Smuleco
pre 5 godina
Čemu??
Petak, 14.05.2021.
10:45
IMAGE SOURCE
pre 5 godina
Čemu??
pre 5 godina
ovo su veće gluposti of Tesle
pre 5 godina
За вашу информацију Римац остварује максималну брзину од 412км/х
pre 5 godina
100 kwh / 1470 kw = 4 minuta
Toliko mu traje baterija
a i motor posle ta 4 minuta mora na hlađenje.
Da bi prešao 500 km za ta 4 minuta morao bi da se kreće brzinom od 7500 km/h
ili oko 7 maha.
pre 5 godina
Зашто сви нови спортски аутомобили изгледају исто? Тотално некреативни дизајн. Никад неће бити лепи као спортски аутомобили из '60.
pre 5 godina
Rimac je puno brzi do 100 ide 1,85 a krajnja brzina preko 400kmh i veci domet i gotova homologenizacija koja traje min 2 god u eu da bi ga mogao prodavati.
pre 5 godina
@Ivan ZG, 14. maj 2021 14:07)
Razumem da navijaš za svog sunarodnika Rimca ali budi veoma oprezan kada kritikuješ italijanski dizajn.
(Milutin,
Milutine, vi ste sa Yugom, "Kecom" i Floridom pokazali smisao za dizajn i
za tehniku, ne da nema ljudi koji znaju nego su oni sto pojma nemaju
organizivaniji, bolje se uvlace a to kod vas prolazi. Da ne bude da mi je namjera da pljujem spomenut cu onog klinca iz G. Milanovca koji je sa 19g
vec radio za Renault. na SAT pokazivali auto na sajmu u Zenevi koje je on
dizanirao. Ali takvi u Srbiji ne prolaze.
pre 5 godina
Sta bi rimac i tesla fanboys, niko ne moze da izvuce snagu snagu kao rimac, niko nema autonomiju kao tesla, samo rimac ima najjace performanse- kad ce da vam bude jasno da je el. automobil frizider 21.veka, svako ko ima para da kupi bateriju ostatak moze da skarabudzi u svojoj garazi ...
pre 5 godina
@Ivan ZG, 14. maj 2021 14:07)
Razumem da navijaš za svog sunarodnika Rimca ali budi veoma oprezan kada kritikuješ italijanski dizajn.
pre 5 godina
Imao sam priliku da vozim Rimca, razočaranje, za pola ure potrošio polovinu baterije, neudoban, loša izolacija, nema drndavog motora, al unutra se sve čuje sa spolja.
pre 5 godina
Kakve performanse!!!
pre 5 godina
Pa sad kada ga već uspoređujemo sa Rimcem onda da kažem da je sporiji skoro 100 km/h. Što se tiče dizajna ovaj auto dobro izgleda od naprijed i sa boka, ali odostraga su se malo zaigrali pa izgleda nedorečeno.
Rimac mi iz svih kuteva izgleda dobro i svemirski u odnosu na ovaj dosta konzervativan dizajn.
Težina baterija od 300 kg je dosta manja nego kod Rimca. Ove čvrste baterije imaju veliki potencijal, ali i dosta problema po onome što sam pročitao. Puno velikih firmi ih razvija, između ostalih i Toyota, ali se spominje serijska proizvodnja tek za dvije godine. Dok ovi sa autom prođu sve kreš testove i homologaciju pojavit će se za cca. 2 godine na cesti, a do tada će izaći Rimac sa (stavi znamenku) ()000 KS.
pre 5 godina
Ovo je formula, ne auto
pre 5 godina
Kao kad sam kao dete šibao trku autića na osmici...
Ja gastarbajtersko bogataško sinče, zovem komšiju da se trkamo, koji nije video ni smoki, keks i bicikl, dok sam ja rastao na kinder jajima, kavijaru, fensi garderobi, skupim igračkama... On skoro go i bos, odrpan u ritama.
I dalje smo odlični drugari...
Ne znam šta sam hteo reći s ovom pričom, koja me istinom ponese?
Ah da...
Baš bih voleo da sad mogu da priuštim ova kolca na baterije, kao moj komšija svojevremeno.
pre 5 godina
Pa sad kada ga već uspoređujemo sa Rimcem onda da kažem da je sporiji skoro 100 km/h. Što se tiče dizajna ovaj auto dobro izgleda od naprijed i sa boka, ali odostraga su se malo zaigrali pa izgleda nedorečeno.
Rimac mi iz svih kuteva izgleda dobro i svemirski u odnosu na ovaj dosta konzervativan dizajn.
Težina baterija od 300 kg je dosta manja nego kod Rimca. Ove čvrste baterije imaju veliki potencijal, ali i dosta problema po onome što sam pročitao. Puno velikih firmi ih razvija, između ostalih i Toyota, ali se spominje serijska proizvodnja tek za dvije godine. Dok ovi sa autom prođu sve kreš testove i homologaciju pojavit će se za cca. 2 godine na cesti, a do tada će izaći Rimac sa (stavi znamenku) ()000 KS.
pre 5 godina
Ovo je formula, ne auto
pre 5 godina
@Ivan ZG, 14. maj 2021 14:07)
Razumem da navijaš za svog sunarodnika Rimca ali budi veoma oprezan kada kritikuješ italijanski dizajn.
pre 5 godina
Kakve performanse!!!
pre 5 godina
Sta bi rimac i tesla fanboys, niko ne moze da izvuce snagu snagu kao rimac, niko nema autonomiju kao tesla, samo rimac ima najjace performanse- kad ce da vam bude jasno da je el. automobil frizider 21.veka, svako ko ima para da kupi bateriju ostatak moze da skarabudzi u svojoj garazi ...
pre 5 godina
Зашто сви нови спортски аутомобили изгледају исто? Тотално некреативни дизајн. Никад неће бити лепи као спортски аутомобили из '60.
pre 5 godina
Imao sam priliku da vozim Rimca, razočaranje, za pola ure potrošio polovinu baterije, neudoban, loša izolacija, nema drndavog motora, al unutra se sve čuje sa spolja.
pre 5 godina
Rimac je puno brzi do 100 ide 1,85 a krajnja brzina preko 400kmh i veci domet i gotova homologenizacija koja traje min 2 god u eu da bi ga mogao prodavati.
pre 5 godina
100 kwh / 1470 kw = 4 minuta
Toliko mu traje baterija
a i motor posle ta 4 minuta mora na hlađenje.
Da bi prešao 500 km za ta 4 minuta morao bi da se kreće brzinom od 7500 km/h
ili oko 7 maha.
pre 5 godina
Kao kad sam kao dete šibao trku autića na osmici...
Ja gastarbajtersko bogataško sinče, zovem komšiju da se trkamo, koji nije video ni smoki, keks i bicikl, dok sam ja rastao na kinder jajima, kavijaru, fensi garderobi, skupim igračkama... On skoro go i bos, odrpan u ritama.
I dalje smo odlični drugari...
Ne znam šta sam hteo reći s ovom pričom, koja me istinom ponese?
Ah da...
Baš bih voleo da sad mogu da priuštim ova kolca na baterije, kao moj komšija svojevremeno.
pre 5 godina
@Ivan ZG, 14. maj 2021 14:07)
Razumem da navijaš za svog sunarodnika Rimca ali budi veoma oprezan kada kritikuješ italijanski dizajn.
(Milutin,
Milutine, vi ste sa Yugom, "Kecom" i Floridom pokazali smisao za dizajn i
za tehniku, ne da nema ljudi koji znaju nego su oni sto pojma nemaju
organizivaniji, bolje se uvlace a to kod vas prolazi. Da ne bude da mi je namjera da pljujem spomenut cu onog klinca iz G. Milanovca koji je sa 19g
vec radio za Renault. na SAT pokazivali auto na sajmu u Zenevi koje je on
dizanirao. Ali takvi u Srbiji ne prolaze.
pre 5 godina
Čemu??
pre 5 godina
За вашу информацију Римац остварује максималну брзину од 412км/х
pre 5 godina
ovo su veće gluposti of Tesle
pre 5 godina
Pa sad kada ga već uspoređujemo sa Rimcem onda da kažem da je sporiji skoro 100 km/h. Što se tiče dizajna ovaj auto dobro izgleda od naprijed i sa boka, ali odostraga su se malo zaigrali pa izgleda nedorečeno.
Rimac mi iz svih kuteva izgleda dobro i svemirski u odnosu na ovaj dosta konzervativan dizajn.
Težina baterija od 300 kg je dosta manja nego kod Rimca. Ove čvrste baterije imaju veliki potencijal, ali i dosta problema po onome što sam pročitao. Puno velikih firmi ih razvija, između ostalih i Toyota, ali se spominje serijska proizvodnja tek za dvije godine. Dok ovi sa autom prođu sve kreš testove i homologaciju pojavit će se za cca. 2 godine na cesti, a do tada će izaći Rimac sa (stavi znamenku) ()000 KS.
pre 5 godina
Imao sam priliku da vozim Rimca, razočaranje, za pola ure potrošio polovinu baterije, neudoban, loša izolacija, nema drndavog motora, al unutra se sve čuje sa spolja.
pre 5 godina
Kao kad sam kao dete šibao trku autića na osmici...
Ja gastarbajtersko bogataško sinče, zovem komšiju da se trkamo, koji nije video ni smoki, keks i bicikl, dok sam ja rastao na kinder jajima, kavijaru, fensi garderobi, skupim igračkama... On skoro go i bos, odrpan u ritama.
I dalje smo odlični drugari...
Ne znam šta sam hteo reći s ovom pričom, koja me istinom ponese?
Ah da...
Baš bih voleo da sad mogu da priuštim ova kolca na baterije, kao moj komšija svojevremeno.
pre 5 godina
@Ivan ZG, 14. maj 2021 14:07)
Razumem da navijaš za svog sunarodnika Rimca ali budi veoma oprezan kada kritikuješ italijanski dizajn.
pre 5 godina
Sta bi rimac i tesla fanboys, niko ne moze da izvuce snagu snagu kao rimac, niko nema autonomiju kao tesla, samo rimac ima najjace performanse- kad ce da vam bude jasno da je el. automobil frizider 21.veka, svako ko ima para da kupi bateriju ostatak moze da skarabudzi u svojoj garazi ...
pre 5 godina
@Ivan ZG, 14. maj 2021 14:07)
Razumem da navijaš za svog sunarodnika Rimca ali budi veoma oprezan kada kritikuješ italijanski dizajn.
(Milutin,
Milutine, vi ste sa Yugom, "Kecom" i Floridom pokazali smisao za dizajn i
za tehniku, ne da nema ljudi koji znaju nego su oni sto pojma nemaju
organizivaniji, bolje se uvlace a to kod vas prolazi. Da ne bude da mi je namjera da pljujem spomenut cu onog klinca iz G. Milanovca koji je sa 19g
vec radio za Renault. na SAT pokazivali auto na sajmu u Zenevi koje je on
dizanirao. Ali takvi u Srbiji ne prolaze.
pre 5 godina
Kakve performanse!!!
pre 5 godina
Rimac je puno brzi do 100 ide 1,85 a krajnja brzina preko 400kmh i veci domet i gotova homologenizacija koja traje min 2 god u eu da bi ga mogao prodavati.
pre 5 godina
100 kwh / 1470 kw = 4 minuta
Toliko mu traje baterija
a i motor posle ta 4 minuta mora na hlađenje.
Da bi prešao 500 km za ta 4 minuta morao bi da se kreće brzinom od 7500 km/h
ili oko 7 maha.
pre 5 godina
За вашу информацију Римац остварује максималну брзину од 412км/х
pre 5 godina
Ovo je formula, ne auto
pre 5 godina
Зашто сви нови спортски аутомобили изгледају исто? Тотално некреативни дизајн. Никад неће бити лепи као спортски аутомобили из '60.
pre 5 godina
ovo su veće gluposti of Tesle
pre 5 godina
Čemu??
14 Komentari
Sortiraj po: