Dex
pre 5 godina
Ovi koji navodno prate fudbal a komentarišu da bi trebalo da igra Pavkov, ili ocenjuju da li je dobro da on počne, itd.. Da li ste, kad ste tako dobro obavešteni, upoznati da Pavkov NE MOŽE da igra u finalu zbog kartona?
Utorak, 06.04.2021.
08:10
IMAGE SOURCE
pre 5 godina
Ovi koji navodno prate fudbal a komentarišu da bi trebalo da igra Pavkov, ili ocenjuju da li je dobro da on počne, itd.. Da li ste, kad ste tako dobro obavešteni, upoznati da Pavkov NE MOŽE da igra u finalu zbog kartona?
pre 5 godina
Biće svega osim fudbala. Fudbal je odavno pobegao iz Srbije.
pre 5 godina
Zvezda za dve klase bolja dva tri gola razlike
pre 5 godina
Vrh su ovi komentatori-strucnjaci koji prognoziraju da neće (ili 'ne smeju nikako!') da igraju Gavrić i Nikolić pošto su van forme. Ljudi ladno ne znaju ni pravila koja važe u ove godine sa bonus igračima i brojem stranih državljana u sastavu. Evo prognoza i od mene: 0:0 ili 1:1 (ako neko slučajno da gol), mučno za gledanje, tuča, verovatno i crveni ili dva, 100 faulova, pritisci na sudiju koje neće kažnjavati kartonima, više događaja u loži nego na terenu, saopštenja posle tekme. Idemo, Zvezdo!
pre 5 godina
Gavrič je za zadnju liniju partizana formula 1.slično kao i partizan koji ima napred brze igrače levo Rodič gotovo podjednako brz poput Sume desno bi lično stavio Gobeljiča dosta brz i fizički nadmočan izuzetno ga teško preči jer moraš oko njega a dovoljno je brz da to neide u Napadu svakako Pavkov za njega nepostoji odbrana slično Mitroviču ima Tehničkih nedostataka ali je toliko fizički i skakački nadmočan da nevidim način da se spreči gol.
pre 5 godina
Falčineli obavezno od početka, Pavkov kasnije ako treba! Ben umesto Kataija desno, Gavrić levo mora od početka zbog pravila mlađih igrača kao i Nikolić! U drugom delu, Kataija levo umesto Gavrića (ionako imaju snage samo za poluvreme), Kangu umesto Nikolića a Njegoša umesto Sanoga ako dobije žuti (a hoće verovatno), Srnića umesto Bena ako povedemo!
pre 5 godina
Veoma dugo nema Erakovič i pitam se kad se očekuje povratak Erakoviča koji se tada pokazao veoma dobrim na lev.beku.
pre 5 godina
Stankovicu, dzaba ti sve ako ovo ne pobedis, i sam znas.
pre 5 godina
Neče igrati ni Gavrič ni Falčineli igrače Ben iza Pavkova ili možda čak i Falčinelija mada neverujem dok če levo biti sigurno katai u ekipi još pitanje Kanga ili Nikolič a umesto Milunoviča igrače 5 puta brži Radovan Pankov jer je Milunovič van takmičarskog ritma za Kataia sam siguran jer je prošlo kolo posle vodstva zvezde Stankovič brzo odreagovao i izvadio Kataia kako bi bio spreman za derbi. Sastav Zvezde Borjan,Pankov,Degenek,Rodič,Gobeljič,Sonogo,Ivanič,Petrovič,Ben,Pavkov,Katai 2.poluvreme očekujem Nikoliča i Gavriča umesto Kataia i Petroviča.Sve zavisi kako če se kretati rezultat.
pre 5 godina
Partizan je u top formi. Bice cupavo.
pre 5 godina
Zvezda nije u losoj formi, u dobroj je ali Partizan je u top formi i gladni su da pobede Zvezdu.
Pobedice tim koji bude imao vise zelje i da kazemo srece. Tako mi deluje da ce biti utakmica.
pre 5 godina
Sada je mirno u Zvezdi. Sudije su određene kako treba.
pre 5 godina
Gavric samo,pocinje zbog bonusa garant,vrlo brzo umjesto njega ulazi Ben.
pre 5 godina
biće kao i do sada, može gol ako ga sudija da
pre 5 godina
Gavrić ako bude igrao levo biće igrač manje jer nije u formi, plus što će se poremetiti Katai Magiko ako bude morao da igra desno. Bacićemo prvo poluvreme niz vetar. Bezbolnija je varijanta Ben desno, Mirko u sredini, Katai levo a ispred Krstović kao bonus. Na poluvremenu menjaj.
pre 5 godina
Ja ne znam dal se ikad desilo negde derbi da igraju dve ekipe od kojih jedna ima 20 a drugi 19 uzastopnih pobeda sto se tice domacih takmicenja :)
pre 5 godina
Zvezda nije pobedila u poslednja pet derbija, biće teško i neizvesno iako Zvezda ima 9 bodova prednosti i igra na svom terenu i trebalo bi da bude rasterećenija, ali oni derbije igraju loše poslednjih godina?
pre 5 godina
Ocekujem Gol Gol i 3+ i najbolji Derbi u poslednjih nekoliko sezona.
Vise bih voleo da vidim Kataia levo, Bena desno, Falcineli starter, u zavisnosti od toka meca, izvesti Nikolica ubaciti Kangu i Pavkova, nadam se da ce Falco dobiti bar 20 minuta, ipak je placen 1 milion i skoro najveca plata u Ligi. Prognoziram 2:1 za Zvezdu, strelci Katai, Asano i Kanga resava Derbi !
Ocekujem Zvezdu u LS, a Partizan da prodje grupunu fazu u Ligi Konferencija. I da imamo konacno i taj 3. Tim u grupnoj fazi, Vojvodina ili Cukaricki nek se neko od njih plasira, sve dok neki malo bolji rezultat ne napravi nas 3. Klub, ne mozemo da ocekujemo neki veci iskorak u Evropi.
pre 5 godina
Samo bez preteranog taktiziranja, mršenja i mentalnih stega. Zvezda ima skoro pa komotnu situaciju, igra 5x bolje od proseka lige, dugačku klupu i derbi se konačno mora odigrati kako valja. Neka bude 70% kao u Milanu, presing u patos, brz prenos lopte, eksplatacija krila i pobeda je zagarantovana.
Sredina bez Sanogoa ne sme, sve ostalo se da promeniti na poluvremenu. Ben bi bio zanimljiv kao lutajuća 9-ka koja bi odvlačila Markovića i Vujačića, a bolji je u 16 od Falćinelija. Dejan je svašta dokazao ove sezone, ostaje samo da priušti jedan moćan derbi. Valjda će i mučeni Simović dozvoliti malo više fudbala. Alibi seckanje igre i 50 prekida je ogadilo poslednjih 30 derbija.
pre 5 godina
realno više fudbala znaju asano,suma,natko i marković nego ceo ovaj drvored sa sve rezervama na čelu sa degenekom i milunkovićem. nadam se da će suma igrati makar sa pola snage što će biti sasvim dovoljno da ova dvojica panjeva pozadi ne znaju gde su..
pre 5 godina
Ako pobedi Partizan, ide prica kako eto dokaza da je Partizan bolji i da on treba da bude sampion al je pokraden do sada. Ako pobedi Zvezda, onda ide prica kako je Samrok Stanoje to namestio ili ispustio jer je nesposoban.
A, ako neresen ishod bude, onda ide prica kako je Partizan imao bolju igru i bio bolji.
pre 5 godina
Mali Gavric bi napokon mogao od pocetka profesionalne karijere da odigra u kontinuitetu jednu celu utakmicu,puna su nam usta mladih igraca,potrebe njihovog forsiranja,zabrane prodaje i onda vidis ovog decka,nazovi velikog talenta,koji cele sezone pokazuje veliko nista,pa cak nije ni trenutno blesnuo na nekoj od utakmica,uradio neki potez koji bi oduzeo dah,plasim se da ce i protiv grobara on biti igrac manje
pre 5 godina
Necemo valjda sa jednim spicem da igramo OPET kao kod Milojevica protiv ove BORANIJE???Stankovicu brate nas,stavi Bena i Falcinelija u spic ,napadni to,pa necemo valjda da taktiziramo sa njihovim bunkerom od ekipe?!
pre 5 godina
Svi u napad pa i izgubite,samo bez preterane taktike protiv ovih indijanaca,titula je u svakom slucaju nasa
pre 5 godina
Pocece Njegos umesto Veljka jer je Nikolic u ocajnoj formi a u spicu ce biti Ben pre Falcinelija,bar prvo poluvreme.
pre 5 godina
Саного црвени до 40 минута.
pre 5 godina
Gavrić ako bude igrao levo biće igrač manje jer nije u formi, plus što će se poremetiti Katai Magiko ako bude morao da igra desno. Bacićemo prvo poluvreme niz vetar. Bezbolnija je varijanta Ben desno, Mirko u sredini, Katai levo a ispred Krstović kao bonus. Na poluvremenu menjaj.
(vinara, 6. april 2021 10:21)
Gavric ako bude levo,bice medju najboljima na terenu a desno je igrac manje.Generalno,ko bude igrao levo Gavric ili Katai,razbice Miljkovica jer su mnogo bolji od njega i tu cemo imati najvecu prednost.Takodje,Pavkov bi lagano otresao Markovica i Vujacica u duelima i dao bi neki gol dok bi ih Falcineli samo razvlacio po terenu ali nijedan duel ne bi dobio.
pre 5 godina
Iznenadjenje je da nece samo da ugura glavnu stvar, nego i ono ispod... sve.
Ako se razumemo? Mislim, valjda nije zabranjena metafora.
pre 5 godina
Bice sedamsto faulova i hiljadu auta. Eto kakav ce biti derbi.
pre 5 godina
hoće li evropska zvezda posle nekoliko godina dati gol iz igre u derbiju ili će elvis morati da svira dva penala?
pre 5 godina
ne kladim se nikada ali kad vidim ovaj Zvezdin sastav prepun velemajstora prosto me mami da uplatim na Partizan..
pre 5 godina
Nece biti otvoren mec, vec tvrd kao i prethodnih, upravo jer navijaci jsd i njihovo rukovodstvo gaje tu spin teoriju kako samo oni imaju prava da budu sampioni i niko drugi, oni sve svoje izgubljene bodove na malim utakmicama pokušavaju da zamaskiraju tj zalažu oci navijacima u derbiju pa tako naprave atmosferu da je derbi utakmica za titulu a ne tri boda , to govori od istih onih koji nisu dobili derbi od 2001 do 2007. Oni i napravljen penal Jojica u prethodnom derbiju karakterišu kao izdaju i namerno napravljen penal to je prosto fascinantno
pre 5 godina
derbi ko derbi partizan ce da povede zvezda izjednacuje i dobija penal u 90.
pre 5 godina
Da nece plakati.
pre 5 godina
Kakvo iznanađenje, Stanoje dr za derbi, 0:0-0:1.
pre 5 godina
Nadam se Njegosem Petrovicem pre Sanoga.
pre 5 godina
Ako ih sada opet pobedimo, bice jasno odakle im toliki bodovi.
pre 5 godina
Bice sedamsto faulova i hiljadu auta. Eto kakav ce biti derbi.
pre 5 godina
Samo bez preteranog taktiziranja, mršenja i mentalnih stega. Zvezda ima skoro pa komotnu situaciju, igra 5x bolje od proseka lige, dugačku klupu i derbi se konačno mora odigrati kako valja. Neka bude 70% kao u Milanu, presing u patos, brz prenos lopte, eksplatacija krila i pobeda je zagarantovana.
Sredina bez Sanogoa ne sme, sve ostalo se da promeniti na poluvremenu. Ben bi bio zanimljiv kao lutajuća 9-ka koja bi odvlačila Markovića i Vujačića, a bolji je u 16 od Falćinelija. Dejan je svašta dokazao ove sezone, ostaje samo da priušti jedan moćan derbi. Valjda će i mučeni Simović dozvoliti malo više fudbala. Alibi seckanje igre i 50 prekida je ogadilo poslednjih 30 derbija.
pre 5 godina
Nece biti otvoren mec, vec tvrd kao i prethodnih, upravo jer navijaci jsd i njihovo rukovodstvo gaje tu spin teoriju kako samo oni imaju prava da budu sampioni i niko drugi, oni sve svoje izgubljene bodove na malim utakmicama pokušavaju da zamaskiraju tj zalažu oci navijacima u derbiju pa tako naprave atmosferu da je derbi utakmica za titulu a ne tri boda , to govori od istih onih koji nisu dobili derbi od 2001 do 2007. Oni i napravljen penal Jojica u prethodnom derbiju karakterišu kao izdaju i namerno napravljen penal to je prosto fascinantno
pre 5 godina
Necemo valjda sa jednim spicem da igramo OPET kao kod Milojevica protiv ove BORANIJE???Stankovicu brate nas,stavi Bena i Falcinelija u spic ,napadni to,pa necemo valjda da taktiziramo sa njihovim bunkerom od ekipe?!
pre 5 godina
derbi ko derbi partizan ce da povede zvezda izjednacuje i dobija penal u 90.
pre 5 godina
Partizan je u top formi. Bice cupavo.
pre 5 godina
Ako pobedi Partizan, ide prica kako eto dokaza da je Partizan bolji i da on treba da bude sampion al je pokraden do sada. Ako pobedi Zvezda, onda ide prica kako je Samrok Stanoje to namestio ili ispustio jer je nesposoban.
A, ako neresen ishod bude, onda ide prica kako je Partizan imao bolju igru i bio bolji.
pre 5 godina
Gavric samo,pocinje zbog bonusa garant,vrlo brzo umjesto njega ulazi Ben.
pre 5 godina
Ocekujem Gol Gol i 3+ i najbolji Derbi u poslednjih nekoliko sezona.
Vise bih voleo da vidim Kataia levo, Bena desno, Falcineli starter, u zavisnosti od toka meca, izvesti Nikolica ubaciti Kangu i Pavkova, nadam se da ce Falco dobiti bar 20 minuta, ipak je placen 1 milion i skoro najveca plata u Ligi. Prognoziram 2:1 za Zvezdu, strelci Katai, Asano i Kanga resava Derbi !
Ocekujem Zvezdu u LS, a Partizan da prodje grupunu fazu u Ligi Konferencija. I da imamo konacno i taj 3. Tim u grupnoj fazi, Vojvodina ili Cukaricki nek se neko od njih plasira, sve dok neki malo bolji rezultat ne napravi nas 3. Klub, ne mozemo da ocekujemo neki veci iskorak u Evropi.
pre 5 godina
Kakvo iznanađenje, Stanoje dr za derbi, 0:0-0:1.
pre 5 godina
Ako ih sada opet pobedimo, bice jasno odakle im toliki bodovi.
pre 5 godina
Iznenadjenje je da nece samo da ugura glavnu stvar, nego i ono ispod... sve.
Ako se razumemo? Mislim, valjda nije zabranjena metafora.
pre 5 godina
Саного црвени до 40 минута.
pre 5 godina
Ja ne znam dal se ikad desilo negde derbi da igraju dve ekipe od kojih jedna ima 20 a drugi 19 uzastopnih pobeda sto se tice domacih takmicenja :)
pre 5 godina
hoće li evropska zvezda posle nekoliko godina dati gol iz igre u derbiju ili će elvis morati da svira dva penala?
pre 5 godina
Svi u napad pa i izgubite,samo bez preterane taktike protiv ovih indijanaca,titula je u svakom slucaju nasa
pre 5 godina
Gavrić ako bude igrao levo biće igrač manje jer nije u formi, plus što će se poremetiti Katai Magiko ako bude morao da igra desno. Bacićemo prvo poluvreme niz vetar. Bezbolnija je varijanta Ben desno, Mirko u sredini, Katai levo a ispred Krstović kao bonus. Na poluvremenu menjaj.
pre 5 godina
ne kladim se nikada ali kad vidim ovaj Zvezdin sastav prepun velemajstora prosto me mami da uplatim na Partizan..
pre 5 godina
Sada je mirno u Zvezdi. Sudije su određene kako treba.
pre 5 godina
Gavrič je za zadnju liniju partizana formula 1.slično kao i partizan koji ima napred brze igrače levo Rodič gotovo podjednako brz poput Sume desno bi lično stavio Gobeljiča dosta brz i fizički nadmočan izuzetno ga teško preči jer moraš oko njega a dovoljno je brz da to neide u Napadu svakako Pavkov za njega nepostoji odbrana slično Mitroviču ima Tehničkih nedostataka ali je toliko fizički i skakački nadmočan da nevidim način da se spreči gol.
pre 5 godina
Vrh su ovi komentatori-strucnjaci koji prognoziraju da neće (ili 'ne smeju nikako!') da igraju Gavrić i Nikolić pošto su van forme. Ljudi ladno ne znaju ni pravila koja važe u ove godine sa bonus igračima i brojem stranih državljana u sastavu. Evo prognoza i od mene: 0:0 ili 1:1 (ako neko slučajno da gol), mučno za gledanje, tuča, verovatno i crveni ili dva, 100 faulova, pritisci na sudiju koje neće kažnjavati kartonima, više događaja u loži nego na terenu, saopštenja posle tekme. Idemo, Zvezdo!
pre 5 godina
Zvezda nije u losoj formi, u dobroj je ali Partizan je u top formi i gladni su da pobede Zvezdu.
Pobedice tim koji bude imao vise zelje i da kazemo srece. Tako mi deluje da ce biti utakmica.
pre 5 godina
realno više fudbala znaju asano,suma,natko i marković nego ceo ovaj drvored sa sve rezervama na čelu sa degenekom i milunkovićem. nadam se da će suma igrati makar sa pola snage što će biti sasvim dovoljno da ova dvojica panjeva pozadi ne znaju gde su..
pre 5 godina
Pocece Njegos umesto Veljka jer je Nikolic u ocajnoj formi a u spicu ce biti Ben pre Falcinelija,bar prvo poluvreme.
pre 5 godina
Mali Gavric bi napokon mogao od pocetka profesionalne karijere da odigra u kontinuitetu jednu celu utakmicu,puna su nam usta mladih igraca,potrebe njihovog forsiranja,zabrane prodaje i onda vidis ovog decka,nazovi velikog talenta,koji cele sezone pokazuje veliko nista,pa cak nije ni trenutno blesnuo na nekoj od utakmica,uradio neki potez koji bi oduzeo dah,plasim se da ce i protiv grobara on biti igrac manje
pre 5 godina
Zvezda nije pobedila u poslednja pet derbija, biće teško i neizvesno iako Zvezda ima 9 bodova prednosti i igra na svom terenu i trebalo bi da bude rasterećenija, ali oni derbije igraju loše poslednjih godina?
pre 5 godina
biće kao i do sada, može gol ako ga sudija da
pre 5 godina
Nadam se Njegosem Petrovicem pre Sanoga.
pre 5 godina
Da nece plakati.
pre 5 godina
Neče igrati ni Gavrič ni Falčineli igrače Ben iza Pavkova ili možda čak i Falčinelija mada neverujem dok če levo biti sigurno katai u ekipi još pitanje Kanga ili Nikolič a umesto Milunoviča igrače 5 puta brži Radovan Pankov jer je Milunovič van takmičarskog ritma za Kataia sam siguran jer je prošlo kolo posle vodstva zvezde Stankovič brzo odreagovao i izvadio Kataia kako bi bio spreman za derbi. Sastav Zvezde Borjan,Pankov,Degenek,Rodič,Gobeljič,Sonogo,Ivanič,Petrovič,Ben,Pavkov,Katai 2.poluvreme očekujem Nikoliča i Gavriča umesto Kataia i Petroviča.Sve zavisi kako če se kretati rezultat.
pre 5 godina
Veoma dugo nema Erakovič i pitam se kad se očekuje povratak Erakoviča koji se tada pokazao veoma dobrim na lev.beku.
pre 5 godina
Falčineli obavezno od početka, Pavkov kasnije ako treba! Ben umesto Kataija desno, Gavrić levo mora od početka zbog pravila mlađih igrača kao i Nikolić! U drugom delu, Kataija levo umesto Gavrića (ionako imaju snage samo za poluvreme), Kangu umesto Nikolića a Njegoša umesto Sanoga ako dobije žuti (a hoće verovatno), Srnića umesto Bena ako povedemo!
pre 5 godina
Zvezda za dve klase bolja dva tri gola razlike
pre 5 godina
Gavrić ako bude igrao levo biće igrač manje jer nije u formi, plus što će se poremetiti Katai Magiko ako bude morao da igra desno. Bacićemo prvo poluvreme niz vetar. Bezbolnija je varijanta Ben desno, Mirko u sredini, Katai levo a ispred Krstović kao bonus. Na poluvremenu menjaj.
(vinara, 6. april 2021 10:21)
Gavric ako bude levo,bice medju najboljima na terenu a desno je igrac manje.Generalno,ko bude igrao levo Gavric ili Katai,razbice Miljkovica jer su mnogo bolji od njega i tu cemo imati najvecu prednost.Takodje,Pavkov bi lagano otresao Markovica i Vujacica u duelima i dao bi neki gol dok bi ih Falcineli samo razvlacio po terenu ali nijedan duel ne bi dobio.
pre 5 godina
Stankovicu, dzaba ti sve ako ovo ne pobedis, i sam znas.
pre 5 godina
Biće svega osim fudbala. Fudbal je odavno pobegao iz Srbije.
pre 5 godina
Ovi koji navodno prate fudbal a komentarišu da bi trebalo da igra Pavkov, ili ocenjuju da li je dobro da on počne, itd.. Da li ste, kad ste tako dobro obavešteni, upoznati da Pavkov NE MOŽE da igra u finalu zbog kartona?
pre 5 godina
derbi ko derbi partizan ce da povede zvezda izjednacuje i dobija penal u 90.
pre 5 godina
Nadam se Njegosem Petrovicem pre Sanoga.
pre 5 godina
Necemo valjda sa jednim spicem da igramo OPET kao kod Milojevica protiv ove BORANIJE???Stankovicu brate nas,stavi Bena i Falcinelija u spic ,napadni to,pa necemo valjda da taktiziramo sa njihovim bunkerom od ekipe?!
pre 5 godina
Ako ih sada opet pobedimo, bice jasno odakle im toliki bodovi.
pre 5 godina
Nece biti otvoren mec, vec tvrd kao i prethodnih, upravo jer navijaci jsd i njihovo rukovodstvo gaje tu spin teoriju kako samo oni imaju prava da budu sampioni i niko drugi, oni sve svoje izgubljene bodove na malim utakmicama pokušavaju da zamaskiraju tj zalažu oci navijacima u derbiju pa tako naprave atmosferu da je derbi utakmica za titulu a ne tri boda , to govori od istih onih koji nisu dobili derbi od 2001 do 2007. Oni i napravljen penal Jojica u prethodnom derbiju karakterišu kao izdaju i namerno napravljen penal to je prosto fascinantno
pre 5 godina
Kakvo iznanađenje, Stanoje dr za derbi, 0:0-0:1.
pre 5 godina
Samo bez preteranog taktiziranja, mršenja i mentalnih stega. Zvezda ima skoro pa komotnu situaciju, igra 5x bolje od proseka lige, dugačku klupu i derbi se konačno mora odigrati kako valja. Neka bude 70% kao u Milanu, presing u patos, brz prenos lopte, eksplatacija krila i pobeda je zagarantovana.
Sredina bez Sanogoa ne sme, sve ostalo se da promeniti na poluvremenu. Ben bi bio zanimljiv kao lutajuća 9-ka koja bi odvlačila Markovića i Vujačića, a bolji je u 16 od Falćinelija. Dejan je svašta dokazao ove sezone, ostaje samo da priušti jedan moćan derbi. Valjda će i mučeni Simović dozvoliti malo više fudbala. Alibi seckanje igre i 50 prekida je ogadilo poslednjih 30 derbija.
pre 5 godina
Саного црвени до 40 минута.
pre 5 godina
Da nece plakati.
pre 5 godina
realno više fudbala znaju asano,suma,natko i marković nego ceo ovaj drvored sa sve rezervama na čelu sa degenekom i milunkovićem. nadam se da će suma igrati makar sa pola snage što će biti sasvim dovoljno da ova dvojica panjeva pozadi ne znaju gde su..
pre 5 godina
hoće li evropska zvezda posle nekoliko godina dati gol iz igre u derbiju ili će elvis morati da svira dva penala?
pre 5 godina
Sada je mirno u Zvezdi. Sudije su određene kako treba.
pre 5 godina
Iznenadjenje je da nece samo da ugura glavnu stvar, nego i ono ispod... sve.
Ako se razumemo? Mislim, valjda nije zabranjena metafora.
pre 5 godina
Partizan je u top formi. Bice cupavo.
pre 5 godina
Stankovicu, dzaba ti sve ako ovo ne pobedis, i sam znas.
pre 5 godina
Neče igrati ni Gavrič ni Falčineli igrače Ben iza Pavkova ili možda čak i Falčinelija mada neverujem dok če levo biti sigurno katai u ekipi još pitanje Kanga ili Nikolič a umesto Milunoviča igrače 5 puta brži Radovan Pankov jer je Milunovič van takmičarskog ritma za Kataia sam siguran jer je prošlo kolo posle vodstva zvezde Stankovič brzo odreagovao i izvadio Kataia kako bi bio spreman za derbi. Sastav Zvezde Borjan,Pankov,Degenek,Rodič,Gobeljič,Sonogo,Ivanič,Petrovič,Ben,Pavkov,Katai 2.poluvreme očekujem Nikoliča i Gavriča umesto Kataia i Petroviča.Sve zavisi kako če se kretati rezultat.
pre 5 godina
Falčineli obavezno od početka, Pavkov kasnije ako treba! Ben umesto Kataija desno, Gavrić levo mora od početka zbog pravila mlađih igrača kao i Nikolić! U drugom delu, Kataija levo umesto Gavrića (ionako imaju snage samo za poluvreme), Kangu umesto Nikolića a Njegoša umesto Sanoga ako dobije žuti (a hoće verovatno), Srnića umesto Bena ako povedemo!
pre 5 godina
Ocekujem Gol Gol i 3+ i najbolji Derbi u poslednjih nekoliko sezona.
Vise bih voleo da vidim Kataia levo, Bena desno, Falcineli starter, u zavisnosti od toka meca, izvesti Nikolica ubaciti Kangu i Pavkova, nadam se da ce Falco dobiti bar 20 minuta, ipak je placen 1 milion i skoro najveca plata u Ligi. Prognoziram 2:1 za Zvezdu, strelci Katai, Asano i Kanga resava Derbi !
Ocekujem Zvezdu u LS, a Partizan da prodje grupunu fazu u Ligi Konferencija. I da imamo konacno i taj 3. Tim u grupnoj fazi, Vojvodina ili Cukaricki nek se neko od njih plasira, sve dok neki malo bolji rezultat ne napravi nas 3. Klub, ne mozemo da ocekujemo neki veci iskorak u Evropi.
pre 5 godina
Gavrić ako bude igrao levo biće igrač manje jer nije u formi, plus što će se poremetiti Katai Magiko ako bude morao da igra desno. Bacićemo prvo poluvreme niz vetar. Bezbolnija je varijanta Ben desno, Mirko u sredini, Katai levo a ispred Krstović kao bonus. Na poluvremenu menjaj.
pre 5 godina
Svi u napad pa i izgubite,samo bez preterane taktike protiv ovih indijanaca,titula je u svakom slucaju nasa
pre 5 godina
ne kladim se nikada ali kad vidim ovaj Zvezdin sastav prepun velemajstora prosto me mami da uplatim na Partizan..
pre 5 godina
Zvezda nije pobedila u poslednja pet derbija, biće teško i neizvesno iako Zvezda ima 9 bodova prednosti i igra na svom terenu i trebalo bi da bude rasterećenija, ali oni derbije igraju loše poslednjih godina?
pre 5 godina
Bice sedamsto faulova i hiljadu auta. Eto kakav ce biti derbi.
pre 5 godina
Mali Gavric bi napokon mogao od pocetka profesionalne karijere da odigra u kontinuitetu jednu celu utakmicu,puna su nam usta mladih igraca,potrebe njihovog forsiranja,zabrane prodaje i onda vidis ovog decka,nazovi velikog talenta,koji cele sezone pokazuje veliko nista,pa cak nije ni trenutno blesnuo na nekoj od utakmica,uradio neki potez koji bi oduzeo dah,plasim se da ce i protiv grobara on biti igrac manje
pre 5 godina
Gavrić ako bude igrao levo biće igrač manje jer nije u formi, plus što će se poremetiti Katai Magiko ako bude morao da igra desno. Bacićemo prvo poluvreme niz vetar. Bezbolnija je varijanta Ben desno, Mirko u sredini, Katai levo a ispred Krstović kao bonus. Na poluvremenu menjaj.
(vinara, 6. april 2021 10:21)
Gavric ako bude levo,bice medju najboljima na terenu a desno je igrac manje.Generalno,ko bude igrao levo Gavric ili Katai,razbice Miljkovica jer su mnogo bolji od njega i tu cemo imati najvecu prednost.Takodje,Pavkov bi lagano otresao Markovica i Vujacica u duelima i dao bi neki gol dok bi ih Falcineli samo razvlacio po terenu ali nijedan duel ne bi dobio.
pre 5 godina
Gavric samo,pocinje zbog bonusa garant,vrlo brzo umjesto njega ulazi Ben.
pre 5 godina
biće kao i do sada, može gol ako ga sudija da
pre 5 godina
Pocece Njegos umesto Veljka jer je Nikolic u ocajnoj formi a u spicu ce biti Ben pre Falcinelija,bar prvo poluvreme.
pre 5 godina
Veoma dugo nema Erakovič i pitam se kad se očekuje povratak Erakoviča koji se tada pokazao veoma dobrim na lev.beku.
pre 5 godina
Gavrič je za zadnju liniju partizana formula 1.slično kao i partizan koji ima napred brze igrače levo Rodič gotovo podjednako brz poput Sume desno bi lično stavio Gobeljiča dosta brz i fizički nadmočan izuzetno ga teško preči jer moraš oko njega a dovoljno je brz da to neide u Napadu svakako Pavkov za njega nepostoji odbrana slično Mitroviču ima Tehničkih nedostataka ali je toliko fizički i skakački nadmočan da nevidim način da se spreči gol.
pre 5 godina
Ako pobedi Partizan, ide prica kako eto dokaza da je Partizan bolji i da on treba da bude sampion al je pokraden do sada. Ako pobedi Zvezda, onda ide prica kako je Samrok Stanoje to namestio ili ispustio jer je nesposoban.
A, ako neresen ishod bude, onda ide prica kako je Partizan imao bolju igru i bio bolji.
pre 5 godina
Zvezda nije u losoj formi, u dobroj je ali Partizan je u top formi i gladni su da pobede Zvezdu.
Pobedice tim koji bude imao vise zelje i da kazemo srece. Tako mi deluje da ce biti utakmica.
pre 5 godina
Vrh su ovi komentatori-strucnjaci koji prognoziraju da neće (ili 'ne smeju nikako!') da igraju Gavrić i Nikolić pošto su van forme. Ljudi ladno ne znaju ni pravila koja važe u ove godine sa bonus igračima i brojem stranih državljana u sastavu. Evo prognoza i od mene: 0:0 ili 1:1 (ako neko slučajno da gol), mučno za gledanje, tuča, verovatno i crveni ili dva, 100 faulova, pritisci na sudiju koje neće kažnjavati kartonima, više događaja u loži nego na terenu, saopštenja posle tekme. Idemo, Zvezdo!
pre 5 godina
Ja ne znam dal se ikad desilo negde derbi da igraju dve ekipe od kojih jedna ima 20 a drugi 19 uzastopnih pobeda sto se tice domacih takmicenja :)
pre 5 godina
Zvezda za dve klase bolja dva tri gola razlike
pre 5 godina
Biće svega osim fudbala. Fudbal je odavno pobegao iz Srbije.
pre 5 godina
Ovi koji navodno prate fudbal a komentarišu da bi trebalo da igra Pavkov, ili ocenjuju da li je dobro da on počne, itd.. Da li ste, kad ste tako dobro obavešteni, upoznati da Pavkov NE MOŽE da igra u finalu zbog kartona?
37 Komentari
Sortiraj po: