Dr
pre 10 godina
Ljudi svaka vam cast!!!!! Upravo ste mi dali ideju da sledece godine i ja to uradim sa golfom 1 TAS,on je bas u dobrom stanju;) , naravno poveo bih jos dva ortaka ;)!!!!!
Ponedeljak, 06.06.2016.
12:40
IMAGE SOURCE
pre 10 godina
Ljudi svaka vam cast!!!!! Upravo ste mi dali ideju da sledece godine i ja to uradim sa golfom 1 TAS,on je bas u dobrom stanju;) , naravno poveo bih jos dva ortaka ;)!!!!!
pre 10 godina
Imao sam Juga.
Naglasak na imao.
pre 10 godina
Prava avantura.
pre 10 godina
Srećno momci,vratili se živi i zdravi.Sa jednim takvim Koralom 55,5-to brzincem sam 90-te putovao do Barselone i nazad.Ne da nije stao,već nije ni "zakašljao".Sa stranim gorivom išao je 150-160 km/h bez problema.Prodao sam ga sa 160.000,a da su samo gumice na ventilima promenjene.Inače izvozni model za Ameriku,Yugo 65 GVX je bio odličan auto.Tro-slojna metalik boja,kavez oko školjke,posebni delovi iz izvoznog programa,direkt.ubrizgavanje itd,itd.Koštao je neznatno oštećen oko 12.000 DM.Obzirom da je moj BIO plaćen,po sistemu staro za novo preko 9.000 DM,nije previše.U Americi je bio oko 4000 $.
pre 10 godina
Interesantna stvar,iks primera imam,nasuti putevi kamenom uzbrdice rupcage.... Zastavino vozilo,prva druga treca pun gas,oblak prasine,zvoni vesanje. Na tom delu puta vlasnici vagena audija prvom brzinom i maltene ler gas. To mi nije jasno,ako su ti automobili deset puta kvalitetniji zasto ih voze deset puta sporije?
pre 10 godina
Pa momci, sa srecom da odete i da se vratite!
Respekt za hrabrost i ideju.
pre 10 godina
Srecan put!!!
pre 10 godina
Najveca mana Yuga nije sto je los automobil nego KVALITET IZRADE...
Motor 1.1 55konja koji je isao u keca do 80-ih godina dolazio iz Italije i mogao je da predje 250000km bez otvaranja.Kad je pocela Zastava ga da pravi jedva 100000...
Uzeti motor i menjac od Fiata Una ima da predje pola ako i ne celu Evropu iz cuga.
Momcima srecan i udoban put.
pre 10 godina
Samo neka dolivaju ulje na vreme i stićiće,inače kršina i kad je nov bio.
pre 10 godina
vratite Yuga!!!
pre 10 godina
Jugicu iz osamdesetih nije nista falilo.
Kao da je VW Polo iz 84 bio lepsi ili pouzdaniji.
Nasi ljudi su Juga kupovali da ga poderu, bez mnogo odrzavanja i sto jeftinije moguce.
Kupite mu kvalitetno ulje, na vreme ga zamenite (ne dolivati!) i auto ce trajati kao i drugi.
Nazalost Jugo iz devedestih je druga prica...
pre 10 godina
Hvala ljudi na podrsci. Pratite nas na "adventure team alan ford" na fejsu ili na www.alanfordadventures.com i pozelite nam srecu. U Bg-u smo na povratku, stajemo na par dunja. Vidimo se tada, Zivjeli! ;)
pre 10 godina
JUGO JE BIO DOBAR AUTO ZA NOVAC KOJI DATE ZA NJEGA...NEMOJTE POREDITI AUTA KOJA SU SKUPA I JUGA ....
pre 10 godina
Da imam para ucestvovao bih sigurno... moja Veca sa 27 punih godina,ja i naravno ko hoce :-)
pre 10 godina
Prosle godine prodao sam Z-101, 1966 godiste za 400 Evra !
Besprekoran auto sa koji sam prosao preko 200.000 km.,godiste 1975., i to najvise po zemljama Zpadne Evrope ,prodao sam prosle godine za 400 evra. I sto je najvasnije kupac je ugradi gas i vozi ga i dan dans !
Iako sam amater sve sam sam odrzavao , izuzev onoga za sta su bili potrebni profesionalni majjstori i to moji prijatelji iz nekada cuvene Autokucie"Kompresor" u Beogradu !
pre 10 godina
Bravo!
pre 10 godina
Stavite motor iz nekog starog fiata i resen problem.
pre 10 godina
Sigurno da sa "Jugom" nece moci do kraja sveta, ali do najblize vodenice mozda. Ne treba zaboraviti da je kvalitet Juga najlosiji na svetu i da nije sigurno da se izadje sa parkinga jer moze nesto da se polomi. Taj auto je isto kao da je napravljen od Vrbe. To vazi za sve FIATE po svetu. To je italijanski fuseraj. Italijani traze tri puta vecu cenu za taj los auto.
pre 10 godina
Bez vecih problema ce to uspeti sa Yugom samo malo da se doradi stavi kvalitetno ulje potrosni delovi i bez problema 50.000 do 100.000 km, vozio sam ih i dalje vozim taj neunistvivi auto....... Pricajte sta god hocete ali nista mu ne fali
pre 10 godina
Trebali su da uzmu onaj koji vozi Batistuta :)
pre 10 godina
Yugo je kanta i izazivao je podsmeh jos ranih 90-tih. Bolje Golf 1
pre 10 godina
Srećno momci!
pre 10 godina
Bez vecih problema ce to uspeti sa Yugom samo malo da se doradi stavi kvalitetno ulje potrosni delovi i bez problema 50.000 do 100.000 km, vozio sam ih i dalje vozim taj neunistvivi auto....... Pricajte sta god hocete ali nista mu ne fali
pre 10 godina
Srećno momci!
pre 10 godina
Trebali su da uzmu onaj koji vozi Batistuta :)
pre 10 godina
Hvala ljudi na podrsci. Pratite nas na "adventure team alan ford" na fejsu ili na www.alanfordadventures.com i pozelite nam srecu. U Bg-u smo na povratku, stajemo na par dunja. Vidimo se tada, Zivjeli! ;)
pre 10 godina
Bravo!
pre 10 godina
Stavite motor iz nekog starog fiata i resen problem.
pre 10 godina
Da imam para ucestvovao bih sigurno... moja Veca sa 27 punih godina,ja i naravno ko hoce :-)
pre 10 godina
Jugicu iz osamdesetih nije nista falilo.
Kao da je VW Polo iz 84 bio lepsi ili pouzdaniji.
Nasi ljudi su Juga kupovali da ga poderu, bez mnogo odrzavanja i sto jeftinije moguce.
Kupite mu kvalitetno ulje, na vreme ga zamenite (ne dolivati!) i auto ce trajati kao i drugi.
Nazalost Jugo iz devedestih je druga prica...
pre 10 godina
Pa momci, sa srecom da odete i da se vratite!
Respekt za hrabrost i ideju.
pre 10 godina
JUGO JE BIO DOBAR AUTO ZA NOVAC KOJI DATE ZA NJEGA...NEMOJTE POREDITI AUTA KOJA SU SKUPA I JUGA ....
pre 10 godina
Yugo je kanta i izazivao je podsmeh jos ranih 90-tih. Bolje Golf 1
pre 10 godina
Najveca mana Yuga nije sto je los automobil nego KVALITET IZRADE...
Motor 1.1 55konja koji je isao u keca do 80-ih godina dolazio iz Italije i mogao je da predje 250000km bez otvaranja.Kad je pocela Zastava ga da pravi jedva 100000...
Uzeti motor i menjac od Fiata Una ima da predje pola ako i ne celu Evropu iz cuga.
Momcima srecan i udoban put.
pre 10 godina
Interesantna stvar,iks primera imam,nasuti putevi kamenom uzbrdice rupcage.... Zastavino vozilo,prva druga treca pun gas,oblak prasine,zvoni vesanje. Na tom delu puta vlasnici vagena audija prvom brzinom i maltene ler gas. To mi nije jasno,ako su ti automobili deset puta kvalitetniji zasto ih voze deset puta sporije?
pre 10 godina
Srećno momci,vratili se živi i zdravi.Sa jednim takvim Koralom 55,5-to brzincem sam 90-te putovao do Barselone i nazad.Ne da nije stao,već nije ni "zakašljao".Sa stranim gorivom išao je 150-160 km/h bez problema.Prodao sam ga sa 160.000,a da su samo gumice na ventilima promenjene.Inače izvozni model za Ameriku,Yugo 65 GVX je bio odličan auto.Tro-slojna metalik boja,kavez oko školjke,posebni delovi iz izvoznog programa,direkt.ubrizgavanje itd,itd.Koštao je neznatno oštećen oko 12.000 DM.Obzirom da je moj BIO plaćen,po sistemu staro za novo preko 9.000 DM,nije previše.U Americi je bio oko 4000 $.
pre 10 godina
Srecan put!!!
pre 10 godina
Sigurno da sa "Jugom" nece moci do kraja sveta, ali do najblize vodenice mozda. Ne treba zaboraviti da je kvalitet Juga najlosiji na svetu i da nije sigurno da se izadje sa parkinga jer moze nesto da se polomi. Taj auto je isto kao da je napravljen od Vrbe. To vazi za sve FIATE po svetu. To je italijanski fuseraj. Italijani traze tri puta vecu cenu za taj los auto.
pre 10 godina
vratite Yuga!!!
pre 10 godina
Samo neka dolivaju ulje na vreme i stićiće,inače kršina i kad je nov bio.
pre 10 godina
Prosle godine prodao sam Z-101, 1966 godiste za 400 Evra !
Besprekoran auto sa koji sam prosao preko 200.000 km.,godiste 1975., i to najvise po zemljama Zpadne Evrope ,prodao sam prosle godine za 400 evra. I sto je najvasnije kupac je ugradi gas i vozi ga i dan dans !
Iako sam amater sve sam sam odrzavao , izuzev onoga za sta su bili potrebni profesionalni majjstori i to moji prijatelji iz nekada cuvene Autokucie"Kompresor" u Beogradu !
pre 10 godina
Prava avantura.
pre 10 godina
Imao sam Juga.
Naglasak na imao.
pre 10 godina
Ljudi svaka vam cast!!!!! Upravo ste mi dali ideju da sledece godine i ja to uradim sa golfom 1 TAS,on je bas u dobrom stanju;) , naravno poveo bih jos dva ortaka ;)!!!!!
pre 10 godina
Yugo je kanta i izazivao je podsmeh jos ranih 90-tih. Bolje Golf 1
pre 10 godina
Sigurno da sa "Jugom" nece moci do kraja sveta, ali do najblize vodenice mozda. Ne treba zaboraviti da je kvalitet Juga najlosiji na svetu i da nije sigurno da se izadje sa parkinga jer moze nesto da se polomi. Taj auto je isto kao da je napravljen od Vrbe. To vazi za sve FIATE po svetu. To je italijanski fuseraj. Italijani traze tri puta vecu cenu za taj los auto.
pre 10 godina
Bez vecih problema ce to uspeti sa Yugom samo malo da se doradi stavi kvalitetno ulje potrosni delovi i bez problema 50.000 do 100.000 km, vozio sam ih i dalje vozim taj neunistvivi auto....... Pricajte sta god hocete ali nista mu ne fali
pre 10 godina
Samo neka dolivaju ulje na vreme i stićiće,inače kršina i kad je nov bio.
pre 10 godina
Interesantna stvar,iks primera imam,nasuti putevi kamenom uzbrdice rupcage.... Zastavino vozilo,prva druga treca pun gas,oblak prasine,zvoni vesanje. Na tom delu puta vlasnici vagena audija prvom brzinom i maltene ler gas. To mi nije jasno,ako su ti automobili deset puta kvalitetniji zasto ih voze deset puta sporije?
pre 10 godina
Prosle godine prodao sam Z-101, 1966 godiste za 400 Evra !
Besprekoran auto sa koji sam prosao preko 200.000 km.,godiste 1975., i to najvise po zemljama Zpadne Evrope ,prodao sam prosle godine za 400 evra. I sto je najvasnije kupac je ugradi gas i vozi ga i dan dans !
Iako sam amater sve sam sam odrzavao , izuzev onoga za sta su bili potrebni profesionalni majjstori i to moji prijatelji iz nekada cuvene Autokucie"Kompresor" u Beogradu !
pre 10 godina
JUGO JE BIO DOBAR AUTO ZA NOVAC KOJI DATE ZA NJEGA...NEMOJTE POREDITI AUTA KOJA SU SKUPA I JUGA ....
pre 10 godina
vratite Yuga!!!
pre 10 godina
Stavite motor iz nekog starog fiata i resen problem.
pre 10 godina
Da imam para ucestvovao bih sigurno... moja Veca sa 27 punih godina,ja i naravno ko hoce :-)
pre 10 godina
Jugicu iz osamdesetih nije nista falilo.
Kao da je VW Polo iz 84 bio lepsi ili pouzdaniji.
Nasi ljudi su Juga kupovali da ga poderu, bez mnogo odrzavanja i sto jeftinije moguce.
Kupite mu kvalitetno ulje, na vreme ga zamenite (ne dolivati!) i auto ce trajati kao i drugi.
Nazalost Jugo iz devedestih je druga prica...
pre 10 godina
Srećno momci!
pre 10 godina
Bravo!
pre 10 godina
Najveca mana Yuga nije sto je los automobil nego KVALITET IZRADE...
Motor 1.1 55konja koji je isao u keca do 80-ih godina dolazio iz Italije i mogao je da predje 250000km bez otvaranja.Kad je pocela Zastava ga da pravi jedva 100000...
Uzeti motor i menjac od Fiata Una ima da predje pola ako i ne celu Evropu iz cuga.
Momcima srecan i udoban put.
pre 10 godina
Imao sam Juga.
Naglasak na imao.
pre 10 godina
Trebali su da uzmu onaj koji vozi Batistuta :)
pre 10 godina
Srecan put!!!
pre 10 godina
Srećno momci,vratili se živi i zdravi.Sa jednim takvim Koralom 55,5-to brzincem sam 90-te putovao do Barselone i nazad.Ne da nije stao,već nije ni "zakašljao".Sa stranim gorivom išao je 150-160 km/h bez problema.Prodao sam ga sa 160.000,a da su samo gumice na ventilima promenjene.Inače izvozni model za Ameriku,Yugo 65 GVX je bio odličan auto.Tro-slojna metalik boja,kavez oko školjke,posebni delovi iz izvoznog programa,direkt.ubrizgavanje itd,itd.Koštao je neznatno oštećen oko 12.000 DM.Obzirom da je moj BIO plaćen,po sistemu staro za novo preko 9.000 DM,nije previše.U Americi je bio oko 4000 $.
pre 10 godina
Hvala ljudi na podrsci. Pratite nas na "adventure team alan ford" na fejsu ili na www.alanfordadventures.com i pozelite nam srecu. U Bg-u smo na povratku, stajemo na par dunja. Vidimo se tada, Zivjeli! ;)
pre 10 godina
Pa momci, sa srecom da odete i da se vratite!
Respekt za hrabrost i ideju.
pre 10 godina
Prava avantura.
pre 10 godina
Ljudi svaka vam cast!!!!! Upravo ste mi dali ideju da sledece godine i ja to uradim sa golfom 1 TAS,on je bas u dobrom stanju;) , naravno poveo bih jos dva ortaka ;)!!!!!
22 Komentari
Sortiraj po: