Ponedeljak, 24.05.2021.

20:06

WhatsApp popustio pod pritiskom

Izvor: B92

WhatsApp popustio pod pritiskom IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

19 Komentari

Sortiraj po:

Digitalni miš

pre 5 godina

Čim su najavili ova pravila obrisao sam Whatsapp ali i sve ostale aplikacije te vrste, razlog? U paketu koji koristim imam neograničeni broj sms poruka, šta će mi onda Viber, Telegram, Signal, Whatsapp i slično? Ako nekome treba da pošaljem fotografiju ili neki fajl uvek je tu dobri stari imejl.

brate al je dobar ovaj kubanac

pre 5 godina

Vi stvarno verujete da je vaša prepiska na Whatsappu i Viberu enkriptovana? :D Pa i najobičnija služba bilo koje banana države ima pristup vašim prepiskama i razgovorima a kamoli službe nekih ozbiljnih država.
(Berliner, 24. maj 2021 22:5

ne smeta meni sto DB BIA CIA ili ti ko zna koja organizacija moze procita one nece citaju svaku poruku od svakog korisnika. boli nju uvo sta sam ja jutros doruckovao i ostale gluposti.

fb za razliku od njih ce cita sve i kad kazem da ne volim sok od kajsije ili kad kazem volim plavu boju itd.
mene sta brine jeste koliko su ti podaci zasticeni svi znamo da malo malo da provale po nekoliko miliona sifri za fb

ako nedaj boze ti podaci dospeju na crni internet osoba koja ima te podatke moze sa lakocom ukrade identitet bilo kojeg coveka.

V for Vendetta

pre 5 godina

Osloboditi se fb aplikacija nije uopste tesko, veci problem su google na mobilnim i microsoft na desktop platformama - tu bi EU morala da ožeže

Ra

pre 5 godina

Sve sto je jednom bilo na netu je javno i svima (koji znaju) dostupno. Ko veruje u enkripcije i druge gluposti, nek i dalje veruje.
(Genious, 24. maj 2021 20:47

eto pametnica, kaže javno... ajde nađi ne tuđe nego svoje prepiske od pre 10 godina koje nisi sam sačuvao, ako su javne... čuo negde nešto pa ponavlja...

Toni

pre 5 godina

Whatsapp sam obrisao i tu je gotova priča za mene, a i za još milione korisnika koji su postupili isto. Džaba vam sad sve. Usr..i ste motku.
(Lala, 24. maj 2021 20:32)

KAd si ti to uradio, stvarno mogu ključ u bravu.

Бабинџем

pre 5 godina

Може ли се некако проверити да ли деле податке или било шта с фејсбуком? Нисам прихватио ништа, па да их тужим ако се нешто дели без прихватања нових правила.

sloba

pre 5 godina

Ko jos veruje u krypte koje su free,sky je pukao koji je bio najaci,sada je jedino ostao Anom i on ce trajati par meseci opet jovo na novo!

inženjer

pre 5 godina

Članice EU ne odobravaju whatsappu tj. Facebooku tj. Instagramu pristup porukama koje se koriste u svrhe personalizovanih reklama. Pošto Srbija nije u EU whatsapp će imati potpun pristup porukama, koje će da koriste za prikaz personalizovanih reklama. Moguće je da će da izađe reklama na facebooku ili instagramu upravo o tome što se dopisujete. Na pr. "kupi vodu u lidl". Posle toga je moguća da vam izađe reklama od lidl ili od neke vode. Pozdrav

Berliner

pre 5 godina

Vi stvarno verujete da je vaša prepiska na Whatsappu i Viberu enkriptovana? :D Pa i najobičnija služba bilo koje banana države ima pristup vašim prepiskama i razgovorima a kamoli službe nekih ozbiljnih država.

Alek

pre 5 godina

Whatsapp sam obrisao i tu je gotova priča za mene, a i za još milione korisnika koji su postupili isto. Džaba vam sad sve. Usr..i ste motku.
(Lala, 24. maj 2021 20:32)

Maloumni ljudi brisu WhatsApp... Nemate pametnija posla...

Lala

pre 5 godina

Whatsapp sam obrisao i tu je gotova priča za mene, a i za još milione korisnika koji su postupili isto. Džaba vam sad sve. Usr..i ste motku.

Lala

pre 5 godina

Whatsapp sam obrisao i tu je gotova priča za mene, a i za još milione korisnika koji su postupili isto. Džaba vam sad sve. Usr..i ste motku.

Berliner

pre 5 godina

Vi stvarno verujete da je vaša prepiska na Whatsappu i Viberu enkriptovana? :D Pa i najobičnija služba bilo koje banana države ima pristup vašim prepiskama i razgovorima a kamoli službe nekih ozbiljnih država.

inženjer

pre 5 godina

Članice EU ne odobravaju whatsappu tj. Facebooku tj. Instagramu pristup porukama koje se koriste u svrhe personalizovanih reklama. Pošto Srbija nije u EU whatsapp će imati potpun pristup porukama, koje će da koriste za prikaz personalizovanih reklama. Moguće je da će da izađe reklama na facebooku ili instagramu upravo o tome što se dopisujete. Na pr. "kupi vodu u lidl". Posle toga je moguća da vam izađe reklama od lidl ili od neke vode. Pozdrav

V for Vendetta

pre 5 godina

Osloboditi se fb aplikacija nije uopste tesko, veci problem su google na mobilnim i microsoft na desktop platformama - tu bi EU morala da ožeže

Ra

pre 5 godina

Sve sto je jednom bilo na netu je javno i svima (koji znaju) dostupno. Ko veruje u enkripcije i druge gluposti, nek i dalje veruje.
(Genious, 24. maj 2021 20:47

eto pametnica, kaže javno... ajde nađi ne tuđe nego svoje prepiske od pre 10 godina koje nisi sam sačuvao, ako su javne... čuo negde nešto pa ponavlja...

Toni

pre 5 godina

Whatsapp sam obrisao i tu je gotova priča za mene, a i za još milione korisnika koji su postupili isto. Džaba vam sad sve. Usr..i ste motku.
(Lala, 24. maj 2021 20:32)

KAd si ti to uradio, stvarno mogu ključ u bravu.

Бабинџем

pre 5 godina

Може ли се некако проверити да ли деле податке или било шта с фејсбуком? Нисам прихватио ништа, па да их тужим ако се нешто дели без прихватања нових правила.

brate al je dobar ovaj kubanac

pre 5 godina

Vi stvarno verujete da je vaša prepiska na Whatsappu i Viberu enkriptovana? :D Pa i najobičnija služba bilo koje banana države ima pristup vašim prepiskama i razgovorima a kamoli službe nekih ozbiljnih država.
(Berliner, 24. maj 2021 22:5

ne smeta meni sto DB BIA CIA ili ti ko zna koja organizacija moze procita one nece citaju svaku poruku od svakog korisnika. boli nju uvo sta sam ja jutros doruckovao i ostale gluposti.

fb za razliku od njih ce cita sve i kad kazem da ne volim sok od kajsije ili kad kazem volim plavu boju itd.
mene sta brine jeste koliko su ti podaci zasticeni svi znamo da malo malo da provale po nekoliko miliona sifri za fb

ako nedaj boze ti podaci dospeju na crni internet osoba koja ima te podatke moze sa lakocom ukrade identitet bilo kojeg coveka.

Alek

pre 5 godina

Whatsapp sam obrisao i tu je gotova priča za mene, a i za još milione korisnika koji su postupili isto. Džaba vam sad sve. Usr..i ste motku.
(Lala, 24. maj 2021 20:32)

Maloumni ljudi brisu WhatsApp... Nemate pametnija posla...

sloba

pre 5 godina

Ko jos veruje u krypte koje su free,sky je pukao koji je bio najaci,sada je jedino ostao Anom i on ce trajati par meseci opet jovo na novo!

Digitalni miš

pre 5 godina

Čim su najavili ova pravila obrisao sam Whatsapp ali i sve ostale aplikacije te vrste, razlog? U paketu koji koristim imam neograničeni broj sms poruka, šta će mi onda Viber, Telegram, Signal, Whatsapp i slično? Ako nekome treba da pošaljem fotografiju ili neki fajl uvek je tu dobri stari imejl.

Alek

pre 5 godina

Whatsapp sam obrisao i tu je gotova priča za mene, a i za još milione korisnika koji su postupili isto. Džaba vam sad sve. Usr..i ste motku.
(Lala, 24. maj 2021 20:32)

Maloumni ljudi brisu WhatsApp... Nemate pametnija posla...

Toni

pre 5 godina

Whatsapp sam obrisao i tu je gotova priča za mene, a i za još milione korisnika koji su postupili isto. Džaba vam sad sve. Usr..i ste motku.
(Lala, 24. maj 2021 20:32)

KAd si ti to uradio, stvarno mogu ključ u bravu.

sloba

pre 5 godina

Ko jos veruje u krypte koje su free,sky je pukao koji je bio najaci,sada je jedino ostao Anom i on ce trajati par meseci opet jovo na novo!

Lala

pre 5 godina

Whatsapp sam obrisao i tu je gotova priča za mene, a i za još milione korisnika koji su postupili isto. Džaba vam sad sve. Usr..i ste motku.

Berliner

pre 5 godina

Vi stvarno verujete da je vaša prepiska na Whatsappu i Viberu enkriptovana? :D Pa i najobičnija služba bilo koje banana države ima pristup vašim prepiskama i razgovorima a kamoli službe nekih ozbiljnih država.

Ra

pre 5 godina

Sve sto je jednom bilo na netu je javno i svima (koji znaju) dostupno. Ko veruje u enkripcije i druge gluposti, nek i dalje veruje.
(Genious, 24. maj 2021 20:47

eto pametnica, kaže javno... ajde nađi ne tuđe nego svoje prepiske od pre 10 godina koje nisi sam sačuvao, ako su javne... čuo negde nešto pa ponavlja...

inženjer

pre 5 godina

Članice EU ne odobravaju whatsappu tj. Facebooku tj. Instagramu pristup porukama koje se koriste u svrhe personalizovanih reklama. Pošto Srbija nije u EU whatsapp će imati potpun pristup porukama, koje će da koriste za prikaz personalizovanih reklama. Moguće je da će da izađe reklama na facebooku ili instagramu upravo o tome što se dopisujete. Na pr. "kupi vodu u lidl". Posle toga je moguća da vam izađe reklama od lidl ili od neke vode. Pozdrav

Бабинџем

pre 5 godina

Може ли се некако проверити да ли деле податке или било шта с фејсбуком? Нисам прихватио ништа, па да их тужим ако се нешто дели без прихватања нових правила.

V for Vendetta

pre 5 godina

Osloboditi se fb aplikacija nije uopste tesko, veci problem su google na mobilnim i microsoft na desktop platformama - tu bi EU morala da ožeže

brate al je dobar ovaj kubanac

pre 5 godina

Vi stvarno verujete da je vaša prepiska na Whatsappu i Viberu enkriptovana? :D Pa i najobičnija služba bilo koje banana države ima pristup vašim prepiskama i razgovorima a kamoli službe nekih ozbiljnih država.
(Berliner, 24. maj 2021 22:5

ne smeta meni sto DB BIA CIA ili ti ko zna koja organizacija moze procita one nece citaju svaku poruku od svakog korisnika. boli nju uvo sta sam ja jutros doruckovao i ostale gluposti.

fb za razliku od njih ce cita sve i kad kazem da ne volim sok od kajsije ili kad kazem volim plavu boju itd.
mene sta brine jeste koliko su ti podaci zasticeni svi znamo da malo malo da provale po nekoliko miliona sifri za fb

ako nedaj boze ti podaci dospeju na crni internet osoba koja ima te podatke moze sa lakocom ukrade identitet bilo kojeg coveka.

Digitalni miš

pre 5 godina

Čim su najavili ova pravila obrisao sam Whatsapp ali i sve ostale aplikacije te vrste, razlog? U paketu koji koristim imam neograničeni broj sms poruka, šta će mi onda Viber, Telegram, Signal, Whatsapp i slično? Ako nekome treba da pošaljem fotografiju ili neki fajl uvek je tu dobri stari imejl.