ljAXE
pre 12 godina
VW 101 konfort. Kada promene svetlosnu grupu, na balkanu vest godine. Kada vidim novije aute u USA da im ne radi migavac ili jedno svetlo, znam da je rec o vagenu. Voze ih najcesce meksikanci jer je kod njih kao i kod nas statusni simbol. Nemacki auti izgledaju najcesce kao i njihovi vlasnici (u Srbiji). Napadni, drski i bezobrazni. Ma koliko mi minusa lupili. Dete mi se na zadnjem sedistu uplasi kad mi se uz zadnji branik nabije napaljeni vozac nemackog automobila. Vozaci vagena prednjace. Zivotni san im je da sednu u audi. Voleo bih kada bi dizajn nemackih automobila imao pomirljive,elegantne tonove, prednju masku koja mami osmeh a na strah na lice. Ovako su dusu dali za belosvetske kompleksase. Jos kada bi uz promenu dizajna cenu prilagodili kvalitetu, gde bi im bio kraj.
8 Komentari
Sortiraj po: