Pee
pre 10 godina
Kad je vec resio da obavestava gradjane Srbije o svojim privatnim stvarima, neka objavi na kom programu ce biti direktan prenos prve bracne noci?
Ponedeljak, 28.12.2015.
21:25
IMAGE SOURCE
pre 10 godina
Kad je vec resio da obavestava gradjane Srbije o svojim privatnim stvarima, neka objavi na kom programu ce biti direktan prenos prve bracne noci?
pre 10 godina
Rural..
pre 10 godina
@Ljuba ... Ожењен сам ... имам дете које је стварно екстра дете ... И од када се то мора баш све подржавати ... Да, против сам јевтиног експонирања попут помињаног Кристијана ... Али и овај батица улеће ... типа ја сам фаца ... радим на РТС-у ... и видите какву сам екстра цуру смувао док тамо радим ... моје је право што ми се тај лик не свиђа и ја не морам теби да се свидим као човек такође .... то је исто твоје право избора и тако и треба да буде. Велики поздрав и свако добро!
pre 10 godina
E braco Srbi koliko ste zavidni kroz vase komentare se vidi koliko vam je krivo sto se vi nekad u zivotu niste pokrenuli niti ista uradili ili originalno smislili, a pola od ovih sto ovo osudjuju su hejteri zato sto je to sad u modi pa daj sad udri sto crnje i gore.
(Covek, 29. decembar 2015 01:13)
Ma ti si ljadza, kao i Ljuba.
Bas znate sta smo MI uradili u zivotu, AJ PROMENITE PLOCU.!!!
A, da, gledamo farme, bratove, pinkove, grandove ... to ste zaboravili da KONSTA(N)TUJETE.
pre 10 godina
@Читам типа антихејтере (знајте ствар је у објективности, а не у томе да ли нешто хвалимо и критикујемо) ... колико је момака самих у овој земљи ... па не могу као овај лик са РТС ... или онај Кристијан фарми да се хвале и удварају ... Дакле ја немам ништа против ... жена екстра и изабрала је њега .. то је њено право, тако и треба да буде ... Ја им честитам! Али господо типа антихејтери ... лик улеће баш културно у реч исто једној жени. даје поклон камерману и враћа га себи и сл ... и на државном сервису промовише своју личну ствар, само зато што је радник тог сервиса ... Извините ако сам било кога увредио!
(Даки, 29. decembar 2015 12:09):
Niko ti nije kriv sto si sam. Potrudi se malo, ni prijatelj ni zena ti nece pasti sa neba. Svi vi koji kukate da ste sami, "pogledajte se u ogledalo" (ne mislim fizicki), sigurno postoji razlog.
Drugo, ja bih bas voleo da vidim jednog radnika koji na poslu nikad nista privatno nije uradio.
I nemoj se hvaliti da si objektivan. Nisi.
pre 10 godina
Ovo je divno! Volite se ljudi!!☺☺2
pre 10 godina
Nego, je l znaju ovi kad ce opet Bolji zivot?
pre 10 godina
Ne vidim pod šta bi drugo moglo da se podvede takvo ponašanje osim pod EGZIBICIONIZAM. Vidim da mnogi negoduju zbog negativnih komentara, ali dajte da malo stanemo i razmislimo - da li treba da bude simpatično kada svoje važne životne trenutke i odluke delimo sa stotinama (hiljadama) nepoznatih ljudi? To izgleda još i kao da se na taj način nekako sprdamo sa tim našim važnim odlukama, da ih omalovažavamo, izvrgavamo podsmehu, podcenjujemo ih, obezvređujemo, oduzimamo im svečanost i ozbiljnost, intimnost i privatnost. Po meni je takvo ponašanje egzibicionizam - bolesna strast i nastrana potreba i taj momak bi trebao na razgovor kod psihologa pre nego što svojim najbližima opet priredi neki sličan cirkus.
pre 10 godina
@ no name
hahahaj pa sta si se ti nalupetao sad ni sam ne znas..... sedi 1!!!
pre 10 godina
Vase pravo da znate "sve". Uz obaveznu pretplatu, cak iako ne gledate, a pritom vam serviraju puno reklama. Da napomenemo da se odluka o pretplati od 150din. odnosi samo na 2016.godinu, za 2017. ce naknadno utvrditi iznos. Koji iznos mozemo da ocekujemo posle izbora... Oprastam im ako su platili termin, u suprotnom, ovakvim stvarima nije mesto na drzavnoj televiziji koja se finansira delom iz budzeta, a delom ce sad kroz pretplatu. Zasto i ostali gradjani ne bi mogli isto to onda, jer je RTS "servis svih gradjana Srbije"? Pored toga, po meni je ovo i neumesno, no dobro, sistem vrednosti se menja.
pre 10 godina
uhhhhhh, koliko zlih komentara, pa empatije vam nedostaje trolovi jadni...
pre 10 godina
Читам типа антихејтере (знајте ствар је у објективности, а не у томе да ли нешто хвалимо и критикујемо) ... колико је момака самих у овој земљи ... па не могу као овај лик са РТС ... или онај Кристијан фарми да се хвале и удварају ... Дакле ја немам ништа против ... жена екстра и изабрала је њега .. то је њено право, тако и треба да буде ... Ја им честитам! Али господо типа антихејтери ... лик улеће баш културно у реч исто једној жени. даје поклон камерману и враћа га себи и сл ... и на државном сервису промовише своју личну ствар, само зато што је радник тог сервиса ... Извините ако сам било кога увредио!
pre 10 godina
srbijo, negativni komentaru od države!
pre 10 godina
Ja ne mogu da verujem odakle ovolika negativa i zavist?! Ljudi se vole, sta tu ima lose? A vi oonda gledajte Kristijana i Staniju, to vidim vecini nije fuj..
Gledah juce taj prilog, mislim daseona uopste nije snasla, ttebalo je da bude opustenija, a ne da se trudi da izvestava i dalje kao da se nista nije deslilo, ali dobro... Ko bi to ocekivao
pre 10 godina
Sramota za RTS.
Krajnje neprofesionalno - iskorištavati svoju poziciju na radnom mestu zarad svojih interesa. Zaslužio je otkaz kao kuća. Ako mi ovo moramo da plaćamo, onda je to stvarno dno dna. Neka sada on plati te sekunde samoreklamerstva.
(petar, 28. decembar 2015 22:23)
Ne treba da dobije otkaz. Ona je i onako postupila kao pravi profesionalac i završila posao. Bravo za lika, lep gest prema devojci u svakom slučaju. Promocija ljubavi.
pre 10 godina
))) А како ја нисам могао тако да се упознам на послу ... па још таква дама ... већ сам морао да одем далеко од Србије да се оженим и родим дете ... не нису западне земље у питању ... хе ... ке ...
pre 10 godina
Auuuuh, koliko negativnih komentara na ovu temu...
Ni sam licno nisam pristalica deljenja svoje intime na ovaj nacin ali svako zeli da izrazi emocije onako kako zeli i kako misli da treba.
Ne razumem zasto toliko negativnih i zajedljivih komentara jer po meni vest je sama po sebi lepa, radosna, vesela, nema mesta za negativnu energiju, bar po meni.
Ista vest na RTS-u, totalno drugacije primljena, komentari potpuno drugaciji.
Imas nas svakakvih, prihvatite to, ne zivimo sami na ovom svetu...
pre 10 godina
Poprilično nebitna stvar za svakog gledaoca. Onaj ko voli rijaliti program, naravno voli i ovo.
pre 10 godina
Dal bi smeo ovo na privatnoj tv?
pre 10 godina
Sve je to lepo nego ne cuh kad sviraju Sigal i Fahreta!?
pre 10 godina
Onog dana kad budem video uživo na RTS-u kako jedan bradonja prosi drugog bradonju, posle čega se ljube u usta, a obojica su recimo panduri ili specijalci, e tog dana ću biti siguran da je moja mila Srbijica konačno ušla u EU i pridružila se nizu visoko razvijenih, prosperitetnih zemalja u kojima vladaju slobode i demokratija.
pre 10 godina
Gledao sam "Beogradsku hroniku" u tom trenutku i rekoh bas lepo iznenadjenje. A onda mlaka reakcija buduce mlade i dosadna PR-ovka koja ih je iskulirala i morala da isprica do kraja novogodisnji program po gradu a da im pritom ni ne cestita je pokvarilo sve ukupni utisak. Svaka cast buducem mladozenji ali mladina reakcija je bila bez veze.
pre 10 godina
Crno beli svet u Srbiji. U svakoj prilici, na svaku temu, na svaku vest.
Nije ni bitno da li je ovo OK ili ne, bitno je da smo mi toliko fanatično ZA ili sa toliko mržnje PROTIV da svaki dan imamo povoda za novi građanski rat. Ili za ludnicu, jedno od ta dva...
pre 10 godina
Mladencima nek je sa srecom. Meni licno su sve ovakve prosidbe nakaradne, to su velike stvari i treba u odredjenoj atmosferi i intimno da se obave. Ali opet, takvo je vreme egzibicionizma doslo, ljudi bivaju uvuceni u kriticnu masu gde je ovo ok, gube svoj integritet. Hocu da kazem, da nismo u eri interneta gde ce ovu vest videti 100x vise ljudi nego sto ima gledalaca Hronike, ovaj mladozenja ne bi izveo prosidbu na ovakav nacin.
pre 10 godina
Samo da se ne zavrsi brzo kao vecina danasnjij brakova.
pre 10 godina
Bravo deda mraze, i ti se ozeni znaci. Mlada je lepa. Sve su zapravo mlade lepe. Ja vam cestitam!
pre 10 godina
@pedja
Covece, idi leci se. Ako su nase bake i deke imale pristup kamerama na ovaj nacin, sto je tada bila veoma retka pojava, onda si ti najineligentnija osoba na svetu. Uzgred, nase deke su zaprosile bake uz jednu logicnu mogucnost. A to je, da ih je neko slikao fotoaparatom.
Pojava nije zapadnog tipa, nego jednostavno postoji nesto sto se zove "visestruko otkrice", ma koliko god se desilo sa zakasnjenjem ili u isto vreme. Tako da je mozda neko prvi odradio ovo u Japanu, Americi, Rusiji u isto ili slicno vreme, a da nisu znali za fore drugih.
I ovo je sasvim dobar nacin da se pokaze ljubav.
Npr. ja sam zaprosio svoju devojku ispred statue Ahila na Ahilionu. Dok su Austrijanci i Britanci blejali unaokolo k'o balvani, a tako se i kretali, jedino su nam aplaudirale dve starije Francuskinje. Toliko od "zapada".
pre 10 godina
Citam i ne verujem kakve komentare ostavljate na ovakvu vest.
Ovom decku je trebala velika petlja to da uradi, a njen odgovor govori da je vredelo. Zivela ljubav u svim svojim oblicima!
I da...mi zene volimo i ove scene iz filmova...bar velika vecina. Cisto da znate, vi balkanci, bez maste i ideje. Mozda bi najbolje bilo da ona vas zaprosi...jel tako?
pre 10 godina
Ne mogu da verujem da su uglavnom negativni komentari...
Ljudi, praznici su, malo lepog raspolozenja nije na odmet... U ostalom, zasto toliko ulazite duboko u smisao svega - ja to posmatram ovako - "Bas lep gest, bice jos jedno veselje, bice jos decice... Neka im je sa srecom! " i to je to, jer imam svoj zivot. A vi kojima je ovo bljak treba da se zapitate zasto tako reagujete. Prvo pocnite iz svog dvorista, ocigledno tamo ima mnogo toga sto je bljak i fuj.
pre 10 godina
Meni ovaj lik liči na Brejvika.
pre 10 godina
NE.
pre 10 godina
Stize pretpalta, povisica sigurica. Ima se, moze se. Vasa zabava za nase pare.
pre 10 godina
Haters gonna hate...
pre 10 godina
Очекивао брдо глупих коментара и пронашао их. Много смо јадни/сурови.
pre 10 godina
E,nasta je spala ova televizija....kad se setim Mice Orlovica,Danke Novovic,Dragana Nikitovica...
pre 10 godina
Nek se prose u svoja 4 zida!
pre 10 godina
Па и jа бих хтео да женим овакву девоjку... Ево, на РТС-У његови нису хтели да пусте коментар ...
pre 10 godina
Citam komentare i ne verujem koliko hejtujete.
Svako ima drugacije zelje i ukus.
Ne vidim nista lose u ovome, cak sta vise, simpaticno i slatko mi je.
Makar malo lepih i srecnih vesti i uz to u praznicnom raspolozenju.
Zar smo zaboravili na lepe stvari? Ili samo znamo da osudjujemo????
pre 10 godina
Da je neko ovo uradio na privatnoj televiziji, bilo bi me baš briga što se neko glupira na američki način.
Ali, na televiziji koja se izdržava na grbaći građana neko da se privatno zavitlava, u najmanju ruku otkaz tom novinaru i uredniku koji ga je pustio, plus odgovornost celokupnog rukovodstva i svih uključenih u zapošljavanje dotičnog koji misli da su narodne pare za lično zavitlavanje.
pre 10 godina
Бише таквих догадјаја срећно младенцима!
pre 10 godina
Srecno vama bilo,ali ovo je neprimereno.
pre 10 godina
A, dje za njega jadna??..
pre 10 godina
Au kako jadni komentari haos..... Koja mrznja prema svemu i svakome ko ima 1 dinar vise od tebe...... Selo jedno veliko je ova zemlja, nego eto ima par miliona ljudi pa se radi reda naseljenija mesta zovu gradovima
pre 10 godina
Secam se da je pre 2-3 godine Makedonac zaprosio voditeljku sa makedonske televizije usred javljavnja uzivo iz Nisa, kada je bilo prvenstvo u rukometu (ne mogu da se setim koje). Nek je sa srecom!
pre 10 godina
znaci krenuo reality i preko rts-a...
da placamo pretplatu za stupidni scenario tzv. programa uzivo??
pre 10 godina
Nije ni cudo sto nam ovako ide, dovoljno je citati komentare na ovakve i slicne vesti. U svemu trazimo manu, nesto negativno, ivek spremni da kritikuju a pohvalu za nesto dobro ne bismo izustili pa taman da nam nokte čupaju. Ni Bog Otac nam ne moze pomoci, ako svoje misli ne promenimo
pre 10 godina
E braco Srbi koliko ste zavidni kroz vase komentare se vidi koliko vam je krivo sto se vi nekad u zivotu niste pokrenuli niti ista uradili ili originalno smislili, a pola od ovih sto ovo osudjuju su hejteri zato sto je to sad u modi pa daj sad udri sto crnje i gore.
pre 10 godina
Mislim da se nikada ne bih odlucio za ovakav pristup. Prosidba je za mene licni cin, a ovako je on stvorio pritisak na nju jer se sve odigralo uzivo u tv programu. Vec su ljudi napisali da je ovo rezultat gledanja filmova, a jos bih dodao i delimicne krize identiteta.
pre 10 godina
reci da je odbila..
pre 10 godina
Čitajući komentare, meni je zaista strašno što se i ovako bezazlene pojedinosti, koje nikoga ne ugrožavaju, a akterima su lepi trenuci u životu, posmatraju sa negativnim stavom. Pominje se plaćanje pretplate i slične, za ovu vest, nerelevantne stvari. Prestanite sve gledati kroz prizmu svog nezadovoljstva, opustite se, život će vam biti mnogo lepši.
pre 10 godina
extra, svaka cast.
a ovim sto pljuju poruka, popijte lekic i pokusajte naci sebi nekoga, manje bi bili frustrirani. a ovo da ste vidili na bbc-u bili bi odusevljeni iako se i u engleskoj placa naciolana televizija i niko ne prigovara. vi u srbiji sve bi dzaba (gradski prevoz, rtv, ulaz u kino i slicno), to govori sve kakav je to narod, ako mogu to i narodom nazvati.
pre 10 godina
#novinarineklece
pre 10 godina
Repriziraju foru sledece godine 100%
pre 10 godina
hoces se i usreciti
pre 10 godina
Volim Deda Mraza koji lako klekne!
pre 10 godina
@ nezaposlena pitalica
Darka je lice RTS sa tog konkursa za sto mladih, sto je rahmetli Tijanic raspisao, a Dalibor je bio honorarac godinama dok niej zaposlen za stalno. Oboje su radili u Beogradskoj hronici, tu su se i upoznali, a Dalibor je iz hronike otisao u Oko magazin.
Kad vec pitas.
A sad, da li je prosidba u uzivo ukljucenju dobra ili losa stvar... Nekim ljudima ce to biti super divno, nekima bezveze.
Licno, ne dopada mi se deljenje intimnog trenutka sa tolikim svetom. No, ima nas raznih.
pre 10 godina
Cemu ovo klecanje i cirkusijada. Cista amerikanizacija. Bezveze
pre 10 godina
Ideja je bila bas originalna.
Ljudi sta vam je bre, kakve veze ima na koji nacin covek zaprosi devojku, jel Americki ili Ruski.
Pa nece valjda njegovi roditelji da idu na dogovor sa njenim, kako je nas stari obicaj. ..pa onda padne i kapara. ...
I to sto vi necete da platite RTS-U, kakve veze ima sa ovim dogadjajem ?
Ali hocete da pratite reprezentaciju, u svim sportovima i na svim prvenstvima. ..ni onda vam nevalja komentator. ..pa ko ce bre vama, dezurnima, da ugodi sve. SRAMOTA!
pre 10 godina
Sto volim ove Deda Mrazove sto ovako lako kleknu!!!
pre 10 godina
Sto volim ove novinare kad ovako kleknu.
pre 10 godina
smekerski... bravo majstore
pre 10 godina
Klasicna rijaliti amerikanizacija. Cirkus i sprdnja.
pre 10 godina
Miceee :D
pre 10 godina
Ovo je benigno,doduše meni odvratno ali to je iz arsenala zapadne demokratije uz mnogo malignije stvari koje nam dolaze kao što je noć veštica,parade ponosa posle koje slede gej brakovi pa usvajanje dece od istih,kupovanje mase zemlje gde postajemo robovi raznih kapitalističkih bitangi,stvaranja'jedinstvene'Evrope koji ima sve ove vrednosti kako oni kažu-koje to vrednosti,pa ovakve satanističke bez Boga i njegovih pravila!Meni lično je mnogo romantičnije bila prosidba od sto i kusur godina kada se mladi nisu malte ni videli,nego ova kada neko živi godinama u raznim vezama,bludu bez braka pa eto zaprosi nekog posle pet godina seksa!Bljah!
pre 10 godina
A ja sam mislio da su u javnom servisu svi u srodstvu.
Neka je sa srecom.
pre 10 godina
Divno!
pre 10 godina
Vrh! Bravo! Nek je sa srećom!
Negativci, u jazbinu.
pre 10 godina
Ne znam ciji komentar pre da iskoristim da ostavim svoj komentar. Da li da se nadovezem na plus po mom sudu ili minus.
Cist debilizam, kretenizam i sta sve ne, ima toga na ovoj nasoj planeti i sa Avale kad je cini mi se neki durpan organizovao ekipu jednog medija (novine i sajt) za "iznenadjenje" koje je zabelezeno.
A raja voli da se pali i zari. Pa ovaj narod (nisu ni drugi bolji) je od glave do pete za F. A jesu simpaticni?! A jel (za vas spojeno bez apostrofa) im zelite srecu?!
Ako nekog zanima ideja, izvolite, rado cu izneti, ako nemate kinte (koja je uzgred smesna, ali jeste nekoliko desetina evra), placam sa sve kamere da zabeleze. Sve za srecu, samo batre imati damu.
'Ajde, baje.
pre 10 godina
Bravo!
pre 10 godina
za sve retarde koji misle da je ovo cool ili slicno,gde ste videli da je neciji otac ili deda ovko zaprosio vase majke ,bake itd.....nego ste videli na glupom americkom filmu,isprani vam mozgovi!!!
Da sam riba ne da bih rekao ne sve da je na cnn-u nego bi mu ualepio samar a sebe pitao gde mi je pamet kad se zabavljam s nekim ko tako razmislja!!!! a takve osobe rade u drzavnim sluzbama,a ti sirotinjo u kiosk po svojih 19000.....
pre 10 godina
Amerikanizacija
pre 10 godina
Dragi verenici, ovo je izuzetno glupo i bajato. Sam čin prosidbe je inače lična stvar a trebalo bi da bude i romantična, daleko od tudjih očiju. U ovom slučaju se to nije desilo.
Još više mi smeta što je dotična verenica jednostavno morala da odgovori sa DA jer bi inače celog života bila ona blesava koja je odgovorila sa NE. Folk, parada, jad i beda.
pre 10 godina
Zar je naplata pretplate/takse za RTS vec pocela? Pitam zbog hejtera.
Mladencima zelim sve najlepse u zajednickom zivotu ?
pre 10 godina
Neka rade sta hoce, ali ja pretplatu NEDAM!
pre 10 godina
Boze kakvi komentari....:( inace TO CARE BRE!!!12
pre 10 godina
Lepo je da se mladi vole, ali ovo je tako fejk, tako neoriginalno, tako bezlično, tako bljak sve i da nije na televiziji. Kako je zaprosio pa ni on sam ne veruje da je voli, nego je to "ajde dugo smo zajedno, dobra si, valjda je vreme da se ženimo" fazon. Bez imalo enuzijazma i emocije. Romantika - nula.
pre 10 godina
I ja da radim u drzavnoj firmi, i ja bih se zenio...
pre 10 godina
Za one koji vole ovako da izrazavaju ljubav, svaka cast, lep gest.
Licno, da me je moj muz ovako zaprosio, verovatno mu se ne bi svideo odgovor.
(Mlada, 28. decembar 2015 22:23)
E pa mlada cisto da znas da se ni jednom muskarcu na ovom svetu nikada nije svideo odgovor "NE", kao sto se tebi a ni jednoj devojci ne bi svideo odgovor da trazis da kupis neke cizmice koje ti se izuzetno svidjaju a decko(prepun para) ti kaze "NE".
Jel da da bi se razocarala.
Nije neko poredjenje ali ova stvar je jako ozbiljna i ne retko se zbog vaseg "NE" zavrsi tragicno po osobu suprotnog pola.
pre 10 godina
Ej pa devojka se samo nasmejala, ne znamo dal je rekla DA!
(Vladimir, 28. decembar 2015 22:46
Sta li je tek razmisljala...Ne daj Boze da iko sazna, a najmanje mladozenja...one hundred million percent
pre 10 godina
Sramota za RTS.
Krajnje neprofesionalno - iskorištavati svoju poziciju na radnom mestu zarad svojih interesa. Zaslužio je otkaz kao kuća. Ako mi ovo moramo da plaćamo, onda je to stvarno dno dna. Neka sada on plati te sekunde samoreklamerstva.
pre 10 godina
Primaju debele plate i normalno da im je super i da se lepo zezaju. Možete
da se pozdravite s pretplatom, nikad je nisam ni plaćao, niti ću je ikad
plaćati. Nadam se da ću doživeti dan kada će svi ti neradnici sa RTS-a biti
pootpuštani i prepušteni ,,blagodetima'' rada kod privatnika na crno za 200
evra. Pa da vidim da li će vam onda biti do prosidbe i kikotanja.
pre 10 godina
Reality fazoni.Zapitam se kako neki ljudi sa takvim IQ uopste dodju do zaposlenja.
pre 10 godina
A sta kaze Gasic na ovo?
pre 10 godina
@Marko
Eto, ima idiota koji ti nalupase minuse, jer su neznalice.
Za neznalice, koji svakim danom popunjavaju broj gluposti u Srbiji, 5 sekundi je za ono sto je Marko objasnio. To svaka televizija radi. Cak postoji i veci vremenski interval kasnjenja. Zbog mogucih scena koje nisu prikladne za program uzivo. Takodje na to se dodaju i sekunde kasnjenja do emitera, u zavisnosti od mesta izvora. Tako da postoji i par sekundi od novinara na terenu do baze.
pre 10 godina
A od kad je to RTS privatizovan?! Promaklo mi izgleda...
pre 10 godina
Ono kad hoces da budes originalan, a u stvari.......
pre 10 godina
Cestitam verenicima!
Za one koji vole ovako da izrazavaju ljubav, svaka cast, lep gest.
Licno, da me je moj muz ovako zaprosio, verovatno mu se ne bi svideo odgovor.
pre 10 godina
Romanticno.
pre 10 godina
AKO JE bar nesto LEPO DA vidim na rtsU :)
pre 10 godina
Kakav debilizam!
pre 10 godina
To je ta magija, sad ga vidis sad ga ne vidis. Ne mozes dvaput da vidis istog novinara na rts, imaju zaposlenih pokrili bi celu galaksiju.
pre 10 godina
Ej pa devojka se samo nasmejala, ne znamo dal je rekla DA!
pre 10 godina
Prelepo, sve cestitke!Puno srece i ljubavi vam zelim!
pre 10 godina
Pa oni se još i umnožavaju!!!
pre 10 godina
ne razumem kako ljudi vide nešto loše u ovome. stvarno je bilo simpatično.
pre 10 godina
bravo decko! :)
pre 10 godina
Nek'je sa srećom...100 godina sreće i... da vas više nikada, ali nikada nisam video u javnom sektoru. Idite negde daleko i sadite orahe,pečurke,difembahije ili tako nešto. Čitajte knjige i manite se filmova,nije to za vas.
pre 10 godina
Kada su oni poceli da rade u RTS,ja nikada ne vidoh nijedna oglas RTS na sajtu Nacionalne sluzbe, i sajtvoa za zaposljavanje osimo onoga kada je bilo pre neku godinu ona akcija da se biraju novi mladi na praksi pa ce samo retki da dobiju posao.
pre 10 godina
Mi da plaćamo a Vi da se ženite , e pa neće moći GOSPODO LOPOVSKA!!!
pre 10 godina
Pa moraju li ljudi da hejtukullju svaku mogucu vijest??? Pa kakvi smo to ljudi postali???
pre 10 godina
Dozlaboga neoriginalno, ali opet tako tipično za nonšalantno privatizovani RTS. Pink je manje ružičast od ove traljavo farbane "retese" "stvarnosti".
pre 10 godina
U zdravlje! Sad mozete da zalijete pivom veridbu i posle 10.
pre 10 godina
Bujoševiću, alal vera za ideju, samo zbog ovog daću pare za pretplatu, pardon, taksu
pre 10 godina
РТС нема програм уживо, кашњење од бар пет секунди да неко случајно не почне да чита из савести. Проверите преко РТВ.
pre 10 godina
Пре него крену хејтери, само да кажем да је лепо видети да се и неком нешто лепо дешава.. Лепо, спонтано, непретенциозно... Срећно обома!
pre 10 godina
Jako lepo, jako lepo...
I ja trebam da placam taksu za ovo? E pa, nece da moze.
pre 10 godina
Пре него крену хејтери, само да кажем да је лепо видети да се и неком нешто лепо дешава.. Лепо, спонтано, непретенциозно... Срећно обома!
pre 10 godina
U zdravlje! Sad mozete da zalijete pivom veridbu i posle 10.
pre 10 godina
To je ta magija, sad ga vidis sad ga ne vidis. Ne mozes dvaput da vidis istog novinara na rts, imaju zaposlenih pokrili bi celu galaksiju.
pre 10 godina
РТС нема програм уживо, кашњење од бар пет секунди да неко случајно не почне да чита из савести. Проверите преко РТВ.
pre 10 godina
Bujoševiću, alal vera za ideju, samo zbog ovog daću pare za pretplatu, pardon, taksu
pre 10 godina
za sve retarde koji misle da je ovo cool ili slicno,gde ste videli da je neciji otac ili deda ovko zaprosio vase majke ,bake itd.....nego ste videli na glupom americkom filmu,isprani vam mozgovi!!!
Da sam riba ne da bih rekao ne sve da je na cnn-u nego bi mu ualepio samar a sebe pitao gde mi je pamet kad se zabavljam s nekim ko tako razmislja!!!! a takve osobe rade u drzavnim sluzbama,a ti sirotinjo u kiosk po svojih 19000.....
pre 10 godina
Reality fazoni.Zapitam se kako neki ljudi sa takvim IQ uopste dodju do zaposlenja.
pre 10 godina
Prelepo, sve cestitke!Puno srece i ljubavi vam zelim!
pre 10 godina
Jako lepo, jako lepo...
I ja trebam da placam taksu za ovo? E pa, nece da moze.
pre 10 godina
Kakav debilizam!
pre 10 godina
Mi da plaćamo a Vi da se ženite , e pa neće moći GOSPODO LOPOVSKA!!!
pre 10 godina
Dragi verenici, ovo je izuzetno glupo i bajato. Sam čin prosidbe je inače lična stvar a trebalo bi da bude i romantična, daleko od tudjih očiju. U ovom slučaju se to nije desilo.
Još više mi smeta što je dotična verenica jednostavno morala da odgovori sa DA jer bi inače celog života bila ona blesava koja je odgovorila sa NE. Folk, parada, jad i beda.
pre 10 godina
Neka rade sta hoce, ali ja pretplatu NEDAM!
pre 10 godina
A sta kaze Gasic na ovo?
pre 10 godina
Amerikanizacija
pre 10 godina
I ja da radim u drzavnoj firmi, i ja bih se zenio...
pre 10 godina
Kada su oni poceli da rade u RTS,ja nikada ne vidoh nijedna oglas RTS na sajtu Nacionalne sluzbe, i sajtvoa za zaposljavanje osimo onoga kada je bilo pre neku godinu ona akcija da se biraju novi mladi na praksi pa ce samo retki da dobiju posao.
pre 10 godina
Lepo je da se mladi vole, ali ovo je tako fejk, tako neoriginalno, tako bezlično, tako bljak sve i da nije na televiziji. Kako je zaprosio pa ni on sam ne veruje da je voli, nego je to "ajde dugo smo zajedno, dobra si, valjda je vreme da se ženimo" fazon. Bez imalo enuzijazma i emocije. Romantika - nula.
pre 10 godina
Dozlaboga neoriginalno, ali opet tako tipično za nonšalantno privatizovani RTS. Pink je manje ružičast od ove traljavo farbane "retese" "stvarnosti".
pre 10 godina
Boze kakvi komentari....:( inace TO CARE BRE!!!12
pre 10 godina
Romanticno.
pre 10 godina
ne razumem kako ljudi vide nešto loše u ovome. stvarno je bilo simpatično.
pre 10 godina
Pa oni se još i umnožavaju!!!
pre 10 godina
Sramota za RTS.
Krajnje neprofesionalno - iskorištavati svoju poziciju na radnom mestu zarad svojih interesa. Zaslužio je otkaz kao kuća. Ako mi ovo moramo da plaćamo, onda je to stvarno dno dna. Neka sada on plati te sekunde samoreklamerstva.
pre 10 godina
Pa moraju li ljudi da hejtukullju svaku mogucu vijest??? Pa kakvi smo to ljudi postali???
pre 10 godina
Primaju debele plate i normalno da im je super i da se lepo zezaju. Možete
da se pozdravite s pretplatom, nikad je nisam ni plaćao, niti ću je ikad
plaćati. Nadam se da ću doživeti dan kada će svi ti neradnici sa RTS-a biti
pootpuštani i prepušteni ,,blagodetima'' rada kod privatnika na crno za 200
evra. Pa da vidim da li će vam onda biti do prosidbe i kikotanja.
pre 10 godina
Ono kad hoces da budes originalan, a u stvari.......
pre 10 godina
Zar je naplata pretplate/takse za RTS vec pocela? Pitam zbog hejtera.
Mladencima zelim sve najlepse u zajednickom zivotu ?
pre 10 godina
Cestitam verenicima!
Za one koji vole ovako da izrazavaju ljubav, svaka cast, lep gest.
Licno, da me je moj muz ovako zaprosio, verovatno mu se ne bi svideo odgovor.
pre 10 godina
Nek'je sa srećom...100 godina sreće i... da vas više nikada, ali nikada nisam video u javnom sektoru. Idite negde daleko i sadite orahe,pečurke,difembahije ili tako nešto. Čitajte knjige i manite se filmova,nije to za vas.
pre 10 godina
Vrh! Bravo! Nek je sa srećom!
Negativci, u jazbinu.
pre 10 godina
AKO JE bar nesto LEPO DA vidim na rtsU :)
pre 10 godina
A od kad je to RTS privatizovan?! Promaklo mi izgleda...
pre 10 godina
Divno!
pre 10 godina
bravo decko! :)
pre 10 godina
Ej pa devojka se samo nasmejala, ne znamo dal je rekla DA!
(Vladimir, 28. decembar 2015 22:46
Sta li je tek razmisljala...Ne daj Boze da iko sazna, a najmanje mladozenja...one hundred million percent
pre 10 godina
@Marko
Eto, ima idiota koji ti nalupase minuse, jer su neznalice.
Za neznalice, koji svakim danom popunjavaju broj gluposti u Srbiji, 5 sekundi je za ono sto je Marko objasnio. To svaka televizija radi. Cak postoji i veci vremenski interval kasnjenja. Zbog mogucih scena koje nisu prikladne za program uzivo. Takodje na to se dodaju i sekunde kasnjenja do emitera, u zavisnosti od mesta izvora. Tako da postoji i par sekundi od novinara na terenu do baze.
pre 10 godina
Za one koji vole ovako da izrazavaju ljubav, svaka cast, lep gest.
Licno, da me je moj muz ovako zaprosio, verovatno mu se ne bi svideo odgovor.
(Mlada, 28. decembar 2015 22:23)
E pa mlada cisto da znas da se ni jednom muskarcu na ovom svetu nikada nije svideo odgovor "NE", kao sto se tebi a ni jednoj devojci ne bi svideo odgovor da trazis da kupis neke cizmice koje ti se izuzetno svidjaju a decko(prepun para) ti kaze "NE".
Jel da da bi se razocarala.
Nije neko poredjenje ali ova stvar je jako ozbiljna i ne retko se zbog vaseg "NE" zavrsi tragicno po osobu suprotnog pola.
pre 10 godina
Bravo!
pre 10 godina
Ne znam ciji komentar pre da iskoristim da ostavim svoj komentar. Da li da se nadovezem na plus po mom sudu ili minus.
Cist debilizam, kretenizam i sta sve ne, ima toga na ovoj nasoj planeti i sa Avale kad je cini mi se neki durpan organizovao ekipu jednog medija (novine i sajt) za "iznenadjenje" koje je zabelezeno.
A raja voli da se pali i zari. Pa ovaj narod (nisu ni drugi bolji) je od glave do pete za F. A jesu simpaticni?! A jel (za vas spojeno bez apostrofa) im zelite srecu?!
Ako nekog zanima ideja, izvolite, rado cu izneti, ako nemate kinte (koja je uzgred smesna, ali jeste nekoliko desetina evra), placam sa sve kamere da zabeleze. Sve za srecu, samo batre imati damu.
'Ajde, baje.
pre 10 godina
Poprilično nebitna stvar za svakog gledaoca. Onaj ko voli rijaliti program, naravno voli i ovo.
pre 10 godina
Ej pa devojka se samo nasmejala, ne znamo dal je rekla DA!
pre 10 godina
Volim Deda Mraza koji lako klekne!
pre 10 godina
Mladencima nek je sa srecom. Meni licno su sve ovakve prosidbe nakaradne, to su velike stvari i treba u odredjenoj atmosferi i intimno da se obave. Ali opet, takvo je vreme egzibicionizma doslo, ljudi bivaju uvuceni u kriticnu masu gde je ovo ok, gube svoj integritet. Hocu da kazem, da nismo u eri interneta gde ce ovu vest videti 100x vise ljudi nego sto ima gledalaca Hronike, ovaj mladozenja ne bi izveo prosidbu na ovakav nacin.
pre 10 godina
Dal bi smeo ovo na privatnoj tv?
pre 10 godina
Sto volim ove Deda Mrazove sto ovako lako kleknu!!!
pre 10 godina
Sve je to lepo nego ne cuh kad sviraju Sigal i Fahreta!?
pre 10 godina
Klasicna rijaliti amerikanizacija. Cirkus i sprdnja.
pre 10 godina
Cemu ovo klecanje i cirkusijada. Cista amerikanizacija. Bezveze
pre 10 godina
znaci krenuo reality i preko rts-a...
da placamo pretplatu za stupidni scenario tzv. programa uzivo??
pre 10 godina
A ja sam mislio da su u javnom servisu svi u srodstvu.
Neka je sa srecom.
pre 10 godina
Gledao sam "Beogradsku hroniku" u tom trenutku i rekoh bas lepo iznenadjenje. A onda mlaka reakcija buduce mlade i dosadna PR-ovka koja ih je iskulirala i morala da isprica do kraja novogodisnji program po gradu a da im pritom ni ne cestita je pokvarilo sve ukupni utisak. Svaka cast buducem mladozenji ali mladina reakcija je bila bez veze.
pre 10 godina
Auuuuh, koliko negativnih komentara na ovu temu...
Ni sam licno nisam pristalica deljenja svoje intime na ovaj nacin ali svako zeli da izrazi emocije onako kako zeli i kako misli da treba.
Ne razumem zasto toliko negativnih i zajedljivih komentara jer po meni vest je sama po sebi lepa, radosna, vesela, nema mesta za negativnu energiju, bar po meni.
Ista vest na RTS-u, totalno drugacije primljena, komentari potpuno drugaciji.
Imas nas svakakvih, prihvatite to, ne zivimo sami na ovom svetu...
pre 10 godina
Mislim da se nikada ne bih odlucio za ovakav pristup. Prosidba je za mene licni cin, a ovako je on stvorio pritisak na nju jer se sve odigralo uzivo u tv programu. Vec su ljudi napisali da je ovo rezultat gledanja filmova, a jos bih dodao i delimicne krize identiteta.
pre 10 godina
Nek se prose u svoja 4 zida!
pre 10 godina
@ nezaposlena pitalica
Darka je lice RTS sa tog konkursa za sto mladih, sto je rahmetli Tijanic raspisao, a Dalibor je bio honorarac godinama dok niej zaposlen za stalno. Oboje su radili u Beogradskoj hronici, tu su se i upoznali, a Dalibor je iz hronike otisao u Oko magazin.
Kad vec pitas.
A sad, da li je prosidba u uzivo ukljucenju dobra ili losa stvar... Nekim ljudima ce to biti super divno, nekima bezveze.
Licno, ne dopada mi se deljenje intimnog trenutka sa tolikim svetom. No, ima nas raznih.
pre 10 godina
Sto volim ove novinare kad ovako kleknu.
pre 10 godina
Ideja je bila bas originalna.
Ljudi sta vam je bre, kakve veze ima na koji nacin covek zaprosi devojku, jel Americki ili Ruski.
Pa nece valjda njegovi roditelji da idu na dogovor sa njenim, kako je nas stari obicaj. ..pa onda padne i kapara. ...
I to sto vi necete da platite RTS-U, kakve veze ima sa ovim dogadjajem ?
Ali hocete da pratite reprezentaciju, u svim sportovima i na svim prvenstvima. ..ni onda vam nevalja komentator. ..pa ko ce bre vama, dezurnima, da ugodi sve. SRAMOTA!
pre 10 godina
Čitajući komentare, meni je zaista strašno što se i ovako bezazlene pojedinosti, koje nikoga ne ugrožavaju, a akterima su lepi trenuci u životu, posmatraju sa negativnim stavom. Pominje se plaćanje pretplate i slične, za ovu vest, nerelevantne stvari. Prestanite sve gledati kroz prizmu svog nezadovoljstva, opustite se, život će vam biti mnogo lepši.
pre 10 godina
E,nasta je spala ova televizija....kad se setim Mice Orlovica,Danke Novovic,Dragana Nikitovica...
pre 10 godina
Nego, je l znaju ovi kad ce opet Bolji zivot?
pre 10 godina
Repriziraju foru sledece godine 100%
pre 10 godina
Au kako jadni komentari haos..... Koja mrznja prema svemu i svakome ko ima 1 dinar vise od tebe...... Selo jedno veliko je ova zemlja, nego eto ima par miliona ljudi pa se radi reda naseljenija mesta zovu gradovima
pre 10 godina
Ja ne mogu da verujem odakle ovolika negativa i zavist?! Ljudi se vole, sta tu ima lose? A vi oonda gledajte Kristijana i Staniju, to vidim vecini nije fuj..
Gledah juce taj prilog, mislim daseona uopste nije snasla, ttebalo je da bude opustenija, a ne da se trudi da izvestava i dalje kao da se nista nije deslilo, ali dobro... Ko bi to ocekivao
pre 10 godina
srbijo, negativni komentaru od države!
pre 10 godina
Da je neko ovo uradio na privatnoj televiziji, bilo bi me baš briga što se neko glupira na američki način.
Ali, na televiziji koja se izdržava na grbaći građana neko da se privatno zavitlava, u najmanju ruku otkaz tom novinaru i uredniku koji ga je pustio, plus odgovornost celokupnog rukovodstva i svih uključenih u zapošljavanje dotičnog koji misli da su narodne pare za lično zavitlavanje.
pre 10 godina
Sramota za RTS.
Krajnje neprofesionalno - iskorištavati svoju poziciju na radnom mestu zarad svojih interesa. Zaslužio je otkaz kao kuća. Ako mi ovo moramo da plaćamo, onda je to stvarno dno dna. Neka sada on plati te sekunde samoreklamerstva.
(petar, 28. decembar 2015 22:23)
Ne treba da dobije otkaz. Ona je i onako postupila kao pravi profesionalac i završila posao. Bravo za lika, lep gest prema devojci u svakom slučaju. Promocija ljubavi.
pre 10 godina
Vase pravo da znate "sve". Uz obaveznu pretplatu, cak iako ne gledate, a pritom vam serviraju puno reklama. Da napomenemo da se odluka o pretplati od 150din. odnosi samo na 2016.godinu, za 2017. ce naknadno utvrditi iznos. Koji iznos mozemo da ocekujemo posle izbora... Oprastam im ako su platili termin, u suprotnom, ovakvim stvarima nije mesto na drzavnoj televiziji koja se finansira delom iz budzeta, a delom ce sad kroz pretplatu. Zasto i ostali gradjani ne bi mogli isto to onda, jer je RTS "servis svih gradjana Srbije"? Pored toga, po meni je ovo i neumesno, no dobro, sistem vrednosti se menja.
pre 10 godina
smekerski... bravo majstore
pre 10 godina
Onog dana kad budem video uživo na RTS-u kako jedan bradonja prosi drugog bradonju, posle čega se ljube u usta, a obojica su recimo panduri ili specijalci, e tog dana ću biti siguran da je moja mila Srbijica konačno ušla u EU i pridružila se nizu visoko razvijenih, prosperitetnih zemalja u kojima vladaju slobode i demokratija.
pre 10 godina
Читам типа антихејтере (знајте ствар је у објективности, а не у томе да ли нешто хвалимо и критикујемо) ... колико је момака самих у овој земљи ... па не могу као овај лик са РТС ... или онај Кристијан фарми да се хвале и удварају ... Дакле ја немам ништа против ... жена екстра и изабрала је њега .. то је њено право, тако и треба да буде ... Ја им честитам! Али господо типа антихејтери ... лик улеће баш културно у реч исто једној жени. даје поклон камерману и враћа га себи и сл ... и на државном сервису промовише своју личну ствар, само зато што је радник тог сервиса ... Извините ако сам било кога увредио!
pre 10 godina
Ovo je divno! Volite se ljudi!!☺☺2
pre 10 godina
#novinarineklece
pre 10 godina
Secam se da je pre 2-3 godine Makedonac zaprosio voditeljku sa makedonske televizije usred javljavnja uzivo iz Nisa, kada je bilo prvenstvo u rukometu (ne mogu da se setim koje). Nek je sa srecom!
pre 10 godina
Stize pretpalta, povisica sigurica. Ima se, moze se. Vasa zabava za nase pare.
pre 10 godina
Citam i ne verujem kakve komentare ostavljate na ovakvu vest.
Ovom decku je trebala velika petlja to da uradi, a njen odgovor govori da je vredelo. Zivela ljubav u svim svojim oblicima!
I da...mi zene volimo i ove scene iz filmova...bar velika vecina. Cisto da znate, vi balkanci, bez maste i ideje. Mozda bi najbolje bilo da ona vas zaprosi...jel tako?
pre 10 godina
uhhhhhh, koliko zlih komentara, pa empatije vam nedostaje trolovi jadni...
pre 10 godina
Ovo je benigno,doduše meni odvratno ali to je iz arsenala zapadne demokratije uz mnogo malignije stvari koje nam dolaze kao što je noć veštica,parade ponosa posle koje slede gej brakovi pa usvajanje dece od istih,kupovanje mase zemlje gde postajemo robovi raznih kapitalističkih bitangi,stvaranja'jedinstvene'Evrope koji ima sve ove vrednosti kako oni kažu-koje to vrednosti,pa ovakve satanističke bez Boga i njegovih pravila!Meni lično je mnogo romantičnije bila prosidba od sto i kusur godina kada se mladi nisu malte ni videli,nego ova kada neko živi godinama u raznim vezama,bludu bez braka pa eto zaprosi nekog posle pet godina seksa!Bljah!
pre 10 godina
Ne vidim pod šta bi drugo moglo da se podvede takvo ponašanje osim pod EGZIBICIONIZAM. Vidim da mnogi negoduju zbog negativnih komentara, ali dajte da malo stanemo i razmislimo - da li treba da bude simpatično kada svoje važne životne trenutke i odluke delimo sa stotinama (hiljadama) nepoznatih ljudi? To izgleda još i kao da se na taj način nekako sprdamo sa tim našim važnim odlukama, da ih omalovažavamo, izvrgavamo podsmehu, podcenjujemo ih, obezvređujemo, oduzimamo im svečanost i ozbiljnost, intimnost i privatnost. Po meni je takvo ponašanje egzibicionizam - bolesna strast i nastrana potreba i taj momak bi trebao na razgovor kod psihologa pre nego što svojim najbližima opet priredi neki sličan cirkus.
pre 10 godina
E braco Srbi koliko ste zavidni kroz vase komentare se vidi koliko vam je krivo sto se vi nekad u zivotu niste pokrenuli niti ista uradili ili originalno smislili, a pola od ovih sto ovo osudjuju su hejteri zato sto je to sad u modi pa daj sad udri sto crnje i gore.
pre 10 godina
Meni ovaj lik liči na Brejvika.
pre 10 godina
Ne mogu da verujem da su uglavnom negativni komentari...
Ljudi, praznici su, malo lepog raspolozenja nije na odmet... U ostalom, zasto toliko ulazite duboko u smisao svega - ja to posmatram ovako - "Bas lep gest, bice jos jedno veselje, bice jos decice... Neka im je sa srecom! " i to je to, jer imam svoj zivot. A vi kojima je ovo bljak treba da se zapitate zasto tako reagujete. Prvo pocnite iz svog dvorista, ocigledno tamo ima mnogo toga sto je bljak i fuj.
pre 10 godina
extra, svaka cast.
a ovim sto pljuju poruka, popijte lekic i pokusajte naci sebi nekoga, manje bi bili frustrirani. a ovo da ste vidili na bbc-u bili bi odusevljeni iako se i u engleskoj placa naciolana televizija i niko ne prigovara. vi u srbiji sve bi dzaba (gradski prevoz, rtv, ulaz u kino i slicno), to govori sve kakav je to narod, ako mogu to i narodom nazvati.
pre 10 godina
Crno beli svet u Srbiji. U svakoj prilici, na svaku temu, na svaku vest.
Nije ni bitno da li je ovo OK ili ne, bitno je da smo mi toliko fanatično ZA ili sa toliko mržnje PROTIV da svaki dan imamo povoda za novi građanski rat. Ili za ludnicu, jedno od ta dva...
pre 10 godina
A, dje za njega jadna??..
pre 10 godina
Srecno vama bilo,ali ovo je neprimereno.
pre 10 godina
Очекивао брдо глупих коментара и пронашао их. Много смо јадни/сурови.
pre 10 godina
))) А како ја нисам могао тако да се упознам на послу ... па још таква дама ... већ сам морао да одем далеко од Србије да се оженим и родим дете ... не нису западне земље у питању ... хе ... ке ...
pre 10 godina
Nije ni cudo sto nam ovako ide, dovoljno je citati komentare na ovakve i slicne vesti. U svemu trazimo manu, nesto negativno, ivek spremni da kritikuju a pohvalu za nesto dobro ne bismo izustili pa taman da nam nokte čupaju. Ni Bog Otac nam ne moze pomoci, ako svoje misli ne promenimo
pre 10 godina
@Ljuba ... Ожењен сам ... имам дете које је стварно екстра дете ... И од када се то мора баш све подржавати ... Да, против сам јевтиног експонирања попут помињаног Кристијана ... Али и овај батица улеће ... типа ја сам фаца ... радим на РТС-у ... и видите какву сам екстра цуру смувао док тамо радим ... моје је право што ми се тај лик не свиђа и ја не морам теби да се свидим као човек такође .... то је исто твоје право избора и тако и треба да буде. Велики поздрав и свако добро!
pre 10 godina
hoces se i usreciti
pre 10 godina
Citam komentare i ne verujem koliko hejtujete.
Svako ima drugacije zelje i ukus.
Ne vidim nista lose u ovome, cak sta vise, simpaticno i slatko mi je.
Makar malo lepih i srecnih vesti i uz to u praznicnom raspolozenju.
Zar smo zaboravili na lepe stvari? Ili samo znamo da osudjujemo????
pre 10 godina
@Читам типа антихејтере (знајте ствар је у објективности, а не у томе да ли нешто хвалимо и критикујемо) ... колико је момака самих у овој земљи ... па не могу као овај лик са РТС ... или онај Кристијан фарми да се хвале и удварају ... Дакле ја немам ништа против ... жена екстра и изабрала је њега .. то је њено право, тако и треба да буде ... Ја им честитам! Али господо типа антихејтери ... лик улеће баш културно у реч исто једној жени. даје поклон камерману и враћа га себи и сл ... и на државном сервису промовише своју личну ствар, само зато што је радник тог сервиса ... Извините ако сам било кога увредио!
(Даки, 29. decembar 2015 12:09):
Niko ti nije kriv sto si sam. Potrudi se malo, ni prijatelj ni zena ti nece pasti sa neba. Svi vi koji kukate da ste sami, "pogledajte se u ogledalo" (ne mislim fizicki), sigurno postoji razlog.
Drugo, ja bih bas voleo da vidim jednog radnika koji na poslu nikad nista privatno nije uradio.
I nemoj se hvaliti da si objektivan. Nisi.
pre 10 godina
reci da je odbila..
pre 10 godina
Haters gonna hate...
pre 10 godina
NE.
pre 10 godina
@pedja
Covece, idi leci se. Ako su nase bake i deke imale pristup kamerama na ovaj nacin, sto je tada bila veoma retka pojava, onda si ti najineligentnija osoba na svetu. Uzgred, nase deke su zaprosile bake uz jednu logicnu mogucnost. A to je, da ih je neko slikao fotoaparatom.
Pojava nije zapadnog tipa, nego jednostavno postoji nesto sto se zove "visestruko otkrice", ma koliko god se desilo sa zakasnjenjem ili u isto vreme. Tako da je mozda neko prvi odradio ovo u Japanu, Americi, Rusiji u isto ili slicno vreme, a da nisu znali za fore drugih.
I ovo je sasvim dobar nacin da se pokaze ljubav.
Npr. ja sam zaprosio svoju devojku ispred statue Ahila na Ahilionu. Dok su Austrijanci i Britanci blejali unaokolo k'o balvani, a tako se i kretali, jedino su nam aplaudirale dve starije Francuskinje. Toliko od "zapada".
pre 10 godina
E braco Srbi koliko ste zavidni kroz vase komentare se vidi koliko vam je krivo sto se vi nekad u zivotu niste pokrenuli niti ista uradili ili originalno smislili, a pola od ovih sto ovo osudjuju su hejteri zato sto je to sad u modi pa daj sad udri sto crnje i gore.
(Covek, 29. decembar 2015 01:13)
Ma ti si ljadza, kao i Ljuba.
Bas znate sta smo MI uradili u zivotu, AJ PROMENITE PLOCU.!!!
A, da, gledamo farme, bratove, pinkove, grandove ... to ste zaboravili da KONSTA(N)TUJETE.
pre 10 godina
Kad je vec resio da obavestava gradjane Srbije o svojim privatnim stvarima, neka objavi na kom programu ce biti direktan prenos prve bracne noci?
pre 10 godina
Bravo deda mraze, i ti se ozeni znaci. Mlada je lepa. Sve su zapravo mlade lepe. Ja vam cestitam!
pre 10 godina
Samo da se ne zavrsi brzo kao vecina danasnjij brakova.
pre 10 godina
Па и jа бих хтео да женим овакву девоjку... Ево, на РТС-У његови нису хтели да пусте коментар ...
pre 10 godina
Rural..
pre 10 godina
Miceee :D
pre 10 godina
Бише таквих догадјаја срећно младенцима!
pre 10 godina
@ no name
hahahaj pa sta si se ti nalupetao sad ni sam ne znas..... sedi 1!!!
pre 10 godina
za sve retarde koji misle da je ovo cool ili slicno,gde ste videli da je neciji otac ili deda ovko zaprosio vase majke ,bake itd.....nego ste videli na glupom americkom filmu,isprani vam mozgovi!!!
Da sam riba ne da bih rekao ne sve da je na cnn-u nego bi mu ualepio samar a sebe pitao gde mi je pamet kad se zabavljam s nekim ko tako razmislja!!!! a takve osobe rade u drzavnim sluzbama,a ti sirotinjo u kiosk po svojih 19000.....
pre 10 godina
Mi da plaćamo a Vi da se ženite , e pa neće moći GOSPODO LOPOVSKA!!!
pre 10 godina
Jako lepo, jako lepo...
I ja trebam da placam taksu za ovo? E pa, nece da moze.
pre 10 godina
Kakav debilizam!
pre 10 godina
Reality fazoni.Zapitam se kako neki ljudi sa takvim IQ uopste dodju do zaposlenja.
pre 10 godina
Dozlaboga neoriginalno, ali opet tako tipično za nonšalantno privatizovani RTS. Pink je manje ružičast od ove traljavo farbane "retese" "stvarnosti".
pre 10 godina
Za one koji vole ovako da izrazavaju ljubav, svaka cast, lep gest.
Licno, da me je moj muz ovako zaprosio, verovatno mu se ne bi svideo odgovor.
(Mlada, 28. decembar 2015 22:23)
E pa mlada cisto da znas da se ni jednom muskarcu na ovom svetu nikada nije svideo odgovor "NE", kao sto se tebi a ni jednoj devojci ne bi svideo odgovor da trazis da kupis neke cizmice koje ti se izuzetno svidjaju a decko(prepun para) ti kaze "NE".
Jel da da bi se razocarala.
Nije neko poredjenje ali ova stvar je jako ozbiljna i ne retko se zbog vaseg "NE" zavrsi tragicno po osobu suprotnog pola.
pre 10 godina
Sramota za RTS.
Krajnje neprofesionalno - iskorištavati svoju poziciju na radnom mestu zarad svojih interesa. Zaslužio je otkaz kao kuća. Ako mi ovo moramo da plaćamo, onda je to stvarno dno dna. Neka sada on plati te sekunde samoreklamerstva.
pre 10 godina
Romanticno.
pre 10 godina
Lepo je da se mladi vole, ali ovo je tako fejk, tako neoriginalno, tako bezlično, tako bljak sve i da nije na televiziji. Kako je zaprosio pa ni on sam ne veruje da je voli, nego je to "ajde dugo smo zajedno, dobra si, valjda je vreme da se ženimo" fazon. Bez imalo enuzijazma i emocije. Romantika - nula.
pre 10 godina
Vrh! Bravo! Nek je sa srećom!
Negativci, u jazbinu.
pre 10 godina
Пре него крену хејтери, само да кажем да је лепо видети да се и неком нешто лепо дешава.. Лепо, спонтано, непретенциозно... Срећно обома!
pre 10 godina
Primaju debele plate i normalno da im je super i da se lepo zezaju. Možete
da se pozdravite s pretplatom, nikad je nisam ni plaćao, niti ću je ikad
plaćati. Nadam se da ću doživeti dan kada će svi ti neradnici sa RTS-a biti
pootpuštani i prepušteni ,,blagodetima'' rada kod privatnika na crno za 200
evra. Pa da vidim da li će vam onda biti do prosidbe i kikotanja.
pre 10 godina
Bujoševiću, alal vera za ideju, samo zbog ovog daću pare za pretplatu, pardon, taksu
pre 10 godina
ne razumem kako ljudi vide nešto loše u ovome. stvarno je bilo simpatično.
pre 10 godina
Boze kakvi komentari....:( inace TO CARE BRE!!!12
pre 10 godina
Dragi verenici, ovo je izuzetno glupo i bajato. Sam čin prosidbe je inače lična stvar a trebalo bi da bude i romantična, daleko od tudjih očiju. U ovom slučaju se to nije desilo.
Još više mi smeta što je dotična verenica jednostavno morala da odgovori sa DA jer bi inače celog života bila ona blesava koja je odgovorila sa NE. Folk, parada, jad i beda.
pre 10 godina
Amerikanizacija
pre 10 godina
Ne znam ciji komentar pre da iskoristim da ostavim svoj komentar. Da li da se nadovezem na plus po mom sudu ili minus.
Cist debilizam, kretenizam i sta sve ne, ima toga na ovoj nasoj planeti i sa Avale kad je cini mi se neki durpan organizovao ekipu jednog medija (novine i sajt) za "iznenadjenje" koje je zabelezeno.
A raja voli da se pali i zari. Pa ovaj narod (nisu ni drugi bolji) je od glave do pete za F. A jesu simpaticni?! A jel (za vas spojeno bez apostrofa) im zelite srecu?!
Ako nekog zanima ideja, izvolite, rado cu izneti, ako nemate kinte (koja je uzgred smesna, ali jeste nekoliko desetina evra), placam sa sve kamere da zabeleze. Sve za srecu, samo batre imati damu.
'Ajde, baje.
pre 10 godina
Prelepo, sve cestitke!Puno srece i ljubavi vam zelim!
pre 10 godina
Pa moraju li ljudi da hejtukullju svaku mogucu vijest??? Pa kakvi smo to ljudi postali???
pre 10 godina
Divno!
pre 10 godina
Neka rade sta hoce, ali ja pretplatu NEDAM!
pre 10 godina
Bravo!
pre 10 godina
Ej pa devojka se samo nasmejala, ne znamo dal je rekla DA!
pre 10 godina
Pa oni se još i umnožavaju!!!
pre 10 godina
РТС нема програм уживо, кашњење од бар пет секунди да неко случајно не почне да чита из савести. Проверите преко РТВ.
pre 10 godina
Ono kad hoces da budes originalan, a u stvari.......
pre 10 godina
Nek'je sa srećom...100 godina sreće i... da vas više nikada, ali nikada nisam video u javnom sektoru. Idite negde daleko i sadite orahe,pečurke,difembahije ili tako nešto. Čitajte knjige i manite se filmova,nije to za vas.
pre 10 godina
bravo decko! :)
pre 10 godina
AKO JE bar nesto LEPO DA vidim na rtsU :)
pre 10 godina
Cestitam verenicima!
Za one koji vole ovako da izrazavaju ljubav, svaka cast, lep gest.
Licno, da me je moj muz ovako zaprosio, verovatno mu se ne bi svideo odgovor.
pre 10 godina
To je ta magija, sad ga vidis sad ga ne vidis. Ne mozes dvaput da vidis istog novinara na rts, imaju zaposlenih pokrili bi celu galaksiju.
pre 10 godina
Zar je naplata pretplate/takse za RTS vec pocela? Pitam zbog hejtera.
Mladencima zelim sve najlepse u zajednickom zivotu ?
pre 10 godina
I ja da radim u drzavnoj firmi, i ja bih se zenio...
pre 10 godina
A od kad je to RTS privatizovan?! Promaklo mi izgleda...
pre 10 godina
Sramota za RTS.
Krajnje neprofesionalno - iskorištavati svoju poziciju na radnom mestu zarad svojih interesa. Zaslužio je otkaz kao kuća. Ako mi ovo moramo da plaćamo, onda je to stvarno dno dna. Neka sada on plati te sekunde samoreklamerstva.
(petar, 28. decembar 2015 22:23)
Ne treba da dobije otkaz. Ona je i onako postupila kao pravi profesionalac i završila posao. Bravo za lika, lep gest prema devojci u svakom slučaju. Promocija ljubavi.
pre 10 godina
Kada su oni poceli da rade u RTS,ja nikada ne vidoh nijedna oglas RTS na sajtu Nacionalne sluzbe, i sajtvoa za zaposljavanje osimo onoga kada je bilo pre neku godinu ona akcija da se biraju novi mladi na praksi pa ce samo retki da dobiju posao.
pre 10 godina
Onog dana kad budem video uživo na RTS-u kako jedan bradonja prosi drugog bradonju, posle čega se ljube u usta, a obojica su recimo panduri ili specijalci, e tog dana ću biti siguran da je moja mila Srbijica konačno ušla u EU i pridružila se nizu visoko razvijenih, prosperitetnih zemalja u kojima vladaju slobode i demokratija.
pre 10 godina
U zdravlje! Sad mozete da zalijete pivom veridbu i posle 10.
pre 10 godina
Auuuuh, koliko negativnih komentara na ovu temu...
Ni sam licno nisam pristalica deljenja svoje intime na ovaj nacin ali svako zeli da izrazi emocije onako kako zeli i kako misli da treba.
Ne razumem zasto toliko negativnih i zajedljivih komentara jer po meni vest je sama po sebi lepa, radosna, vesela, nema mesta za negativnu energiju, bar po meni.
Ista vest na RTS-u, totalno drugacije primljena, komentari potpuno drugaciji.
Imas nas svakakvih, prihvatite to, ne zivimo sami na ovom svetu...
pre 10 godina
@Marko
Eto, ima idiota koji ti nalupase minuse, jer su neznalice.
Za neznalice, koji svakim danom popunjavaju broj gluposti u Srbiji, 5 sekundi je za ono sto je Marko objasnio. To svaka televizija radi. Cak postoji i veci vremenski interval kasnjenja. Zbog mogucih scena koje nisu prikladne za program uzivo. Takodje na to se dodaju i sekunde kasnjenja do emitera, u zavisnosti od mesta izvora. Tako da postoji i par sekundi od novinara na terenu do baze.
pre 10 godina
A sta kaze Gasic na ovo?
pre 10 godina
smekerski... bravo majstore
pre 10 godina
E braco Srbi koliko ste zavidni kroz vase komentare se vidi koliko vam je krivo sto se vi nekad u zivotu niste pokrenuli niti ista uradili ili originalno smislili, a pola od ovih sto ovo osudjuju su hejteri zato sto je to sad u modi pa daj sad udri sto crnje i gore.
pre 10 godina
extra, svaka cast.
a ovim sto pljuju poruka, popijte lekic i pokusajte naci sebi nekoga, manje bi bili frustrirani. a ovo da ste vidili na bbc-u bili bi odusevljeni iako se i u engleskoj placa naciolana televizija i niko ne prigovara. vi u srbiji sve bi dzaba (gradski prevoz, rtv, ulaz u kino i slicno), to govori sve kakav je to narod, ako mogu to i narodom nazvati.
pre 10 godina
uhhhhhh, koliko zlih komentara, pa empatije vam nedostaje trolovi jadni...
pre 10 godina
Ideja je bila bas originalna.
Ljudi sta vam je bre, kakve veze ima na koji nacin covek zaprosi devojku, jel Americki ili Ruski.
Pa nece valjda njegovi roditelji da idu na dogovor sa njenim, kako je nas stari obicaj. ..pa onda padne i kapara. ...
I to sto vi necete da platite RTS-U, kakve veze ima sa ovim dogadjajem ?
Ali hocete da pratite reprezentaciju, u svim sportovima i na svim prvenstvima. ..ni onda vam nevalja komentator. ..pa ko ce bre vama, dezurnima, da ugodi sve. SRAMOTA!
pre 10 godina
Čitajući komentare, meni je zaista strašno što se i ovako bezazlene pojedinosti, koje nikoga ne ugrožavaju, a akterima su lepi trenuci u životu, posmatraju sa negativnim stavom. Pominje se plaćanje pretplate i slične, za ovu vest, nerelevantne stvari. Prestanite sve gledati kroz prizmu svog nezadovoljstva, opustite se, život će vam biti mnogo lepši.
pre 10 godina
Au kako jadni komentari haos..... Koja mrznja prema svemu i svakome ko ima 1 dinar vise od tebe...... Selo jedno veliko je ova zemlja, nego eto ima par miliona ljudi pa se radi reda naseljenija mesta zovu gradovima
pre 10 godina
@pedja
Covece, idi leci se. Ako su nase bake i deke imale pristup kamerama na ovaj nacin, sto je tada bila veoma retka pojava, onda si ti najineligentnija osoba na svetu. Uzgred, nase deke su zaprosile bake uz jednu logicnu mogucnost. A to je, da ih je neko slikao fotoaparatom.
Pojava nije zapadnog tipa, nego jednostavno postoji nesto sto se zove "visestruko otkrice", ma koliko god se desilo sa zakasnjenjem ili u isto vreme. Tako da je mozda neko prvi odradio ovo u Japanu, Americi, Rusiji u isto ili slicno vreme, a da nisu znali za fore drugih.
I ovo je sasvim dobar nacin da se pokaze ljubav.
Npr. ja sam zaprosio svoju devojku ispred statue Ahila na Ahilionu. Dok su Austrijanci i Britanci blejali unaokolo k'o balvani, a tako se i kretali, jedino su nam aplaudirale dve starije Francuskinje. Toliko od "zapada".
pre 10 godina
srbijo, negativni komentaru od države!
pre 10 godina
Nije ni cudo sto nam ovako ide, dovoljno je citati komentare na ovakve i slicne vesti. U svemu trazimo manu, nesto negativno, ivek spremni da kritikuju a pohvalu za nesto dobro ne bismo izustili pa taman da nam nokte čupaju. Ni Bog Otac nam ne moze pomoci, ako svoje misli ne promenimo
pre 10 godina
Ja ne mogu da verujem odakle ovolika negativa i zavist?! Ljudi se vole, sta tu ima lose? A vi oonda gledajte Kristijana i Staniju, to vidim vecini nije fuj..
Gledah juce taj prilog, mislim daseona uopste nije snasla, ttebalo je da bude opustenija, a ne da se trudi da izvestava i dalje kao da se nista nije deslilo, ali dobro... Ko bi to ocekivao
pre 10 godina
Cemu ovo klecanje i cirkusijada. Cista amerikanizacija. Bezveze
pre 10 godina
Haters gonna hate...
pre 10 godina
Ovo je benigno,doduše meni odvratno ali to je iz arsenala zapadne demokratije uz mnogo malignije stvari koje nam dolaze kao što je noć veštica,parade ponosa posle koje slede gej brakovi pa usvajanje dece od istih,kupovanje mase zemlje gde postajemo robovi raznih kapitalističkih bitangi,stvaranja'jedinstvene'Evrope koji ima sve ove vrednosti kako oni kažu-koje to vrednosti,pa ovakve satanističke bez Boga i njegovih pravila!Meni lično je mnogo romantičnije bila prosidba od sto i kusur godina kada se mladi nisu malte ni videli,nego ova kada neko živi godinama u raznim vezama,bludu bez braka pa eto zaprosi nekog posle pet godina seksa!Bljah!
pre 10 godina
Citam i ne verujem kakve komentare ostavljate na ovakvu vest.
Ovom decku je trebala velika petlja to da uradi, a njen odgovor govori da je vredelo. Zivela ljubav u svim svojim oblicima!
I da...mi zene volimo i ove scene iz filmova...bar velika vecina. Cisto da znate, vi balkanci, bez maste i ideje. Mozda bi najbolje bilo da ona vas zaprosi...jel tako?
pre 10 godina
Очекивао брдо глупих коментара и пронашао их. Много смо јадни/сурови.
pre 10 godina
Klasicna rijaliti amerikanizacija. Cirkus i sprdnja.
pre 10 godina
Citam komentare i ne verujem koliko hejtujete.
Svako ima drugacije zelje i ukus.
Ne vidim nista lose u ovome, cak sta vise, simpaticno i slatko mi je.
Makar malo lepih i srecnih vesti i uz to u praznicnom raspolozenju.
Zar smo zaboravili na lepe stvari? Ili samo znamo da osudjujemo????
pre 10 godina
Ej pa devojka se samo nasmejala, ne znamo dal je rekla DA!
(Vladimir, 28. decembar 2015 22:46
Sta li je tek razmisljala...Ne daj Boze da iko sazna, a najmanje mladozenja...one hundred million percent
pre 10 godina
))) А како ја нисам могао тако да се упознам на послу ... па још таква дама ... већ сам морао да одем далеко од Србије да се оженим и родим дете ... не нису западне земље у питању ... хе ... ке ...
pre 10 godina
@Читам типа антихејтере (знајте ствар је у објективности, а не у томе да ли нешто хвалимо и критикујемо) ... колико је момака самих у овој земљи ... па не могу као овај лик са РТС ... или онај Кристијан фарми да се хвале и удварају ... Дакле ја немам ништа против ... жена екстра и изабрала је њега .. то је њено право, тако и треба да буде ... Ја им честитам! Али господо типа антихејтери ... лик улеће баш културно у реч исто једној жени. даје поклон камерману и враћа га себи и сл ... и на државном сервису промовише своју личну ствар, само зато што је радник тог сервиса ... Извините ако сам било кога увредио!
(Даки, 29. decembar 2015 12:09):
Niko ti nije kriv sto si sam. Potrudi se malo, ni prijatelj ni zena ti nece pasti sa neba. Svi vi koji kukate da ste sami, "pogledajte se u ogledalo" (ne mislim fizicki), sigurno postoji razlog.
Drugo, ja bih bas voleo da vidim jednog radnika koji na poslu nikad nista privatno nije uradio.
I nemoj se hvaliti da si objektivan. Nisi.
pre 10 godina
Ne mogu da verujem da su uglavnom negativni komentari...
Ljudi, praznici su, malo lepog raspolozenja nije na odmet... U ostalom, zasto toliko ulazite duboko u smisao svega - ja to posmatram ovako - "Bas lep gest, bice jos jedno veselje, bice jos decice... Neka im je sa srecom! " i to je to, jer imam svoj zivot. A vi kojima je ovo bljak treba da se zapitate zasto tako reagujete. Prvo pocnite iz svog dvorista, ocigledno tamo ima mnogo toga sto je bljak i fuj.
pre 10 godina
Gledao sam "Beogradsku hroniku" u tom trenutku i rekoh bas lepo iznenadjenje. A onda mlaka reakcija buduce mlade i dosadna PR-ovka koja ih je iskulirala i morala da isprica do kraja novogodisnji program po gradu a da im pritom ni ne cestita je pokvarilo sve ukupni utisak. Svaka cast buducem mladozenji ali mladina reakcija je bila bez veze.
pre 10 godina
znaci krenuo reality i preko rts-a...
da placamo pretplatu za stupidni scenario tzv. programa uzivo??
pre 10 godina
Dal bi smeo ovo na privatnoj tv?
pre 10 godina
Бише таквих догадјаја срећно младенцима!
pre 10 godina
Nek se prose u svoja 4 zida!
pre 10 godina
Poprilično nebitna stvar za svakog gledaoca. Onaj ko voli rijaliti program, naravno voli i ovo.
pre 10 godina
Читам типа антихејтере (знајте ствар је у објективности, а не у томе да ли нешто хвалимо и критикујемо) ... колико је момака самих у овој земљи ... па не могу као овај лик са РТС ... или онај Кристијан фарми да се хвале и удварају ... Дакле ја немам ништа против ... жена екстра и изабрала је њега .. то је њено право, тако и треба да буде ... Ја им честитам! Али господо типа антихејтери ... лик улеће баш културно у реч исто једној жени. даје поклон камерману и враћа га себи и сл ... и на државном сервису промовише своју личну ствар, само зато што је радник тог сервиса ... Извините ако сам било кога увредио!
pre 10 godina
Ovo je divno! Volite se ljudi!!☺☺2
pre 10 godina
Secam se da je pre 2-3 godine Makedonac zaprosio voditeljku sa makedonske televizije usred javljavnja uzivo iz Nisa, kada je bilo prvenstvo u rukometu (ne mogu da se setim koje). Nek je sa srecom!
pre 10 godina
Da je neko ovo uradio na privatnoj televiziji, bilo bi me baš briga što se neko glupira na američki način.
Ali, na televiziji koja se izdržava na grbaći građana neko da se privatno zavitlava, u najmanju ruku otkaz tom novinaru i uredniku koji ga je pustio, plus odgovornost celokupnog rukovodstva i svih uključenih u zapošljavanje dotičnog koji misli da su narodne pare za lično zavitlavanje.
pre 10 godina
E braco Srbi koliko ste zavidni kroz vase komentare se vidi koliko vam je krivo sto se vi nekad u zivotu niste pokrenuli niti ista uradili ili originalno smislili, a pola od ovih sto ovo osudjuju su hejteri zato sto je to sad u modi pa daj sad udri sto crnje i gore.
(Covek, 29. decembar 2015 01:13)
Ma ti si ljadza, kao i Ljuba.
Bas znate sta smo MI uradili u zivotu, AJ PROMENITE PLOCU.!!!
A, da, gledamo farme, bratove, pinkove, grandove ... to ste zaboravili da KONSTA(N)TUJETE.
pre 10 godina
Mislim da se nikada ne bih odlucio za ovakav pristup. Prosidba je za mene licni cin, a ovako je on stvorio pritisak na nju jer se sve odigralo uzivo u tv programu. Vec su ljudi napisali da je ovo rezultat gledanja filmova, a jos bih dodao i delimicne krize identiteta.
pre 10 godina
Sto volim ove novinare kad ovako kleknu.
pre 10 godina
Mladencima nek je sa srecom. Meni licno su sve ovakve prosidbe nakaradne, to su velike stvari i treba u odredjenoj atmosferi i intimno da se obave. Ali opet, takvo je vreme egzibicionizma doslo, ljudi bivaju uvuceni u kriticnu masu gde je ovo ok, gube svoj integritet. Hocu da kazem, da nismo u eri interneta gde ce ovu vest videti 100x vise ljudi nego sto ima gledalaca Hronike, ovaj mladozenja ne bi izveo prosidbu na ovakav nacin.
pre 10 godina
Sve je to lepo nego ne cuh kad sviraju Sigal i Fahreta!?
pre 10 godina
Rural..
pre 10 godina
Sto volim ove Deda Mrazove sto ovako lako kleknu!!!
pre 10 godina
E,nasta je spala ova televizija....kad se setim Mice Orlovica,Danke Novovic,Dragana Nikitovica...
pre 10 godina
@ no name
hahahaj pa sta si se ti nalupetao sad ni sam ne znas..... sedi 1!!!
pre 10 godina
Kad je vec resio da obavestava gradjane Srbije o svojim privatnim stvarima, neka objavi na kom programu ce biti direktan prenos prve bracne noci?
pre 10 godina
A ja sam mislio da su u javnom servisu svi u srodstvu.
Neka je sa srecom.
pre 10 godina
hoces se i usreciti
pre 10 godina
Bravo deda mraze, i ti se ozeni znaci. Mlada je lepa. Sve su zapravo mlade lepe. Ja vam cestitam!
pre 10 godina
Vase pravo da znate "sve". Uz obaveznu pretplatu, cak iako ne gledate, a pritom vam serviraju puno reklama. Da napomenemo da se odluka o pretplati od 150din. odnosi samo na 2016.godinu, za 2017. ce naknadno utvrditi iznos. Koji iznos mozemo da ocekujemo posle izbora... Oprastam im ako su platili termin, u suprotnom, ovakvim stvarima nije mesto na drzavnoj televiziji koja se finansira delom iz budzeta, a delom ce sad kroz pretplatu. Zasto i ostali gradjani ne bi mogli isto to onda, jer je RTS "servis svih gradjana Srbije"? Pored toga, po meni je ovo i neumesno, no dobro, sistem vrednosti se menja.
pre 10 godina
Ne vidim pod šta bi drugo moglo da se podvede takvo ponašanje osim pod EGZIBICIONIZAM. Vidim da mnogi negoduju zbog negativnih komentara, ali dajte da malo stanemo i razmislimo - da li treba da bude simpatično kada svoje važne životne trenutke i odluke delimo sa stotinama (hiljadama) nepoznatih ljudi? To izgleda još i kao da se na taj način nekako sprdamo sa tim našim važnim odlukama, da ih omalovažavamo, izvrgavamo podsmehu, podcenjujemo ih, obezvređujemo, oduzimamo im svečanost i ozbiljnost, intimnost i privatnost. Po meni je takvo ponašanje egzibicionizam - bolesna strast i nastrana potreba i taj momak bi trebao na razgovor kod psihologa pre nego što svojim najbližima opet priredi neki sličan cirkus.
pre 10 godina
Miceee :D
pre 10 godina
@ nezaposlena pitalica
Darka je lice RTS sa tog konkursa za sto mladih, sto je rahmetli Tijanic raspisao, a Dalibor je bio honorarac godinama dok niej zaposlen za stalno. Oboje su radili u Beogradskoj hronici, tu su se i upoznali, a Dalibor je iz hronike otisao u Oko magazin.
Kad vec pitas.
A sad, da li je prosidba u uzivo ukljucenju dobra ili losa stvar... Nekim ljudima ce to biti super divno, nekima bezveze.
Licno, ne dopada mi se deljenje intimnog trenutka sa tolikim svetom. No, ima nas raznih.
pre 10 godina
Srecno vama bilo,ali ovo je neprimereno.
pre 10 godina
Stize pretpalta, povisica sigurica. Ima se, moze se. Vasa zabava za nase pare.
pre 10 godina
Samo da se ne zavrsi brzo kao vecina danasnjij brakova.
pre 10 godina
@Ljuba ... Ожењен сам ... имам дете које је стварно екстра дете ... И од када се то мора баш све подржавати ... Да, против сам јевтиног експонирања попут помињаног Кристијана ... Али и овај батица улеће ... типа ја сам фаца ... радим на РТС-у ... и видите какву сам екстра цуру смувао док тамо радим ... моје је право што ми се тај лик не свиђа и ја не морам теби да се свидим као човек такође .... то је исто твоје право избора и тако и треба да буде. Велики поздрав и свако добро!
pre 10 godina
reci da je odbila..
pre 10 godina
Volim Deda Mraza koji lako klekne!
pre 10 godina
Crno beli svet u Srbiji. U svakoj prilici, na svaku temu, na svaku vest.
Nije ni bitno da li je ovo OK ili ne, bitno je da smo mi toliko fanatično ZA ili sa toliko mržnje PROTIV da svaki dan imamo povoda za novi građanski rat. Ili za ludnicu, jedno od ta dva...
pre 10 godina
#novinarineklece
pre 10 godina
Па и jа бих хтео да женим овакву девоjку... Ево, на РТС-У његови нису хтели да пусте коментар ...
pre 10 godina
Meni ovaj lik liči na Brejvika.
pre 10 godina
Repriziraju foru sledece godine 100%
pre 10 godina
A, dje za njega jadna??..
pre 10 godina
NE.
pre 10 godina
Nego, je l znaju ovi kad ce opet Bolji zivot?
106 Komentari
Sortiraj po: