Ivan M.
pre 17 godina
A, za Mac?
Četvrtak, 27.11.2008.
02:34
IMAGE SOURCE
pre 17 godina
A, za Mac?
pre 17 godina
posto sam visegodisjni koristik ovog paketa mogu samo sa tugom da konstatujem da je verzija 3.0 pretrpela jako malo pozitivnih izmena, posto standardizacija sa Microsoft officeom nije uopste unapredjena, drugim recima kada neko pravi u "wordu" file, ja ga otvorim sa "writerom", dese se greske u formatingu strane, i ja to ne mogu da ispravim, drugim recima, moram da otovrim prvo u wordu da bih video kako treba da izgleda file, sve u svemu, i dalje mislim da su ovi programi beskorisni, tj COREL rules.
pre 17 godina
posto sam visegodisjni koristik ovog paketa mogu samo sa tugom da konstatujem da je verzija 3.0 pretrpela jako malo pozitivnih izmena, posto standardizacija sa Microsoft officeom nije uopste unapredjena, drugim recima kada neko pravi u "wordu" file, ja ga otvorim sa "writerom", dese se greske u formatingu strane, i ja to ne mogu da ispravim, drugim recima, moram da otovrim prvo u wordu da bih video kako treba da izgleda file, sve u svemu, i dalje mislim da su ovi programi beskorisni, tj COREL rules.
pre 17 godina
A, za Mac?
pre 17 godina
posto sam visegodisjni koristik ovog paketa mogu samo sa tugom da konstatujem da je verzija 3.0 pretrpela jako malo pozitivnih izmena, posto standardizacija sa Microsoft officeom nije uopste unapredjena, drugim recima kada neko pravi u "wordu" file, ja ga otvorim sa "writerom", dese se greske u formatingu strane, i ja to ne mogu da ispravim, drugim recima, moram da otovrim prvo u wordu da bih video kako treba da izgleda file, sve u svemu, i dalje mislim da su ovi programi beskorisni, tj COREL rules.
pre 17 godina
A, za Mac?
2 Komentari
Sortiraj po: