Miki
pre 5 godina
Brutalno dobri.BMW serije 3 bez obzira koji je agregat u njemu,najlepsi bmw.Po lepoti moze da mu parira i serija 5 ali nekako mi trojka vise lezi.
Utorak, 20.04.2021.
10:29
IMAGE SOURCE
pre 5 godina
Brutalno dobri.BMW serije 3 bez obzira koji je agregat u njemu,najlepsi bmw.Po lepoti moze da mu parira i serija 5 ali nekako mi trojka vise lezi.
pre 5 godina
E tooooo
pre 5 godina
Za one koji se slažu sa mojim mišljenjem...
I am F30 335 xdrive I e90 rwd. I a su sa istim motorom i automatskim menjačem.
Po asfaltu u normalnoj vožnji nikakve razlike nema. Samo po snegu i u vrlo oštroj vožnji po krivinama. Xdrive Torque vectoring pokazuje prednosti u upravljanju.
Inace e90 je stage 2 tune sa skoro 500 hp. I pored extra snage rwd je sasvim silidan po svim bitnim pitanjima.
pre 5 godina
videh uzivo 4.u Bg,brutalno izgleda,potpuno drugacije nego na slikama,interesantno je da niko ne spominje ogromne grilove kod audija i merca,valkda su bezlicni pa nisu interesantni.
(sasa, 21. april 2021 19:59)
Nije problem sto su ogromni nego sto su odvratni
pre 5 godina
oce stici bar dva komada kod nas na test?
(stani neo, 21. april 2021 09:23)
Hoće, a već se zna i ko će ga testirati. Imaš pravo na jedan pokušaj. Ali da se ne mučiš reč je o mladom influenseru.
(Vot iss yo nem, 21. april 2021 12:54)
A sto je ceoma i teresantno momak influenser nije ni vozio auto niti ga je slupao. Nego je samo objavio na svom kanalu da je automobil slupan i stavio prilog. Posto momak pokusava da napravi neku foru na youtobu gde prica o kolima...
pre 5 godina
Sve je ok, ali su ga već prozvali svinjska njuška...!
pre 5 godina
Dobro izgleda
pre 5 godina
Uzmete M340i sa normalnim bubrezima i za dosta manje novca i milina.
pre 5 godina
videh uzivo 4.u Bg,brutalno izgleda,potpuno drugacije nego na slikama,interesantno je da niko ne spominje ogromne grilove kod audija i merca,valkda su bezlicni pa nisu interesantni.
pre 5 godina
Vozim od skora Bembaru xdrive sa medvedom ispod haube i imam samo jedan problem, nikad mi se ne izlazi iz njega i uvek bi kad negde stignem da je voznja trajala malo duže... Moj peti član porodice.
(Izdajnik, al najlepši, 21. april 2021 12:36)
u cemu si primetio razliku izmedju xDrive i RWD? Govorim o normalnoj voznji po asfaltu.
pre 5 godina
Kada je izasla ona petica sa antenom na krovu u obliku ajkulinog peraja, taj auto je i licio na ajkulu. Agresivno, ljuto, zajebano. Sada je, sa ovom maskom, ajkula postala zec...
Sto rece neko ovde, onomad... bacite mu dzak kupusa, izgleda da je gladan :D
pre 5 godina
Odličan rezultat.
Pre neki dan listam arhivu časopisa, M5 e60 sa V10 (veći auto doduše) je ubrzavao za 4,7s
Novinari su tada bili oduševljeni, zvali su ga raketa na točkovima
pre 5 godina
Da l' zbog veličine, il' oblika, al bubrezi izgledaju nedovršeno; kao da je neki deo otpao pri sudaru, a vlasnik nema para da popravi. I cela linija je 'meh..', ko neka Honda. Nema više onu poželjnost kao ranije.
pre 5 godina
Sminka
pre 5 godina
3.5 do 100 e to je vec ono sto se ocekuje od 510 ks
pre 5 godina
Napravi li neko (aftermarket) normalnu masku/branik? Video sam neka 2 koncepta pre nekoliko meseci ali i to je bilo jadno (mada bolje od fabrickog)
pre 5 godina
Baš dobro leži ova plava bojica!
pre 5 godina
oce stici bar dva komada kod nas na test?
(stani neo, 21. april 2021 09:23)
Hoće, a već se zna i ko će ga testirati. Imaš pravo na jedan pokušaj. Ali da se ne mučiš reč je o mladom influenseru.
pre 5 godina
Vozim od skora Bembaru xdrive sa medvedom ispod haube i imam samo jedan problem, nikad mi se ne izlazi iz njega i uvek bi kad negde stignem da je voznja trajala malo duže... Moj peti član porodice.
pre 5 godina
Lutkice raketice,što bi rekao profesor Milinovic.
pre 5 godina
Bmw i audi kao da se takmiče za najružniji auto, pa oni azijati su svaki dan simpatičniji. Ovi su promašaj kao onomad mega ružan peugeot 407!
pre 5 godina
Dzaba, brate...ruzni do bola.
pre 5 godina
oce stici bar dva komada kod nas na test?
pre 5 godina
Vozim od skora Bembaru xdrive sa medvedom ispod haube i imam samo jedan problem, nikad mi se ne izlazi iz njega i uvek bi kad negde stignem da je voznja trajala malo duže... Moj peti član porodice.
pre 5 godina
oce stici bar dva komada kod nas na test?
(stani neo, 21. april 2021 09:23)
Hoće, a već se zna i ko će ga testirati. Imaš pravo na jedan pokušaj. Ali da se ne mučiš reč je o mladom influenseru.
pre 5 godina
Dzaba, brate...ruzni do bola.
pre 5 godina
Baš dobro leži ova plava bojica!
pre 5 godina
Odličan rezultat.
Pre neki dan listam arhivu časopisa, M5 e60 sa V10 (veći auto doduše) je ubrzavao za 4,7s
Novinari su tada bili oduševljeni, zvali su ga raketa na točkovima
pre 5 godina
videh uzivo 4.u Bg,brutalno izgleda,potpuno drugacije nego na slikama,interesantno je da niko ne spominje ogromne grilove kod audija i merca,valkda su bezlicni pa nisu interesantni.
pre 5 godina
3.5 do 100 e to je vec ono sto se ocekuje od 510 ks
pre 5 godina
Lutkice raketice,što bi rekao profesor Milinovic.
pre 5 godina
Uzmete M340i sa normalnim bubrezima i za dosta manje novca i milina.
pre 5 godina
Kada je izasla ona petica sa antenom na krovu u obliku ajkulinog peraja, taj auto je i licio na ajkulu. Agresivno, ljuto, zajebano. Sada je, sa ovom maskom, ajkula postala zec...
Sto rece neko ovde, onomad... bacite mu dzak kupusa, izgleda da je gladan :D
pre 5 godina
Da l' zbog veličine, il' oblika, al bubrezi izgledaju nedovršeno; kao da je neki deo otpao pri sudaru, a vlasnik nema para da popravi. I cela linija je 'meh..', ko neka Honda. Nema više onu poželjnost kao ranije.
pre 5 godina
Bmw i audi kao da se takmiče za najružniji auto, pa oni azijati su svaki dan simpatičniji. Ovi su promašaj kao onomad mega ružan peugeot 407!
pre 5 godina
Napravi li neko (aftermarket) normalnu masku/branik? Video sam neka 2 koncepta pre nekoliko meseci ali i to je bilo jadno (mada bolje od fabrickog)
pre 5 godina
oce stici bar dva komada kod nas na test?
pre 5 godina
Dobro izgleda
pre 5 godina
Sminka
pre 5 godina
Vozim od skora Bembaru xdrive sa medvedom ispod haube i imam samo jedan problem, nikad mi se ne izlazi iz njega i uvek bi kad negde stignem da je voznja trajala malo duže... Moj peti član porodice.
(Izdajnik, al najlepši, 21. april 2021 12:36)
u cemu si primetio razliku izmedju xDrive i RWD? Govorim o normalnoj voznji po asfaltu.
pre 5 godina
Sve je ok, ali su ga već prozvali svinjska njuška...!
pre 5 godina
oce stici bar dva komada kod nas na test?
(stani neo, 21. april 2021 09:23)
Hoće, a već se zna i ko će ga testirati. Imaš pravo na jedan pokušaj. Ali da se ne mučiš reč je o mladom influenseru.
(Vot iss yo nem, 21. april 2021 12:54)
A sto je ceoma i teresantno momak influenser nije ni vozio auto niti ga je slupao. Nego je samo objavio na svom kanalu da je automobil slupan i stavio prilog. Posto momak pokusava da napravi neku foru na youtobu gde prica o kolima...
pre 5 godina
videh uzivo 4.u Bg,brutalno izgleda,potpuno drugacije nego na slikama,interesantno je da niko ne spominje ogromne grilove kod audija i merca,valkda su bezlicni pa nisu interesantni.
(sasa, 21. april 2021 19:59)
Nije problem sto su ogromni nego sto su odvratni
pre 5 godina
Za one koji se slažu sa mojim mišljenjem...
I am F30 335 xdrive I e90 rwd. I a su sa istim motorom i automatskim menjačem.
Po asfaltu u normalnoj vožnji nikakve razlike nema. Samo po snegu i u vrlo oštroj vožnji po krivinama. Xdrive Torque vectoring pokazuje prednosti u upravljanju.
Inace e90 je stage 2 tune sa skoro 500 hp. I pored extra snage rwd je sasvim silidan po svim bitnim pitanjima.
pre 5 godina
E tooooo
pre 5 godina
Brutalno dobri.BMW serije 3 bez obzira koji je agregat u njemu,najlepsi bmw.Po lepoti moze da mu parira i serija 5 ali nekako mi trojka vise lezi.
pre 5 godina
Dzaba, brate...ruzni do bola.
pre 5 godina
Bmw i audi kao da se takmiče za najružniji auto, pa oni azijati su svaki dan simpatičniji. Ovi su promašaj kao onomad mega ružan peugeot 407!
pre 5 godina
Vozim od skora Bembaru xdrive sa medvedom ispod haube i imam samo jedan problem, nikad mi se ne izlazi iz njega i uvek bi kad negde stignem da je voznja trajala malo duže... Moj peti član porodice.
pre 5 godina
Sminka
pre 5 godina
Da l' zbog veličine, il' oblika, al bubrezi izgledaju nedovršeno; kao da je neki deo otpao pri sudaru, a vlasnik nema para da popravi. I cela linija je 'meh..', ko neka Honda. Nema više onu poželjnost kao ranije.
pre 5 godina
Vozim od skora Bembaru xdrive sa medvedom ispod haube i imam samo jedan problem, nikad mi se ne izlazi iz njega i uvek bi kad negde stignem da je voznja trajala malo duže... Moj peti član porodice.
(Izdajnik, al najlepši, 21. april 2021 12:36)
u cemu si primetio razliku izmedju xDrive i RWD? Govorim o normalnoj voznji po asfaltu.
pre 5 godina
oce stici bar dva komada kod nas na test?
pre 5 godina
Sve je ok, ali su ga već prozvali svinjska njuška...!
pre 5 godina
Kada je izasla ona petica sa antenom na krovu u obliku ajkulinog peraja, taj auto je i licio na ajkulu. Agresivno, ljuto, zajebano. Sada je, sa ovom maskom, ajkula postala zec...
Sto rece neko ovde, onomad... bacite mu dzak kupusa, izgleda da je gladan :D
pre 5 godina
videh uzivo 4.u Bg,brutalno izgleda,potpuno drugacije nego na slikama,interesantno je da niko ne spominje ogromne grilove kod audija i merca,valkda su bezlicni pa nisu interesantni.
pre 5 godina
Uzmete M340i sa normalnim bubrezima i za dosta manje novca i milina.
pre 5 godina
Napravi li neko (aftermarket) normalnu masku/branik? Video sam neka 2 koncepta pre nekoliko meseci ali i to je bilo jadno (mada bolje od fabrickog)
pre 5 godina
Dobro izgleda
pre 5 godina
Lutkice raketice,što bi rekao profesor Milinovic.
pre 5 godina
oce stici bar dva komada kod nas na test?
(stani neo, 21. april 2021 09:23)
Hoće, a već se zna i ko će ga testirati. Imaš pravo na jedan pokušaj. Ali da se ne mučiš reč je o mladom influenseru.
pre 5 godina
Baš dobro leži ova plava bojica!
pre 5 godina
videh uzivo 4.u Bg,brutalno izgleda,potpuno drugacije nego na slikama,interesantno je da niko ne spominje ogromne grilove kod audija i merca,valkda su bezlicni pa nisu interesantni.
(sasa, 21. april 2021 19:59)
Nije problem sto su ogromni nego sto su odvratni
pre 5 godina
3.5 do 100 e to je vec ono sto se ocekuje od 510 ks
pre 5 godina
Za one koji se slažu sa mojim mišljenjem...
I am F30 335 xdrive I e90 rwd. I a su sa istim motorom i automatskim menjačem.
Po asfaltu u normalnoj vožnji nikakve razlike nema. Samo po snegu i u vrlo oštroj vožnji po krivinama. Xdrive Torque vectoring pokazuje prednosti u upravljanju.
Inace e90 je stage 2 tune sa skoro 500 hp. I pored extra snage rwd je sasvim silidan po svim bitnim pitanjima.
pre 5 godina
Brutalno dobri.BMW serije 3 bez obzira koji je agregat u njemu,najlepsi bmw.Po lepoti moze da mu parira i serija 5 ali nekako mi trojka vise lezi.
pre 5 godina
Odličan rezultat.
Pre neki dan listam arhivu časopisa, M5 e60 sa V10 (veći auto doduše) je ubrzavao za 4,7s
Novinari su tada bili oduševljeni, zvali su ga raketa na točkovima
pre 5 godina
oce stici bar dva komada kod nas na test?
(stani neo, 21. april 2021 09:23)
Hoće, a već se zna i ko će ga testirati. Imaš pravo na jedan pokušaj. Ali da se ne mučiš reč je o mladom influenseru.
(Vot iss yo nem, 21. april 2021 12:54)
A sto je ceoma i teresantno momak influenser nije ni vozio auto niti ga je slupao. Nego je samo objavio na svom kanalu da je automobil slupan i stavio prilog. Posto momak pokusava da napravi neku foru na youtobu gde prica o kolima...
pre 5 godina
E tooooo
23 Komentari
Sortiraj po: