sax
pre 10 godina
supruga je pre par dana ispustila telefon koji je pao jako nezgodno na ekran 5,5" spaslo ga je "kaljeno staklo" koje je puklo ali digitajzer ne.
Subota, 14.05.2016.
09:45
IMAGE SOURCE
pre 10 godina
supruga je pre par dana ispustila telefon koji je pao jako nezgodno na ekran 5,5" spaslo ga je "kaljeno staklo" koje je puklo ali digitajzer ne.
pre 10 godina
@comi
Da imas note 5 znao bi da on posjeduje gorila 4. Elem, nikad u zivotu nisam koristio nikakve folije i stakla. Ne podnosim to. I nikad mi se nije izgrebao ekran. Cuvajte telefon i stavljajte ga u dzep, torbu samog i nece imati ni packu.
pre 10 godina
Mancic . Rok svakog fona je kad imas kintu da kupis novi . I to je sva mudrost .
pre 10 godina
Ne shvatam poentu. Rok mobilnog telefona je dve godine u globalu a aktuelan je najvise godinu dana.Zasto bi neko toliko cuvao digitejzer?
Inace digitejzer bas ostecuje pesak i nemojte da se salite u komentarima ,pomislice neko da stvarno pesak i smirgla skidaju ogrebotine:-))
pre 10 godina
Kupiš staklenu foliju za 500 dinara i miran si. A i ako se desi da telefon ispadne(meni se to često dešava) pukne folija a ekran ostane neoštećen.
pre 10 godina
Bas recimo grebe li se Gorila 3, imam foliju na ekranu a sa merakom bi je odlijepio..Zna li neko, hvala svakako.Pozdrav
(:-), 14. maj 2016 13:47)
Ne bi trebalo da se grebe.
pre 10 godina
Imam Note 5 sa Gorilla Glass 3 i jednu duboku ogrebotinu dužine oko 4cm, nit znam kako je tu dospela niti kada... do sada nikad nisam imao problema sa ogrebotinama, ni na Lumiji 1320 ni na Xperiji Z2... vremenom sam se navikao ali obara cenu za dalju prodaju....
pre 10 godina
kupite šmirglu 40, 80, 120, 240, 320, 500, pa onda vodenu od 600, 1000, 1200, 1500, 2000 i na kraju od 2500...pa onda pastu za poliranje...posle toga nikad više nećete imati problema sa izgrebanim telefonom....😂
pre 10 godina
Dobra fora,zamuljas ceo ekran i nema sanse nista da vidis,kamoli ogrebotinu...
pre 10 godina
Dajte nesto protiv Bureka ..
pre 10 godina
Uzme se fina smirgla i onda ceo telefon ismirglate. Postupak ponavljati dok se ne dobije dovoljno finih ogrebotina tako da onu prvu niko nece ni da vidi.
pre 10 godina
niti ga stitim folijama,niti ga cuvam preterano,niti me zanimaju sitne ogrebotine.to je samo mobilni telefon,pa i da je malo ogreban sta ima veze.
pre 10 godina
Za iPhone ne postoji rješenje.Nadam se da će sedmica koja treba da izdaje biti drugačija jer je fanovima appla već puna kapa telefona koji se grebe i na oštriji pogled.
(Tomy, 14. maj 2016 11:31)
Evo ja nosim 4s vec 3 godine bez ikakvih folija i bampera.Telefon izgleda kao da je juce otpakovan.
pre 10 godina
Ignorišeš ogrebotinu još koji mesec dok ne istekne ugovor pa uzmeš nov telefon.
pre 10 godina
WD40 sprej moze da ispolira boju na kolima i ogrebotine na staklu i plastici plitkih razmera. Bolja je pasta za zube 100 puta od praska za pecivo u kome nema nikakve hemikalije niti bilo cega sto ce uticati na povrsinu.
pre 10 godina
Za iPhone ne postoji rješenje.Nadam se da će sedmica koja treba da izdaje biti drugačija jer je fanovima appla već puna kapa telefona koji se grebe i na oštriji pogled.(Tomy, 14. maj 2016 11:31)Da li je moguce? I na ovakav tekst se javi neko da popljuje apple.
(Milan, 14. maj 2016 13:51)
Hvala vam na glasu.
Imam iPhone i strašan je tel i prezadovoljan sam ali sto se tiče grebanja blagi je užas.
pre 10 godina
@živčan_neki_lik
ili za iste pare narucis staklo sa aliexpress-a pa ne moras cesto da menjas
pre 10 godina
Zalepiš zaštitnu foliju koja košta 200 dinara i ne misliš više o ogrebotinama.
(živčan_neki_lik, 14. maj 2016 14:11)
Koliko dugo da cekam da folija popravi ogrebotine pa da je skinem?
(Achitwn, 14. maj 2016 15:12)
Humor level kursadžija.
pre 10 godina
Zalepiš zaštitnu foliju koja košta 200 dinara i ne misliš više o ogrebotinama.
(živčan_neki_lik, 14. maj 2016 14:11)
Koliko dugo da cekam da folija popravi ogrebotine pa da je skinem?
pre 10 godina
@msm
Baking powder je prasak za pecivo, a baking soda je soda bikarbona.
pre 10 godina
probao - ne funkcioniše :/
pre 10 godina
Mene samo zanima da li ova metoda radi za telefone na androidu 5.1?
pre 10 godina
Ovo ne uklanja ogrebotine nego ih popuni i ne rešava problem. Bezveze je ovo raditi. Zalepiš zaštitnu foliju koja košta 200 dinara i ne misliš više o ogrebotinama.
pre 10 godina
Skup je prašak za pecivo bolje sitan šljunak ima ga svuda za džabe..
pre 10 godina
Bas recimo grebe li se Gorila 3, imam foliju na ekranu a sa merakom bi je odlijepio..Zna li neko, hvala svakako.Pozdrav
pre 10 godina
Za iPhone ne postoji rješenje.Nadam se da će sedmica koja treba da izdaje biti drugačija jer je fanovima appla već puna kapa telefona koji se grebe i na oštriji pogled.
(Tomy, 14. maj 2016 11:31)
Da li je moguce? I na ovakav tekst se javi neko da popljuje apple.
pre 10 godina
Hoce li da ukloni i tvdokorne™ mrlje?
pre 10 godina
wd 40. probao. radi super stvari. i za čišćenje matične ploče na kompu isto.
pre 10 godina
Ha ha a ovaj sto je u videu napunio zvucnik ovim finim secerom kako ga isprati da ga polize.
pre 10 godina
To može u slučaju da nije izgreban ekran već samo oleofobični premaz koji služi da nam prsti glatko prelaze preko stakla. Ali ovim postupkom skinućemo i taj dodatni sloj na ekranu. Pa kome se isplati...
pre 10 godina
A jel treba i vanilin šećer malo?
(Goga, 14. maj 2016 11:37)
Ne, ne mora. Dovoljan je običan prah šećer, pa u rernu, pola sata na 200 stepeni.
pre 10 godina
Probano na tri telefona i rezultat je 3:0 za ogrebotine... Lazna dojava :)
pre 10 godina
Telefon koji je koristen kao primer je plastican, da li isto tako funkcionise na metalu i staklu..
pre 10 godina
Mmm probao sam, bas je ukusno
pre 10 godina
Ili jednostavno kupite masku za telefon
(:D, 14. maj 2016 11:11)
Kolko dugo moram da drzim masku ne bi li nestale sve ogrebotine?
pre 10 godina
A jel treba i vanilin šećer malo?
pre 10 godina
Jel probao neko? :D
pre 10 godina
Jel neko probao?
pre 10 godina
Ili jednostavno kupite masku za telefon
pre 10 godina
nije ovo prasak za pecivo, vec soda bikarbona
pre 10 godina
Spreman za prodaju :)
pre 10 godina
Ko ce prvi? :)
pre 10 godina
Za iPhone ne postoji rješenje.Nadam se da će sedmica koja treba da izdaje biti drugačija jer je fanovima appla već puna kapa telefona koji se grebe i na oštriji pogled.
pre 10 godina
Praška šunka?
Malo praška i šunke trunka...
pre 10 godina
laz
pre 10 godina
Pa ubacite u rernu na tihu vatru, iznenadićete se i ukusom...
pre 10 godina
Kupite providnu foliju ili pancir foliju i eto. hehe Mada ovim novim telefonima se staklo ne grebe pa iako nemate foliju.
pre 10 godina
Pa ubacite u rernu na tihu vatru, iznenadićete se i ukusom...
pre 10 godina
A jel treba i vanilin šećer malo?
pre 10 godina
Praška šunka?
Malo praška i šunke trunka...
pre 10 godina
nije ovo prasak za pecivo, vec soda bikarbona
pre 10 godina
Ili jednostavno kupite masku za telefon
(:D, 14. maj 2016 11:11)
Kolko dugo moram da drzim masku ne bi li nestale sve ogrebotine?
pre 10 godina
Probano na tri telefona i rezultat je 3:0 za ogrebotine... Lazna dojava :)
pre 10 godina
Mene samo zanima da li ova metoda radi za telefone na androidu 5.1?
pre 10 godina
Za iPhone ne postoji rješenje.Nadam se da će sedmica koja treba da izdaje biti drugačija jer je fanovima appla već puna kapa telefona koji se grebe i na oštriji pogled.
pre 10 godina
Kupite providnu foliju ili pancir foliju i eto. hehe Mada ovim novim telefonima se staklo ne grebe pa iako nemate foliju.
pre 10 godina
Zalepiš zaštitnu foliju koja košta 200 dinara i ne misliš više o ogrebotinama.
(živčan_neki_lik, 14. maj 2016 14:11)
Koliko dugo da cekam da folija popravi ogrebotine pa da je skinem?
pre 10 godina
niti ga stitim folijama,niti ga cuvam preterano,niti me zanimaju sitne ogrebotine.to je samo mobilni telefon,pa i da je malo ogreban sta ima veze.
pre 10 godina
Spreman za prodaju :)
pre 10 godina
A jel treba i vanilin šećer malo?
(Goga, 14. maj 2016 11:37)
Ne, ne mora. Dovoljan je običan prah šećer, pa u rernu, pola sata na 200 stepeni.
pre 10 godina
Skup je prašak za pecivo bolje sitan šljunak ima ga svuda za džabe..
pre 10 godina
Hoce li da ukloni i tvdokorne™ mrlje?
pre 10 godina
Uzme se fina smirgla i onda ceo telefon ismirglate. Postupak ponavljati dok se ne dobije dovoljno finih ogrebotina tako da onu prvu niko nece ni da vidi.
pre 10 godina
Zalepiš zaštitnu foliju koja košta 200 dinara i ne misliš više o ogrebotinama.
(živčan_neki_lik, 14. maj 2016 14:11)
Koliko dugo da cekam da folija popravi ogrebotine pa da je skinem?
(Achitwn, 14. maj 2016 15:12)
Humor level kursadžija.
pre 10 godina
Jel neko probao?
pre 10 godina
Ko ce prvi? :)
pre 10 godina
Ili jednostavno kupite masku za telefon
pre 10 godina
Ovo ne uklanja ogrebotine nego ih popuni i ne rešava problem. Bezveze je ovo raditi. Zalepiš zaštitnu foliju koja košta 200 dinara i ne misliš više o ogrebotinama.
pre 10 godina
@msm
Baking powder je prasak za pecivo, a baking soda je soda bikarbona.
pre 10 godina
laz
pre 10 godina
Jel probao neko? :D
pre 10 godina
Dobra fora,zamuljas ceo ekran i nema sanse nista da vidis,kamoli ogrebotinu...
pre 10 godina
Ignorišeš ogrebotinu još koji mesec dok ne istekne ugovor pa uzmeš nov telefon.
pre 10 godina
probao - ne funkcioniše :/
pre 10 godina
To može u slučaju da nije izgreban ekran već samo oleofobični premaz koji služi da nam prsti glatko prelaze preko stakla. Ali ovim postupkom skinućemo i taj dodatni sloj na ekranu. Pa kome se isplati...
pre 10 godina
Ha ha a ovaj sto je u videu napunio zvucnik ovim finim secerom kako ga isprati da ga polize.
pre 10 godina
Mmm probao sam, bas je ukusno
pre 10 godina
Dajte nesto protiv Bureka ..
pre 10 godina
wd 40. probao. radi super stvari. i za čišćenje matične ploče na kompu isto.
pre 10 godina
Za iPhone ne postoji rješenje.Nadam se da će sedmica koja treba da izdaje biti drugačija jer je fanovima appla već puna kapa telefona koji se grebe i na oštriji pogled.(Tomy, 14. maj 2016 11:31)Da li je moguce? I na ovakav tekst se javi neko da popljuje apple.
(Milan, 14. maj 2016 13:51)
Hvala vam na glasu.
Imam iPhone i strašan je tel i prezadovoljan sam ali sto se tiče grebanja blagi je užas.
pre 10 godina
Telefon koji je koristen kao primer je plastican, da li isto tako funkcionise na metalu i staklu..
pre 10 godina
@živčan_neki_lik
ili za iste pare narucis staklo sa aliexpress-a pa ne moras cesto da menjas
pre 10 godina
Bas recimo grebe li se Gorila 3, imam foliju na ekranu a sa merakom bi je odlijepio..Zna li neko, hvala svakako.Pozdrav
pre 10 godina
Za iPhone ne postoji rješenje.Nadam se da će sedmica koja treba da izdaje biti drugačija jer je fanovima appla već puna kapa telefona koji se grebe i na oštriji pogled.
(Tomy, 14. maj 2016 11:31)
Da li je moguce? I na ovakav tekst se javi neko da popljuje apple.
pre 10 godina
kupite šmirglu 40, 80, 120, 240, 320, 500, pa onda vodenu od 600, 1000, 1200, 1500, 2000 i na kraju od 2500...pa onda pastu za poliranje...posle toga nikad više nećete imati problema sa izgrebanim telefonom....😂
pre 10 godina
Za iPhone ne postoji rješenje.Nadam se da će sedmica koja treba da izdaje biti drugačija jer je fanovima appla već puna kapa telefona koji se grebe i na oštriji pogled.
(Tomy, 14. maj 2016 11:31)
Evo ja nosim 4s vec 3 godine bez ikakvih folija i bampera.Telefon izgleda kao da je juce otpakovan.
pre 10 godina
Mancic . Rok svakog fona je kad imas kintu da kupis novi . I to je sva mudrost .
pre 10 godina
@comi
Da imas note 5 znao bi da on posjeduje gorila 4. Elem, nikad u zivotu nisam koristio nikakve folije i stakla. Ne podnosim to. I nikad mi se nije izgrebao ekran. Cuvajte telefon i stavljajte ga u dzep, torbu samog i nece imati ni packu.
pre 10 godina
WD40 sprej moze da ispolira boju na kolima i ogrebotine na staklu i plastici plitkih razmera. Bolja je pasta za zube 100 puta od praska za pecivo u kome nema nikakve hemikalije niti bilo cega sto ce uticati na povrsinu.
pre 10 godina
Kupiš staklenu foliju za 500 dinara i miran si. A i ako se desi da telefon ispadne(meni se to često dešava) pukne folija a ekran ostane neoštećen.
pre 10 godina
Imam Note 5 sa Gorilla Glass 3 i jednu duboku ogrebotinu dužine oko 4cm, nit znam kako je tu dospela niti kada... do sada nikad nisam imao problema sa ogrebotinama, ni na Lumiji 1320 ni na Xperiji Z2... vremenom sam se navikao ali obara cenu za dalju prodaju....
pre 10 godina
supruga je pre par dana ispustila telefon koji je pao jako nezgodno na ekran 5,5" spaslo ga je "kaljeno staklo" koje je puklo ali digitajzer ne.
pre 10 godina
Bas recimo grebe li se Gorila 3, imam foliju na ekranu a sa merakom bi je odlijepio..Zna li neko, hvala svakako.Pozdrav
(:-), 14. maj 2016 13:47)
Ne bi trebalo da se grebe.
pre 10 godina
Ne shvatam poentu. Rok mobilnog telefona je dve godine u globalu a aktuelan je najvise godinu dana.Zasto bi neko toliko cuvao digitejzer?
Inace digitejzer bas ostecuje pesak i nemojte da se salite u komentarima ,pomislice neko da stvarno pesak i smirgla skidaju ogrebotine:-))
pre 10 godina
Za iPhone ne postoji rješenje.Nadam se da će sedmica koja treba da izdaje biti drugačija jer je fanovima appla već puna kapa telefona koji se grebe i na oštriji pogled.
(Tomy, 14. maj 2016 11:31)
Da li je moguce? I na ovakav tekst se javi neko da popljuje apple.
pre 10 godina
Za iPhone ne postoji rješenje.Nadam se da će sedmica koja treba da izdaje biti drugačija jer je fanovima appla već puna kapa telefona koji se grebe i na oštriji pogled.
(Tomy, 14. maj 2016 11:31)
Evo ja nosim 4s vec 3 godine bez ikakvih folija i bampera.Telefon izgleda kao da je juce otpakovan.
pre 10 godina
Za iPhone ne postoji rješenje.Nadam se da će sedmica koja treba da izdaje biti drugačija jer je fanovima appla već puna kapa telefona koji se grebe i na oštriji pogled.
pre 10 godina
Zalepiš zaštitnu foliju koja košta 200 dinara i ne misliš više o ogrebotinama.
(živčan_neki_lik, 14. maj 2016 14:11)
Koliko dugo da cekam da folija popravi ogrebotine pa da je skinem?
pre 10 godina
nije ovo prasak za pecivo, vec soda bikarbona
pre 10 godina
Ne shvatam poentu. Rok mobilnog telefona je dve godine u globalu a aktuelan je najvise godinu dana.Zasto bi neko toliko cuvao digitejzer?
Inace digitejzer bas ostecuje pesak i nemojte da se salite u komentarima ,pomislice neko da stvarno pesak i smirgla skidaju ogrebotine:-))
pre 10 godina
Ovo ne uklanja ogrebotine nego ih popuni i ne rešava problem. Bezveze je ovo raditi. Zalepiš zaštitnu foliju koja košta 200 dinara i ne misliš više o ogrebotinama.
pre 10 godina
WD40 sprej moze da ispolira boju na kolima i ogrebotine na staklu i plastici plitkih razmera. Bolja je pasta za zube 100 puta od praska za pecivo u kome nema nikakve hemikalije niti bilo cega sto ce uticati na povrsinu.
pre 10 godina
Ili jednostavno kupite masku za telefon
pre 10 godina
Bas recimo grebe li se Gorila 3, imam foliju na ekranu a sa merakom bi je odlijepio..Zna li neko, hvala svakako.Pozdrav
(:-), 14. maj 2016 13:47)
Ne bi trebalo da se grebe.
pre 10 godina
Zalepiš zaštitnu foliju koja košta 200 dinara i ne misliš više o ogrebotinama.
(živčan_neki_lik, 14. maj 2016 14:11)
Koliko dugo da cekam da folija popravi ogrebotine pa da je skinem?
(Achitwn, 14. maj 2016 15:12)
Humor level kursadžija.
pre 10 godina
Za iPhone ne postoji rješenje.Nadam se da će sedmica koja treba da izdaje biti drugačija jer je fanovima appla već puna kapa telefona koji se grebe i na oštriji pogled.(Tomy, 14. maj 2016 11:31)Da li je moguce? I na ovakav tekst se javi neko da popljuje apple.
(Milan, 14. maj 2016 13:51)
Hvala vam na glasu.
Imam iPhone i strašan je tel i prezadovoljan sam ali sto se tiče grebanja blagi je užas.
pre 10 godina
Kupite providnu foliju ili pancir foliju i eto. hehe Mada ovim novim telefonima se staklo ne grebe pa iako nemate foliju.
pre 10 godina
Praška šunka?
Malo praška i šunke trunka...
pre 10 godina
kupite šmirglu 40, 80, 120, 240, 320, 500, pa onda vodenu od 600, 1000, 1200, 1500, 2000 i na kraju od 2500...pa onda pastu za poliranje...posle toga nikad više nećete imati problema sa izgrebanim telefonom....😂
pre 10 godina
wd 40. probao. radi super stvari. i za čišćenje matične ploče na kompu isto.
pre 10 godina
A jel treba i vanilin šećer malo?
pre 10 godina
Bas recimo grebe li se Gorila 3, imam foliju na ekranu a sa merakom bi je odlijepio..Zna li neko, hvala svakako.Pozdrav
pre 10 godina
Kupiš staklenu foliju za 500 dinara i miran si. A i ako se desi da telefon ispadne(meni se to često dešava) pukne folija a ekran ostane neoštećen.
pre 10 godina
laz
pre 10 godina
Pa ubacite u rernu na tihu vatru, iznenadićete se i ukusom...
pre 10 godina
Jel neko probao?
pre 10 godina
Ili jednostavno kupite masku za telefon
(:D, 14. maj 2016 11:11)
Kolko dugo moram da drzim masku ne bi li nestale sve ogrebotine?
pre 10 godina
Mene samo zanima da li ova metoda radi za telefone na androidu 5.1?
pre 10 godina
Uzme se fina smirgla i onda ceo telefon ismirglate. Postupak ponavljati dok se ne dobije dovoljno finih ogrebotina tako da onu prvu niko nece ni da vidi.
pre 10 godina
Ko ce prvi? :)
pre 10 godina
Skup je prašak za pecivo bolje sitan šljunak ima ga svuda za džabe..
pre 10 godina
@msm
Baking powder je prasak za pecivo, a baking soda je soda bikarbona.
pre 10 godina
@živčan_neki_lik
ili za iste pare narucis staklo sa aliexpress-a pa ne moras cesto da menjas
pre 10 godina
Imam Note 5 sa Gorilla Glass 3 i jednu duboku ogrebotinu dužine oko 4cm, nit znam kako je tu dospela niti kada... do sada nikad nisam imao problema sa ogrebotinama, ni na Lumiji 1320 ni na Xperiji Z2... vremenom sam se navikao ali obara cenu za dalju prodaju....
pre 10 godina
niti ga stitim folijama,niti ga cuvam preterano,niti me zanimaju sitne ogrebotine.to je samo mobilni telefon,pa i da je malo ogreban sta ima veze.
pre 10 godina
Jel probao neko? :D
pre 10 godina
Spreman za prodaju :)
pre 10 godina
Probano na tri telefona i rezultat je 3:0 za ogrebotine... Lazna dojava :)
pre 10 godina
Ignorišeš ogrebotinu još koji mesec dok ne istekne ugovor pa uzmeš nov telefon.
pre 10 godina
A jel treba i vanilin šećer malo?
(Goga, 14. maj 2016 11:37)
Ne, ne mora. Dovoljan je običan prah šećer, pa u rernu, pola sata na 200 stepeni.
pre 10 godina
Hoce li da ukloni i tvdokorne™ mrlje?
pre 10 godina
@comi
Da imas note 5 znao bi da on posjeduje gorila 4. Elem, nikad u zivotu nisam koristio nikakve folije i stakla. Ne podnosim to. I nikad mi se nije izgrebao ekran. Cuvajte telefon i stavljajte ga u dzep, torbu samog i nece imati ni packu.
pre 10 godina
supruga je pre par dana ispustila telefon koji je pao jako nezgodno na ekran 5,5" spaslo ga je "kaljeno staklo" koje je puklo ali digitajzer ne.
pre 10 godina
Dajte nesto protiv Bureka ..
pre 10 godina
Dobra fora,zamuljas ceo ekran i nema sanse nista da vidis,kamoli ogrebotinu...
pre 10 godina
Mancic . Rok svakog fona je kad imas kintu da kupis novi . I to je sva mudrost .
pre 10 godina
To može u slučaju da nije izgreban ekran već samo oleofobični premaz koji služi da nam prsti glatko prelaze preko stakla. Ali ovim postupkom skinućemo i taj dodatni sloj na ekranu. Pa kome se isplati...
pre 10 godina
Mmm probao sam, bas je ukusno
pre 10 godina
probao - ne funkcioniše :/
pre 10 godina
Telefon koji je koristen kao primer je plastican, da li isto tako funkcionise na metalu i staklu..
pre 10 godina
Ha ha a ovaj sto je u videu napunio zvucnik ovim finim secerom kako ga isprati da ga polize.
47 Komentari
Sortiraj po: