Minja
pre 10 godina
Čekam da se otvori dom omladine i prvi biram :) moji prijatelji uzeli mače na prošlom mrnjau vikendu i presrećni su, poludeli za malim. stvarno je presladak
Četvrtak, 09.06.2016.
10:16
IMAGE SOURCE
pre 10 godina
Čekam da se otvori dom omladine i prvi biram :) moji prijatelji uzeli mače na prošlom mrnjau vikendu i presrećni su, poludeli za malim. stvarno je presladak
pre 10 godina
To je sve zabava,vasar..Prava briga je kada zbrinjavas a niko se ne javlja na oglas,niko ti ne pomaze a penzija mala..
(Samostalni udomitelj, 9. jun 2016 22:05)
Još je gore kada mače vakcinišeš, maziš i paziš i onda ga komšiluk otruje.
pre 10 godina
ima da dovedem i macku i psa...
pre 10 godina
Ziveli micovi, vladace svetom.
pre 10 godina
mrrrrrrrnjau i vama! :-)
pre 10 godina
To je sve zabava,vasar..Prava briga je kada zbrinjavas a niko se ne javlja na oglas,niko ti ne pomaze a penzija mala..
pre 10 godina
Jeeeeee, macani, jeeee...
pre 10 godina
Divno! :) Bili smo na Mrnjau Festu u januaru, bilo je jako zabavno i svasta smo novo naucili i videli, dolazimo obavezno i na Mrnjau vikend!Vidimo seeee! :)
pre 10 godina
Bravo za organizatore! da je sreće svakih mesec dana da imamo ovakve vesele i humane priredbe!
pre 10 godina
Slatkisi mali.......
pre 10 godina
Stižemooo cela familija!!! Mama tata baka deka! Ne vraćamo se kući bez mace! Mrnjau!
pre 10 godina
Divan, divan tekst i odlična predavanja! Žao mi je što sam iz provincije i ne mogu da dođem. :(
pre 10 godina
Stižemooo cela familija!!! Mama tata baka deka! Ne vraćamo se kući bez mace! Mrnjau!
pre 10 godina
Divan, divan tekst i odlična predavanja! Žao mi je što sam iz provincije i ne mogu da dođem. :(
pre 10 godina
Bravo za organizatore! da je sreće svakih mesec dana da imamo ovakve vesele i humane priredbe!
pre 10 godina
Slatkisi mali.......
pre 10 godina
Divno! :) Bili smo na Mrnjau Festu u januaru, bilo je jako zabavno i svasta smo novo naucili i videli, dolazimo obavezno i na Mrnjau vikend!Vidimo seeee! :)
pre 10 godina
To je sve zabava,vasar..Prava briga je kada zbrinjavas a niko se ne javlja na oglas,niko ti ne pomaze a penzija mala..
pre 10 godina
Jeeeeee, macani, jeeee...
pre 10 godina
mrrrrrrrnjau i vama! :-)
pre 10 godina
Ziveli micovi, vladace svetom.
pre 10 godina
To je sve zabava,vasar..Prava briga je kada zbrinjavas a niko se ne javlja na oglas,niko ti ne pomaze a penzija mala..
(Samostalni udomitelj, 9. jun 2016 22:05)
Još je gore kada mače vakcinišeš, maziš i paziš i onda ga komšiluk otruje.
pre 10 godina
Čekam da se otvori dom omladine i prvi biram :) moji prijatelji uzeli mače na prošlom mrnjau vikendu i presrećni su, poludeli za malim. stvarno je presladak
pre 10 godina
ima da dovedem i macku i psa...
pre 10 godina
Divan, divan tekst i odlična predavanja! Žao mi je što sam iz provincije i ne mogu da dođem. :(
pre 10 godina
Slatkisi mali.......
pre 10 godina
Stižemooo cela familija!!! Mama tata baka deka! Ne vraćamo se kući bez mace! Mrnjau!
pre 10 godina
Bravo za organizatore! da je sreće svakih mesec dana da imamo ovakve vesele i humane priredbe!
pre 10 godina
Divno! :) Bili smo na Mrnjau Festu u januaru, bilo je jako zabavno i svasta smo novo naucili i videli, dolazimo obavezno i na Mrnjau vikend!Vidimo seeee! :)
pre 10 godina
To je sve zabava,vasar..Prava briga je kada zbrinjavas a niko se ne javlja na oglas,niko ti ne pomaze a penzija mala..
pre 10 godina
mrrrrrrrnjau i vama! :-)
pre 10 godina
ima da dovedem i macku i psa...
pre 10 godina
Jeeeeee, macani, jeeee...
pre 10 godina
Ziveli micovi, vladace svetom.
pre 10 godina
To je sve zabava,vasar..Prava briga je kada zbrinjavas a niko se ne javlja na oglas,niko ti ne pomaze a penzija mala..
(Samostalni udomitelj, 9. jun 2016 22:05)
Još je gore kada mače vakcinišeš, maziš i paziš i onda ga komšiluk otruje.
pre 10 godina
Čekam da se otvori dom omladine i prvi biram :) moji prijatelji uzeli mače na prošlom mrnjau vikendu i presrećni su, poludeli za malim. stvarno je presladak
12 Komentari
Sortiraj po: