Prirodna selekcija, hmmm da li sam previše okrutan ili se slamete samnom?
pre 12 godina
@Nikola
Ma Rusi jasu jednoroge, pucaju laserima iz ociju i besmrtni su. Najnaprednija nauka, sto bacuska napravi niko nije kadar. xD
pre 12 godina
Znaci GMO hrana je OK, ali odredjeni rizik da neko ima zdravo dete nije, i bolje je da ili usvoji ili da rodi decu za koju zna da ce biti unapred bolesna...
pre 12 godina
Interesantno. Toliko se digne buka oko eticnosti postupaka koji pomazu rodjenje dece, a sa druge strane ne da se niko ne obazire, vec se svi hvale i demonstriraju upotrebe novih oruzja za ubijanje i unistavanje.
pre 12 godina
Igra bogova!
pre 12 godina
Dokazano je da je Superman Isusu bioloski otac.
pre 12 godina
wow! medicina je divna nauka.
pre 12 godina
Ja bih samo da napomenem da vec sada muskarci nisu ni potrebni,jer se od stem celija cak i kod nas uzgajaju i formiraju semenecelije. Sto znaci uskoro, vrlo uskoro nece vise biti ratova, ludaka po kolima,mizogicnih likova...Od 5000 godina covecanstva, zene su propatile i dalje pateveci deo... pa je red da se klatno prebaci na drugu stranu.(jel ste se uplasili?)
(Andjela, 18. decembar 2013 21:59)
Naravno da ne, jer dok god je pravih muskarcina, zene ce osecati zov prirode. ;) :*
pre 12 godina
Ja bih voleo da nacunici medicine otrkiju kako genetskim inzinjeringom da bebu opreme imunim sistemom koji ce ih braniti od sve bolesti. Zamislite zivi organizam koji se ne razboljeva i nema predispozicija za kancere, tumore i tako zivotno stetnih oboljenja. Bilo bi savrseno napraviti takvu bebu, a nebi bilo lose ni mi malo da ojacamo svoj organizam nekim celijama za imuni sistem u vidu injekcije.
pre 12 godina
Religije se protive svemu sto se kosi sa bozijim, odnosno spontanim radjanjem, ali i sa tog duhovnog stajalista, nije li logicno da su bozije davanje, ili bozija stvorenja ljudi naucnici kojima je bog podario zelju, volju i sposobnost da budu od koristi po cio ljudski rod?
pre 12 godina
Ovo je sjajna vest, samo mi nije jasan mozak koji radjanje sopstvenog deteta iz svog genetskog materijala može da poredi sa usvajanjem. Očigledno su to ljudi koji se nisu borili sa ovom vrstom problema, pa im je lako da kažu: Usvojte!
pre 12 godina
@Andjela da li si svesna da je tvoj feminuzam generalizacijom prerasla u nesto slicno nacizmu... Zao mi je svakoga ko razmislja na taj nacin
pre 12 godina
@ (Andjela, 18. decembar 2013 21:59)
Ne znam da li me vise fascinira tvoja izjava, ili broj pozitivnih koji imas.
pre 12 godina
(jel ste se uplasili?)
(Andjela, 18. decembar 2013 21:59)
Bogami ne.Cak naprotiv.Zaljubiskali smo se.Takva mi treba zena da se smirim,inace mi nema spasa.Do danas sam mislio da ne postojis :P!
pre 12 godina
@Andjela
Ne.
pre 12 godina
@Andjela
Seks je zabavan, tako dea ne previše...
pre 12 godina
Iskreno, ja bih volela da se ova istrazivanja anstave i prosire. Mozda bih onda, jednog dana, i ja imala sansu da imam dete koje ima moje gene, a da ne nasledi moju genetsku mutaciju.
pre 12 godina
Bravo! Odlicno!
Podjite od sebe, da li bi ste pre da rodite zdravo dete ili bolesno? Pa zasto uskracivati kvalitetan zivot ako je moguc? Naravno da se farmaceustka industrija buni, pa od cega ce jadni da gomilaju bilione... Da nije tako odavno bi ljudi sa kancerom, sidom, hronicnim bolestima poput dijabetesa bili postedjeni komplikacija, duze bi ziveli , bili bi izleceni... Na kraju krajeva razmislite o humanosti!
pre 12 godina
Evo je Alana! Baš je lepa!
http://commonhealth.wbur.org/2013/12/the-new-fertility-frontier-a-child-with-three-biological-parents
23 Komentari
Sortiraj po: