Ponedeljak, 09.09.2013.

08:49

Volkswagen Golf Sportsvan Concept je novi Golf Plus

Volkswagen Golf Sportsvan Concept je novi Golf Plus IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

8 Komentari

Sortiraj po:

ljAXE

pre 12 godina

VW 101 konfort. Kada promene svetlosnu grupu, na balkanu vest godine. Kada vidim novije aute u USA da im ne radi migavac ili jedno svetlo, znam da je rec o vagenu. Voze ih najcesce meksikanci jer je kod njih kao i kod nas statusni simbol. Nemacki auti izgledaju najcesce kao i njihovi vlasnici (u Srbiji). Napadni, drski i bezobrazni. Ma koliko mi minusa lupili. Dete mi se na zadnjem sedistu uplasi kad mi se uz zadnji branik nabije napaljeni vozac nemackog automobila. Vozaci vagena prednjace. Zivotni san im je da sednu u audi. Voleo bih kada bi dizajn nemackih automobila imao pomirljive,elegantne tonove, prednju masku koja mami osmeh a na strah na lice. Ovako su dusu dali za belosvetske kompleksase. Jos kada bi uz promenu dizajna cenu prilagodili kvalitetu, gde bi im bio kraj.

vlada

pre 12 godina

@ Dejan L
Deki, druže, nemoj da se ljutiš :-)
Prvo, to što je meni skupo, a tebi nije, ne znači da je nešto nije/jeste skupo (uključujući i Scenic, C4 Picasso i C-max). Jednostavno, svako ima svoje limite.
Drugo, na zvaničnom sajtu VW Srbija ne postoji cenovnik za Golf +, a tek ne postoji cena za Golf Sportsvan (Concept). Kad se pojavi cenovnik, možemo ponovo da diskutujemo dal' je skupo ili ne.

Dejan L

pre 12 godina

@ Vlada
Koja nenormalna cena? U Nemačkoj 19.000€, 18.000€ tamo košta Scenic, 20.000 C4 Picasso i 19.000 C-max. Kod nas su cene 10% manje nego u Nemačkoj.
O čemu pričaš pobogu?
Auto je sjajan, klasičan, prostran, kao i svaki VW.
Na istoj bazi će se pojaviti i nova Škoda, pa ako ti je Golf 7 plus skup, a ti onda kupi Škodu!

Jak si mi ti majstor

pre 12 godina

VW na svojim novim modelima menja samo felne i ponekad farove... Podsećaju me na Zastavu... Promene lajsnu i eto novog Yuga ! :)

vlada

pre 12 godina

Pripadam onoj grupi ljudi, kojima se VW skola dizajna ne dopada, ali ovo izgleda dobro. Kad cena ne bi bila nenormalna i kada bih razmišljao o novom auto, ovako nešto bi mi bilo visoko rangirano.
Ali pošto ce mu cena biti nenormalna i pošto ne razmišljam o kupovini novog vozila, onda moram reći i da nije nešto :-)

vlada

pre 12 godina

Pripadam onoj grupi ljudi, kojima se VW skola dizajna ne dopada, ali ovo izgleda dobro. Kad cena ne bi bila nenormalna i kada bih razmišljao o novom auto, ovako nešto bi mi bilo visoko rangirano.
Ali pošto ce mu cena biti nenormalna i pošto ne razmišljam o kupovini novog vozila, onda moram reći i da nije nešto :-)

Dejan L

pre 12 godina

@ Vlada
Koja nenormalna cena? U Nemačkoj 19.000€, 18.000€ tamo košta Scenic, 20.000 C4 Picasso i 19.000 C-max. Kod nas su cene 10% manje nego u Nemačkoj.
O čemu pričaš pobogu?
Auto je sjajan, klasičan, prostran, kao i svaki VW.
Na istoj bazi će se pojaviti i nova Škoda, pa ako ti je Golf 7 plus skup, a ti onda kupi Škodu!

ljAXE

pre 12 godina

VW 101 konfort. Kada promene svetlosnu grupu, na balkanu vest godine. Kada vidim novije aute u USA da im ne radi migavac ili jedno svetlo, znam da je rec o vagenu. Voze ih najcesce meksikanci jer je kod njih kao i kod nas statusni simbol. Nemacki auti izgledaju najcesce kao i njihovi vlasnici (u Srbiji). Napadni, drski i bezobrazni. Ma koliko mi minusa lupili. Dete mi se na zadnjem sedistu uplasi kad mi se uz zadnji branik nabije napaljeni vozac nemackog automobila. Vozaci vagena prednjace. Zivotni san im je da sednu u audi. Voleo bih kada bi dizajn nemackih automobila imao pomirljive,elegantne tonove, prednju masku koja mami osmeh a na strah na lice. Ovako su dusu dali za belosvetske kompleksase. Jos kada bi uz promenu dizajna cenu prilagodili kvalitetu, gde bi im bio kraj.

vlada

pre 12 godina

@ Dejan L
Deki, druže, nemoj da se ljutiš :-)
Prvo, to što je meni skupo, a tebi nije, ne znači da je nešto nije/jeste skupo (uključujući i Scenic, C4 Picasso i C-max). Jednostavno, svako ima svoje limite.
Drugo, na zvaničnom sajtu VW Srbija ne postoji cenovnik za Golf +, a tek ne postoji cena za Golf Sportsvan (Concept). Kad se pojavi cenovnik, možemo ponovo da diskutujemo dal' je skupo ili ne.

Jak si mi ti majstor

pre 12 godina

VW na svojim novim modelima menja samo felne i ponekad farove... Podsećaju me na Zastavu... Promene lajsnu i eto novog Yuga ! :)

Dejan L

pre 12 godina

@ Vlada
Koja nenormalna cena? U Nemačkoj 19.000€, 18.000€ tamo košta Scenic, 20.000 C4 Picasso i 19.000 C-max. Kod nas su cene 10% manje nego u Nemačkoj.
O čemu pričaš pobogu?
Auto je sjajan, klasičan, prostran, kao i svaki VW.
Na istoj bazi će se pojaviti i nova Škoda, pa ako ti je Golf 7 plus skup, a ti onda kupi Škodu!

ljAXE

pre 12 godina

VW 101 konfort. Kada promene svetlosnu grupu, na balkanu vest godine. Kada vidim novije aute u USA da im ne radi migavac ili jedno svetlo, znam da je rec o vagenu. Voze ih najcesce meksikanci jer je kod njih kao i kod nas statusni simbol. Nemacki auti izgledaju najcesce kao i njihovi vlasnici (u Srbiji). Napadni, drski i bezobrazni. Ma koliko mi minusa lupili. Dete mi se na zadnjem sedistu uplasi kad mi se uz zadnji branik nabije napaljeni vozac nemackog automobila. Vozaci vagena prednjace. Zivotni san im je da sednu u audi. Voleo bih kada bi dizajn nemackih automobila imao pomirljive,elegantne tonove, prednju masku koja mami osmeh a na strah na lice. Ovako su dusu dali za belosvetske kompleksase. Jos kada bi uz promenu dizajna cenu prilagodili kvalitetu, gde bi im bio kraj.

vlada

pre 12 godina

Pripadam onoj grupi ljudi, kojima se VW skola dizajna ne dopada, ali ovo izgleda dobro. Kad cena ne bi bila nenormalna i kada bih razmišljao o novom auto, ovako nešto bi mi bilo visoko rangirano.
Ali pošto ce mu cena biti nenormalna i pošto ne razmišljam o kupovini novog vozila, onda moram reći i da nije nešto :-)

Jak si mi ti majstor

pre 12 godina

VW na svojim novim modelima menja samo felne i ponekad farove... Podsećaju me na Zastavu... Promene lajsnu i eto novog Yuga ! :)

vlada

pre 12 godina

@ Dejan L
Deki, druže, nemoj da se ljutiš :-)
Prvo, to što je meni skupo, a tebi nije, ne znači da je nešto nije/jeste skupo (uključujući i Scenic, C4 Picasso i C-max). Jednostavno, svako ima svoje limite.
Drugo, na zvaničnom sajtu VW Srbija ne postoji cenovnik za Golf +, a tek ne postoji cena za Golf Sportsvan (Concept). Kad se pojavi cenovnik, možemo ponovo da diskutujemo dal' je skupo ili ne.