Jovana
pre 13 godina
Moja majka je bolesna vise od 6 godina,dijagnoza je sizoafektivni poremecaj.Od lekova koje pije(bensedin,maprotilin,tegretol,moditen na 30 dana,leponex i jos dva zaboravila sam nazive,njoj nije nimalo bolje.Lekari upisu,na nalazima samo sifru bolesti,i ne govore o tome kako da se bar ublazi bolest,tj.smanji,da njoj bude malo bolje.
13 Komentari
Sortiraj po: