buda majstor
pre 11 godina
Da li ovi koji pominju vankel znaju koje probleme ima vankel. Pocevsi od velike potrosnje do problema sa zaptivanjem cilindara, tj. komore za sagorevanje. Nisu bas ni dugovecni , a servisiranje...? Jednostavno nisu tehnoloski jos uvek usavrseni a ni cena im nije prihvatljiva, pogotovu danas kad se ide na "daunsajzing" u svemu (osim u KS)...
17 Komentari
Sortiraj po: