Sendi
pre 15 godina
Za belu čokoladu ne treba kakao. :))))
pre 15 godina
Za belu čokoladu ne treba kakao. :))))
pre 15 godina
@dusan1
Cuuuti ni ne pominji. Sinoc sam dosla iz grada i zatekla na stolu ostatke hladnog nesa i sva srecna sela da popijem. Cokoladna nestasica bi bila katastrofa ali zivot bez kafe??? Neeeee! :)
pre 15 godina
ako se ovo desi ja cu da se ubijem, cokolada je smisao mog zivota
pre 15 godina
@mudrac
Možda se tvoja majka i žena tove. Ne poznajem nikog ko se ugoio od čokolade, kolači i torte su druga priča, a tek pivo i čvarci... :D
Neverovatno je da jedna država ima 40% svetske proizvodnje kakaa, valjda ćemo preživeti i tu čokoladnu krizu :)
pre 15 godina
Sve mi se cini da ce cokolada duzew potrajati nego svet....
pre 15 godina
bice je al ce da poskupi.
cuti da ne nestane kafa :)
pre 15 godina
Mislim da je pravi trenutak da idem u Svajcarsku i da kidnapujem onu ljubicastu Milka kravu, dok ne bude prekasno!
pre 15 godina
Mala skola ekonomije. Svetu ne moze da preti nestasica cokolade, manjak kakaa jedino moze da rezultira u porastu cene cokolade. Dakle bice je za sve samo ce biti skuplja.
pre 15 godina
Velika šansa za naše poljoprivrednike da pod oooogrooomnim plastenicima gaje kakao.
pre 15 godina
eto šanse za naše poljoprivrednike! kad nemamo mleko, bar da imamo med i kakao!
pre 15 godina
Sad zene nece moci da jedu cokoladu i da se tove u kilazi, sjajno!! :))
pre 15 godina
samo još neka mi ukinu i čokoladu na svu muku...
pre 15 godina
Neeeeeeeeeeeeeeee! Citam i ne mogu da prestanem da vristim : NEEEEEEEEEEe ! No dobro, ako kupim 100 tona milke necu imati problem sa nestasicom do kraja zivota :))))
pre 15 godina
ma kakve milke, da ja na vreme kupim tonu naše lepe mlečne čokolade, galeb, pionir, najlepše želje...
šta radite
pre 15 godina
Prestrašna vest... Kako ćemo živeti....??? Kako?
pre 15 godina
Prestrašna vest... Kako ćemo živeti....??? Kako?
pre 15 godina
samo još neka mi ukinu i čokoladu na svu muku...
pre 15 godina
Neeeeeeeeeeeeeeee! Citam i ne mogu da prestanem da vristim : NEEEEEEEEEEe ! No dobro, ako kupim 100 tona milke necu imati problem sa nestasicom do kraja zivota :))))
pre 15 godina
eto šanse za naše poljoprivrednike! kad nemamo mleko, bar da imamo med i kakao!
pre 15 godina
ma kakve milke, da ja na vreme kupim tonu naše lepe mlečne čokolade, galeb, pionir, najlepše želje...
šta radite
pre 15 godina
Mislim da je pravi trenutak da idem u Svajcarsku i da kidnapujem onu ljubicastu Milka kravu, dok ne bude prekasno!
pre 15 godina
Sad zene nece moci da jedu cokoladu i da se tove u kilazi, sjajno!! :))
pre 15 godina
Velika šansa za naše poljoprivrednike da pod oooogrooomnim plastenicima gaje kakao.
pre 15 godina
Mala skola ekonomije. Svetu ne moze da preti nestasica cokolade, manjak kakaa jedino moze da rezultira u porastu cene cokolade. Dakle bice je za sve samo ce biti skuplja.
pre 15 godina
bice je al ce da poskupi.
cuti da ne nestane kafa :)
pre 15 godina
ako se ovo desi ja cu da se ubijem, cokolada je smisao mog zivota
pre 15 godina
@mudrac
Možda se tvoja majka i žena tove. Ne poznajem nikog ko se ugoio od čokolade, kolači i torte su druga priča, a tek pivo i čvarci... :D
Neverovatno je da jedna država ima 40% svetske proizvodnje kakaa, valjda ćemo preživeti i tu čokoladnu krizu :)
pre 15 godina
Sve mi se cini da ce cokolada duzew potrajati nego svet....
pre 15 godina
@dusan1
Cuuuti ni ne pominji. Sinoc sam dosla iz grada i zatekla na stolu ostatke hladnog nesa i sva srecna sela da popijem. Cokoladna nestasica bi bila katastrofa ali zivot bez kafe??? Neeeee! :)
pre 15 godina
Za belu čokoladu ne treba kakao. :))))
pre 15 godina
Sad zene nece moci da jedu cokoladu i da se tove u kilazi, sjajno!! :))
pre 15 godina
ma kakve milke, da ja na vreme kupim tonu naše lepe mlečne čokolade, galeb, pionir, najlepše želje...
šta radite
pre 15 godina
Prestrašna vest... Kako ćemo živeti....??? Kako?
pre 15 godina
Neeeeeeeeeeeeeeee! Citam i ne mogu da prestanem da vristim : NEEEEEEEEEEe ! No dobro, ako kupim 100 tona milke necu imati problem sa nestasicom do kraja zivota :))))
pre 15 godina
@mudrac
Možda se tvoja majka i žena tove. Ne poznajem nikog ko se ugoio od čokolade, kolači i torte su druga priča, a tek pivo i čvarci... :D
Neverovatno je da jedna država ima 40% svetske proizvodnje kakaa, valjda ćemo preživeti i tu čokoladnu krizu :)
pre 15 godina
Za belu čokoladu ne treba kakao. :))))
pre 15 godina
samo još neka mi ukinu i čokoladu na svu muku...
pre 15 godina
eto šanse za naše poljoprivrednike! kad nemamo mleko, bar da imamo med i kakao!
pre 15 godina
bice je al ce da poskupi.
cuti da ne nestane kafa :)
pre 15 godina
@dusan1
Cuuuti ni ne pominji. Sinoc sam dosla iz grada i zatekla na stolu ostatke hladnog nesa i sva srecna sela da popijem. Cokoladna nestasica bi bila katastrofa ali zivot bez kafe??? Neeeee! :)
pre 15 godina
Velika šansa za naše poljoprivrednike da pod oooogrooomnim plastenicima gaje kakao.
pre 15 godina
ako se ovo desi ja cu da se ubijem, cokolada je smisao mog zivota
pre 15 godina
Mala skola ekonomije. Svetu ne moze da preti nestasica cokolade, manjak kakaa jedino moze da rezultira u porastu cene cokolade. Dakle bice je za sve samo ce biti skuplja.
pre 15 godina
Mislim da je pravi trenutak da idem u Svajcarsku i da kidnapujem onu ljubicastu Milka kravu, dok ne bude prekasno!
pre 15 godina
Sve mi se cini da ce cokolada duzew potrajati nego svet....
15 Komentari
Sortiraj po: