Ali Hamnej
pre 5 godina
Natofili i comodore 64 strucnjaci na aparatima. Kina usla u 3 milenijum . Racuni se placaju licem, imaju 5g mrezu a u njiohovom "razvijenom" zapadu se ubijaju zbog deset rolni toalet papira.
Sreda, 19.08.2020.
08:20
IMAGE SOURCE
pre 5 godina
Natofili i comodore 64 strucnjaci na aparatima. Kina usla u 3 milenijum . Racuni se placaju licem, imaju 5g mrezu a u njiohovom "razvijenom" zapadu se ubijaju zbog deset rolni toalet papira.
pre 5 godina
Srbiji je potrebno: 46.000 ulicnih kanti za otpatke i 46.000+ novih javnih toaleta.
(garbage, 19. avgust 2020 23:33)
Taman da spojimo lepo sa korisnim, te nove kante bi mogle da budu 5G antene :)
pre 5 godina
„Niko nema u planu da pravi zid“ (Erich Honecker)
DDR
Pozdrav
pre 5 godina
Jel im se popravio kvalitet zivota ?
Roboti sve rade i sve ih je vise ?
pre 5 godina
@ Partibrejker
pa to i jeste cilj - tek da se odrzi zlatna milijarda
pre 5 godina
Srbiji je potrebno: 46.000 ulicnih kanti za otpatke i 46.000+ novih javnih toaleta.
Onda i mi mozemo dalje da mastamo o buducnosti...
pre 5 godina
I koje prednosti zivota i rada ovi roboti imaju ??
Mozda je i robovima "napredne" tehnologije konacno krenulo...
pre 5 godina
Nas još zrači 3G mreža
(buljaš, 19. avgust 2020 15:32)
A neke od nas i 2G.
pre 5 godina
@analiticar
Nisu to botovi već ljudi kojima ste se na glavu popeli sa glupim terijama zavere, pa su jedva dočekali da se malo (opravdano) podsmevaju.
PS. Šta bi sa Gejtsovom vakcinom, koju je imao od početka i kojom će nas prisilno vakcinisati i čipovati na jesen? Šta da radimo sa 5G bez čipa?
pre 5 godina
@Fox Mulder
Bas si me nasmejao samo ne znaju deca ko je Duke Nukem ... :)
pre 5 godina
Bez 5G mreze nema IoT-a a oko njega se vrte stotine biliona dolara. Tako da je razumlljiva ovolika kolicina botovskih komentara i pro-5G propagande koju sire...
pre 5 godina
@kleo a tek u Zagrebu brale sto su bili najveci protesti protivnika protiv struje sto je najveci hrvatski naucnik Tesla izmislio! Jos uvek se o tome prica na Ilici i Sljemenu.
pre 5 godina
Lele će izginev svi !!!
pre 5 godina
Nas još zrači 3G mreža
pre 5 godina
Taj Šenžen ima službeno preko 20 miliona stanovnika, a realno i preko 30 miliona. Više od cele bivše Jugoslavije, Bugarske i Albanije zajedno. Zato taj broj baznih stanica. Inače preko puta tog grada je Hong Kong. Sedište TCL, Huawei, ZTE, Tencent, Nubia i mnogo druge.
pre 5 godina
Jadni oni, ptice im poumirale, zelenilo se sparušilo, kitovi se suču na obale, pčele lutaju besciljno, golubovi kake tamo gde ne znaju gde su, u zoološkim vrtovima životinje žele da begaju kao nenormalne, ljudi ćelave i u agoniji se pretvaraju u zombije, Amerika sprema Duke Nukema da ode tamo i sredi tu zombijevsko-kinesku apokalipsu...
pre 5 godina
46.000 baznih stanica? Ovaj mega grad ima više baznih stanica nego sva 3 operatera u Srbiji zajedno. Sad će naši internet stručnjaci da nam objasne da su tamo svi bolesni, nema ptica i ljušti se farba sa automobila.
pre 5 godina
@Red John
S obzirom da je u pitanju ponos KP Kine, sve da skuvaju 2 miliona ljudi ne bi priznali. BTW što se tiče teorija zavere, uglavnom su smešne. Sa druge strane, nemoj verovati ni telekom kompanijama o bezbednosti svega, niko živ ne zna kakvi su dugoročni efekti takvog EM zračenja na životinje i ljude.
pre 5 godina
U Shenzhenu bilo 2-3 zarazhena u proteklih 4 meseca. Beshe oko 420ak ukupno. 3 preminula. Ja se vratio na posao, u fabriku 24og Februara. Zhena u kancelariju 20og Februara.
Pozdrav iz 5G Shenzhena.
pre 5 godina
Дакле, социјални кредитни рејтинг може да почне..
pre 5 godina
Užas. Žalim te nesretnike kojima Bil Gejc sada direktno ispira mozak preko Jućuba
pre 5 godina
Град микроталасна пећница..
pre 5 godina
auu bre ovi kinezi ...secam se ko juce kad su bili jeftina radna snaga... a vidi danas razvaljuju
(mr.davodovic, 19. avgust 2020 08:42)
A mi ceo svet gledamo s visine. Svi su glupi samo smo mi najpametniji, sve znamo. Samo još da naučimo da se ne pljuje po ulici a smeće baca u korpe i kontejnere. To su nam nepremostive prepreke, u svemu ostalom "razvaljujemo".
pre 5 godina
I šta radi ta 5g mreža u celom gradu?
pre 5 godina
46000 baznih stanica. Ovima grejanje više nije potrebno.
(Giz. Mo, 19. avgust 2020 10:37)
Nije im bilo potrebno i pre,pakleno vruce i lepo vreme tokom cele godine.
pre 5 godina
Ja odmah pomislio Moskva, kad ono...
pre 5 godina
nedaj boze nikom.bijo sam.tamo toliko je zracenje od 5g da sam.ceo dan povracao i nocu iz uva cuo zvuke razne
pre 5 godina
peeeet geeeeeee
peeeet geeeeeee
a ravnozemljasi i antivakseri,
nocu se bude obliveni znojem
pre 5 godina
ljudi 5g ima slabiji signal od 4g tj moze vise podataka i brze da ih prenese ali na kracoj udaljenosti i zbog toga toliko baznih stanica.
a u nemackoj vec odavno su svi veci gradovi komplet pokriveni sa 5g mrezom.
pre 5 godina
Bio sam tamo prosle godine kada je bio mundo basket i stvarno grad izgleda kao iz buducnosti, verovatno najmoderniji grad na svetu.
pre 5 godina
Protivnici 5g neodoljivo podsećaju na protivnike protiv struje. Naime, kad je Tesla izmislio struju, ista je krenula vrlo brzo u široku uporabu. Baš ovde u Srbiji održavani su I protesti protiv struje, struja zrači, struja ubija, struja je satanizam. Kladim se da isti kalibar ljudi danas prosveduje protiv 5g,a razina informatičke pismenosti im je ravna nuli. Prosvednici protiv 5g su pokazatelj lošeg stanja društva i sveopšte neinformiranosti i lošeg edukativnog sistema.
pre 5 godina
Malo je to, milion stanica bi bilo idealno...
pre 5 godina
Ce ih pobije sve...
pre 5 godina
E to ne može da bude! Tamo gde je 5G mreža svi su mrtvi, zombiji, boluju od korone ili im um kontrolira Bill Gates!
pre 5 godina
Lepo, teoretičari zavera pratitet ovaj grad. Videćete da se ništa loše neće desiti njenim stanovnicima.
pre 5 godina
Kažu da im u gradu od 5g mreže svima glave kao kokice pucaju..
Popcorn city ih sad zovu
A sad i kad ih Bil Gejtz bude pelcovao ima i mošnice da im se sparuše i smežuraju
pre 5 godina
46000 baznih stanica. Ovima grejanje više nije potrebno.
pre 5 godina
Sad ce penisi naglo da im se smanje, dok se populacija ne prepolovi
pre 5 godina
Jel su umrli svi ljudi i zivotinje? Posaljite teoreticare zavere da provere.
pre 5 godina
Grad, inače duplo manji i duplo mnogoljudniji od Srbije. Jbg
pre 5 godina
Bežite ljudi, pobice vas Korona :)))) !
pre 5 godina
od ribarskog grada sa oko 100k stanovnika do vise milionskog grada. tehnoloski gigant u svakom smislu
pre 5 godina
Ima li zivih tamo?
pre 5 godina
Holadija ke potpuno pokrivena.
pre 5 godina
Molim vas za broj zarazenih koronom u ovom gradu...
pre 5 godina
Bravo!!!
pre 5 godina
Leleee, crna im majka, šta će kad poumiru svih 12 miliona, lelelelele....
pre 5 godina
Pomreće sad svi od korone.
pre 5 godina
Koliko imaju obolelih od korone?!
pre 5 godina
jel moguce? i dalje svi zivi? ?
pre 5 godina
Znaci ceo grad ce da umre od tog groznog 5g zracenja. Tako kažu ovi naši, što se svega plaše.
pre 5 godina
Moze da bude samo drugi, posto je prvi odavno VUHAN..
pre 5 godina
Senzen je sablasno prazan, prosao sam pored neki dan pretpostavljam da je 5G ubio svih 12 miliona gradjana.
pre 5 godina
Јавите оној Новаковој мученици да не иде тамо, јер ће д' умре...
pre 5 godina
Ni New york, ni London, ni Tokio, ni Paris, ni Moscow, ni Berlin vec kineski Senzen, pametnom dosta, zbog čega se amerima povampirila.
pre 5 godina
I kazu stanovnike tog grada boli glava od mraka do sutra a ponekad i do jutra
pre 5 godina
jel ima korone? :)
pre 5 godina
Pomrece ljudi... ?
pre 5 godina
e sad da je nekih strucnjaka bez predrasuda tamo da nam prenesu i objasne šta je to u praksi, da li repetitor na svakoj zgradi, da li je povećano zračenje u odnosu na 4g i drugo, da li je pored 5g potreban wi fi u stanovima i sl.
pre 5 godina
auu bre ovi kinezi ...secam se ko juce kad su bili jeftina radna snaga... a vidi danas razvaljuju
pre 5 godina
Ptice tamo lete?
Ljudi su zivi i ne svetle u mraku?
Korona nije pocistila taj grad?
Jaja nisu skuvana samo sto stoje u frizideru?
Sta smo docekali da isti oni sto su se plasili mikrotalasne i njihovi naslednici, koji sada koriste takvu pecnicu, pricaju neke besmislene price o 5G mrezi... pa sto niste pricali isto o 4G? Sto ne pricate o WiFi ili bluetooth? Pa vise zrace jagode sto jedete svako leto nego ta mreza....
pre 5 godina
E to ne može da bude! Tamo gde je 5G mreža svi su mrtvi, zombiji, boluju od korone ili im um kontrolira Bill Gates!
pre 5 godina
Sad ce penisi naglo da im se smanje, dok se populacija ne prepolovi
pre 5 godina
46000 baznih stanica. Ovima grejanje više nije potrebno.
pre 5 godina
Kažu da im u gradu od 5g mreže svima glave kao kokice pucaju..
Popcorn city ih sad zovu
A sad i kad ih Bil Gejtz bude pelcovao ima i mošnice da im se sparuše i smežuraju
pre 5 godina
Senzen je sablasno prazan, prosao sam pored neki dan pretpostavljam da je 5G ubio svih 12 miliona gradjana.
pre 5 godina
Ptice tamo lete?
Ljudi su zivi i ne svetle u mraku?
Korona nije pocistila taj grad?
Jaja nisu skuvana samo sto stoje u frizideru?
Sta smo docekali da isti oni sto su se plasili mikrotalasne i njihovi naslednici, koji sada koriste takvu pecnicu, pricaju neke besmislene price o 5G mrezi... pa sto niste pricali isto o 4G? Sto ne pricate o WiFi ili bluetooth? Pa vise zrace jagode sto jedete svako leto nego ta mreza....
pre 5 godina
Јавите оној Новаковој мученици да не иде тамо, јер ће д' умре...
pre 5 godina
Jel su umrli svi ljudi i zivotinje? Posaljite teoreticare zavere da provere.
pre 5 godina
od ribarskog grada sa oko 100k stanovnika do vise milionskog grada. tehnoloski gigant u svakom smislu
pre 5 godina
Grad, inače duplo manji i duplo mnogoljudniji od Srbije. Jbg
pre 5 godina
Znaci ceo grad ce da umre od tog groznog 5g zracenja. Tako kažu ovi naši, što se svega plaše.
pre 5 godina
Lepo, teoretičari zavera pratitet ovaj grad. Videćete da se ništa loše neće desiti njenim stanovnicima.
pre 5 godina
jel moguce? i dalje svi zivi? ?
pre 5 godina
Ce ih pobije sve...
pre 5 godina
Bežite ljudi, pobice vas Korona :)))) !
pre 5 godina
Bez 5G mreze nema IoT-a a oko njega se vrte stotine biliona dolara. Tako da je razumlljiva ovolika kolicina botovskih komentara i pro-5G propagande koju sire...
pre 5 godina
Ni New york, ni London, ni Tokio, ni Paris, ni Moscow, ni Berlin vec kineski Senzen, pametnom dosta, zbog čega se amerima povampirila.
pre 5 godina
auu bre ovi kinezi ...secam se ko juce kad su bili jeftina radna snaga... a vidi danas razvaljuju
(mr.davodovic, 19. avgust 2020 08:42)
A mi ceo svet gledamo s visine. Svi su glupi samo smo mi najpametniji, sve znamo. Samo još da naučimo da se ne pljuje po ulici a smeće baca u korpe i kontejnere. To su nam nepremostive prepreke, u svemu ostalom "razvaljujemo".
pre 5 godina
46.000 baznih stanica? Ovaj mega grad ima više baznih stanica nego sva 3 operatera u Srbiji zajedno. Sad će naši internet stručnjaci da nam objasne da su tamo svi bolesni, nema ptica i ljušti se farba sa automobila.
pre 5 godina
Leleee, crna im majka, šta će kad poumiru svih 12 miliona, lelelelele....
pre 5 godina
Malo je to, milion stanica bi bilo idealno...
pre 5 godina
auu bre ovi kinezi ...secam se ko juce kad su bili jeftina radna snaga... a vidi danas razvaljuju
pre 5 godina
U Shenzhenu bilo 2-3 zarazhena u proteklih 4 meseca. Beshe oko 420ak ukupno. 3 preminula. Ja se vratio na posao, u fabriku 24og Februara. Zhena u kancelariju 20og Februara.
Pozdrav iz 5G Shenzhena.
pre 5 godina
Ima li zivih tamo?
pre 5 godina
Jadni oni, ptice im poumirale, zelenilo se sparušilo, kitovi se suču na obale, pčele lutaju besciljno, golubovi kake tamo gde ne znaju gde su, u zoološkim vrtovima životinje žele da begaju kao nenormalne, ljudi ćelave i u agoniji se pretvaraju u zombije, Amerika sprema Duke Nukema da ode tamo i sredi tu zombijevsko-kinesku apokalipsu...
pre 5 godina
Molim vas za broj zarazenih koronom u ovom gradu...
pre 5 godina
I kazu stanovnike tog grada boli glava od mraka do sutra a ponekad i do jutra
pre 5 godina
Град микроталасна пећница..
pre 5 godina
Pomreće sad svi od korone.
pre 5 godina
e sad da je nekih strucnjaka bez predrasuda tamo da nam prenesu i objasne šta je to u praksi, da li repetitor na svakoj zgradi, da li je povećano zračenje u odnosu na 4g i drugo, da li je pored 5g potreban wi fi u stanovima i sl.
pre 5 godina
Protivnici 5g neodoljivo podsećaju na protivnike protiv struje. Naime, kad je Tesla izmislio struju, ista je krenula vrlo brzo u široku uporabu. Baš ovde u Srbiji održavani su I protesti protiv struje, struja zrači, struja ubija, struja je satanizam. Kladim se da isti kalibar ljudi danas prosveduje protiv 5g,a razina informatičke pismenosti im je ravna nuli. Prosvednici protiv 5g su pokazatelj lošeg stanja društva i sveopšte neinformiranosti i lošeg edukativnog sistema.
pre 5 godina
Srbiji je potrebno: 46.000 ulicnih kanti za otpatke i 46.000+ novih javnih toaleta.
Onda i mi mozemo dalje da mastamo o buducnosti...
pre 5 godina
jel ima korone? :)
pre 5 godina
peeeet geeeeeee
peeeet geeeeeee
a ravnozemljasi i antivakseri,
nocu se bude obliveni znojem
pre 5 godina
Moze da bude samo drugi, posto je prvi odavno VUHAN..
pre 5 godina
46000 baznih stanica. Ovima grejanje više nije potrebno.
(Giz. Mo, 19. avgust 2020 10:37)
Nije im bilo potrebno i pre,pakleno vruce i lepo vreme tokom cele godine.
pre 5 godina
Pomrece ljudi... ?
pre 5 godina
Bravo!!!
pre 5 godina
@Red John
S obzirom da je u pitanju ponos KP Kine, sve da skuvaju 2 miliona ljudi ne bi priznali. BTW što se tiče teorija zavere, uglavnom su smešne. Sa druge strane, nemoj verovati ni telekom kompanijama o bezbednosti svega, niko živ ne zna kakvi su dugoročni efekti takvog EM zračenja na životinje i ljude.
pre 5 godina
Koliko imaju obolelih od korone?!
pre 5 godina
Užas. Žalim te nesretnike kojima Bil Gejc sada direktno ispira mozak preko Jućuba
pre 5 godina
Дакле, социјални кредитни рејтинг може да почне..
pre 5 godina
Bio sam tamo prosle godine kada je bio mundo basket i stvarno grad izgleda kao iz buducnosti, verovatno najmoderniji grad na svetu.
pre 5 godina
@analiticar
Nisu to botovi već ljudi kojima ste se na glavu popeli sa glupim terijama zavere, pa su jedva dočekali da se malo (opravdano) podsmevaju.
PS. Šta bi sa Gejtsovom vakcinom, koju je imao od početka i kojom će nas prisilno vakcinisati i čipovati na jesen? Šta da radimo sa 5G bez čipa?
pre 5 godina
Lele će izginev svi !!!
pre 5 godina
Jel im se popravio kvalitet zivota ?
Roboti sve rade i sve ih je vise ?
pre 5 godina
I koje prednosti zivota i rada ovi roboti imaju ??
Mozda je i robovima "napredne" tehnologije konacno krenulo...
pre 5 godina
@ Partibrejker
pa to i jeste cilj - tek da se odrzi zlatna milijarda
pre 5 godina
nedaj boze nikom.bijo sam.tamo toliko je zracenje od 5g da sam.ceo dan povracao i nocu iz uva cuo zvuke razne
pre 5 godina
Taj Šenžen ima službeno preko 20 miliona stanovnika, a realno i preko 30 miliona. Više od cele bivše Jugoslavije, Bugarske i Albanije zajedno. Zato taj broj baznih stanica. Inače preko puta tog grada je Hong Kong. Sedište TCL, Huawei, ZTE, Tencent, Nubia i mnogo druge.
pre 5 godina
Nas još zrači 3G mreža
(buljaš, 19. avgust 2020 15:32)
A neke od nas i 2G.
pre 5 godina
ljudi 5g ima slabiji signal od 4g tj moze vise podataka i brze da ih prenese ali na kracoj udaljenosti i zbog toga toliko baznih stanica.
a u nemackoj vec odavno su svi veci gradovi komplet pokriveni sa 5g mrezom.
pre 5 godina
Nas još zrači 3G mreža
pre 5 godina
Holadija ke potpuno pokrivena.
pre 5 godina
I šta radi ta 5g mreža u celom gradu?
pre 5 godina
@Fox Mulder
Bas si me nasmejao samo ne znaju deca ko je Duke Nukem ... :)
pre 5 godina
@kleo a tek u Zagrebu brale sto su bili najveci protesti protivnika protiv struje sto je najveci hrvatski naucnik Tesla izmislio! Jos uvek se o tome prica na Ilici i Sljemenu.
pre 5 godina
Srbiji je potrebno: 46.000 ulicnih kanti za otpatke i 46.000+ novih javnih toaleta.
(garbage, 19. avgust 2020 23:33)
Taman da spojimo lepo sa korisnim, te nove kante bi mogle da budu 5G antene :)
pre 5 godina
Ja odmah pomislio Moskva, kad ono...
pre 5 godina
„Niko nema u planu da pravi zid“ (Erich Honecker)
DDR
Pozdrav
pre 5 godina
Natofili i comodore 64 strucnjaci na aparatima. Kina usla u 3 milenijum . Racuni se placaju licem, imaju 5g mrezu a u njiohovom "razvijenom" zapadu se ubijaju zbog deset rolni toalet papira.
pre 5 godina
E to ne može da bude! Tamo gde je 5G mreža svi su mrtvi, zombiji, boluju od korone ili im um kontrolira Bill Gates!
pre 5 godina
Lepo, teoretičari zavera pratitet ovaj grad. Videćete da se ništa loše neće desiti njenim stanovnicima.
pre 5 godina
Jel su umrli svi ljudi i zivotinje? Posaljite teoreticare zavere da provere.
pre 5 godina
Kažu da im u gradu od 5g mreže svima glave kao kokice pucaju..
Popcorn city ih sad zovu
A sad i kad ih Bil Gejtz bude pelcovao ima i mošnice da im se sparuše i smežuraju
pre 5 godina
46000 baznih stanica. Ovima grejanje više nije potrebno.
pre 5 godina
Holadija ke potpuno pokrivena.
pre 5 godina
Protivnici 5g neodoljivo podsećaju na protivnike protiv struje. Naime, kad je Tesla izmislio struju, ista je krenula vrlo brzo u široku uporabu. Baš ovde u Srbiji održavani su I protesti protiv struje, struja zrači, struja ubija, struja je satanizam. Kladim se da isti kalibar ljudi danas prosveduje protiv 5g,a razina informatičke pismenosti im je ravna nuli. Prosvednici protiv 5g su pokazatelj lošeg stanja društva i sveopšte neinformiranosti i lošeg edukativnog sistema.
pre 5 godina
Ptice tamo lete?
Ljudi su zivi i ne svetle u mraku?
Korona nije pocistila taj grad?
Jaja nisu skuvana samo sto stoje u frizideru?
Sta smo docekali da isti oni sto su se plasili mikrotalasne i njihovi naslednici, koji sada koriste takvu pecnicu, pricaju neke besmislene price o 5G mrezi... pa sto niste pricali isto o 4G? Sto ne pricate o WiFi ili bluetooth? Pa vise zrace jagode sto jedete svako leto nego ta mreza....
pre 5 godina
Јавите оној Новаковој мученици да не иде тамо, јер ће д' умре...
pre 5 godina
46.000 baznih stanica? Ovaj mega grad ima više baznih stanica nego sva 3 operatera u Srbiji zajedno. Sad će naši internet stručnjaci da nam objasne da su tamo svi bolesni, nema ptica i ljušti se farba sa automobila.
pre 5 godina
Jadni oni, ptice im poumirale, zelenilo se sparušilo, kitovi se suču na obale, pčele lutaju besciljno, golubovi kake tamo gde ne znaju gde su, u zoološkim vrtovima životinje žele da begaju kao nenormalne, ljudi ćelave i u agoniji se pretvaraju u zombije, Amerika sprema Duke Nukema da ode tamo i sredi tu zombijevsko-kinesku apokalipsu...
pre 5 godina
Град микроталасна пећница..
pre 5 godina
Znaci ceo grad ce da umre od tog groznog 5g zracenja. Tako kažu ovi naši, što se svega plaše.
pre 5 godina
Senzen je sablasno prazan, prosao sam pored neki dan pretpostavljam da je 5G ubio svih 12 miliona gradjana.
pre 5 godina
@analiticar
Nisu to botovi već ljudi kojima ste se na glavu popeli sa glupim terijama zavere, pa su jedva dočekali da se malo (opravdano) podsmevaju.
PS. Šta bi sa Gejtsovom vakcinom, koju je imao od početka i kojom će nas prisilno vakcinisati i čipovati na jesen? Šta da radimo sa 5G bez čipa?
pre 5 godina
Moze da bude samo drugi, posto je prvi odavno VUHAN..
pre 5 godina
peeeet geeeeeee
peeeet geeeeeee
a ravnozemljasi i antivakseri,
nocu se bude obliveni znojem
pre 5 godina
ljudi 5g ima slabiji signal od 4g tj moze vise podataka i brze da ih prenese ali na kracoj udaljenosti i zbog toga toliko baznih stanica.
a u nemackoj vec odavno su svi veci gradovi komplet pokriveni sa 5g mrezom.
pre 5 godina
nedaj boze nikom.bijo sam.tamo toliko je zracenje od 5g da sam.ceo dan povracao i nocu iz uva cuo zvuke razne
pre 5 godina
Ni New york, ni London, ni Tokio, ni Paris, ni Moscow, ni Berlin vec kineski Senzen, pametnom dosta, zbog čega se amerima povampirila.
pre 5 godina
od ribarskog grada sa oko 100k stanovnika do vise milionskog grada. tehnoloski gigant u svakom smislu
pre 5 godina
U Shenzhenu bilo 2-3 zarazhena u proteklih 4 meseca. Beshe oko 420ak ukupno. 3 preminula. Ja se vratio na posao, u fabriku 24og Februara. Zhena u kancelariju 20og Februara.
Pozdrav iz 5G Shenzhena.
pre 5 godina
@kleo a tek u Zagrebu brale sto su bili najveci protesti protivnika protiv struje sto je najveci hrvatski naucnik Tesla izmislio! Jos uvek se o tome prica na Ilici i Sljemenu.
pre 5 godina
I kazu stanovnike tog grada boli glava od mraka do sutra a ponekad i do jutra
pre 5 godina
jel moguce? i dalje svi zivi? ?
pre 5 godina
Sad ce penisi naglo da im se smanje, dok se populacija ne prepolovi
pre 5 godina
auu bre ovi kinezi ...secam se ko juce kad su bili jeftina radna snaga... a vidi danas razvaljuju
pre 5 godina
Leleee, crna im majka, šta će kad poumiru svih 12 miliona, lelelelele....
pre 5 godina
Bravo!!!
pre 5 godina
Bio sam tamo prosle godine kada je bio mundo basket i stvarno grad izgleda kao iz buducnosti, verovatno najmoderniji grad na svetu.
pre 5 godina
Užas. Žalim te nesretnike kojima Bil Gejc sada direktno ispira mozak preko Jućuba
pre 5 godina
46000 baznih stanica. Ovima grejanje više nije potrebno.
(Giz. Mo, 19. avgust 2020 10:37)
Nije im bilo potrebno i pre,pakleno vruce i lepo vreme tokom cele godine.
pre 5 godina
Bez 5G mreze nema IoT-a a oko njega se vrte stotine biliona dolara. Tako da je razumlljiva ovolika kolicina botovskih komentara i pro-5G propagande koju sire...
pre 5 godina
Дакле, социјални кредитни рејтинг може да почне..
pre 5 godina
Ja odmah pomislio Moskva, kad ono...
pre 5 godina
Ima li zivih tamo?
pre 5 godina
Bežite ljudi, pobice vas Korona :)))) !
pre 5 godina
Molim vas za broj zarazenih koronom u ovom gradu...
pre 5 godina
Malo je to, milion stanica bi bilo idealno...
pre 5 godina
@Red John
S obzirom da je u pitanju ponos KP Kine, sve da skuvaju 2 miliona ljudi ne bi priznali. BTW što se tiče teorija zavere, uglavnom su smešne. Sa druge strane, nemoj verovati ni telekom kompanijama o bezbednosti svega, niko živ ne zna kakvi su dugoročni efekti takvog EM zračenja na životinje i ljude.
pre 5 godina
e sad da je nekih strucnjaka bez predrasuda tamo da nam prenesu i objasne šta je to u praksi, da li repetitor na svakoj zgradi, da li je povećano zračenje u odnosu na 4g i drugo, da li je pored 5g potreban wi fi u stanovima i sl.
pre 5 godina
Ce ih pobije sve...
pre 5 godina
@Fox Mulder
Bas si me nasmejao samo ne znaju deca ko je Duke Nukem ... :)
pre 5 godina
Koliko imaju obolelih od korone?!
pre 5 godina
Lele će izginev svi !!!
pre 5 godina
Nas još zrači 3G mreža
(buljaš, 19. avgust 2020 15:32)
A neke od nas i 2G.
pre 5 godina
@ Partibrejker
pa to i jeste cilj - tek da se odrzi zlatna milijarda
pre 5 godina
jel ima korone? :)
pre 5 godina
Pomrece ljudi... ?
pre 5 godina
Pomreće sad svi od korone.
pre 5 godina
Grad, inače duplo manji i duplo mnogoljudniji od Srbije. Jbg
pre 5 godina
auu bre ovi kinezi ...secam se ko juce kad su bili jeftina radna snaga... a vidi danas razvaljuju
(mr.davodovic, 19. avgust 2020 08:42)
A mi ceo svet gledamo s visine. Svi su glupi samo smo mi najpametniji, sve znamo. Samo još da naučimo da se ne pljuje po ulici a smeće baca u korpe i kontejnere. To su nam nepremostive prepreke, u svemu ostalom "razvaljujemo".
pre 5 godina
Nas još zrači 3G mreža
pre 5 godina
Jel im se popravio kvalitet zivota ?
Roboti sve rade i sve ih je vise ?
pre 5 godina
Natofili i comodore 64 strucnjaci na aparatima. Kina usla u 3 milenijum . Racuni se placaju licem, imaju 5g mrezu a u njiohovom "razvijenom" zapadu se ubijaju zbog deset rolni toalet papira.
pre 5 godina
I šta radi ta 5g mreža u celom gradu?
pre 5 godina
I koje prednosti zivota i rada ovi roboti imaju ??
Mozda je i robovima "napredne" tehnologije konacno krenulo...
pre 5 godina
Srbiji je potrebno: 46.000 ulicnih kanti za otpatke i 46.000+ novih javnih toaleta.
Onda i mi mozemo dalje da mastamo o buducnosti...
pre 5 godina
„Niko nema u planu da pravi zid“ (Erich Honecker)
DDR
Pozdrav
pre 5 godina
Srbiji je potrebno: 46.000 ulicnih kanti za otpatke i 46.000+ novih javnih toaleta.
(garbage, 19. avgust 2020 23:33)
Taman da spojimo lepo sa korisnim, te nove kante bi mogle da budu 5G antene :)
pre 5 godina
Taj Šenžen ima službeno preko 20 miliona stanovnika, a realno i preko 30 miliona. Više od cele bivše Jugoslavije, Bugarske i Albanije zajedno. Zato taj broj baznih stanica. Inače preko puta tog grada je Hong Kong. Sedište TCL, Huawei, ZTE, Tencent, Nubia i mnogo druge.
61 Komentari
Sortiraj po: