Dart
pre 2 godine
Ajmo sledeća uvreda, dajte nešto ozbiljnije ovo me ne dodiruje što ste napisali i jedan i drugi, pošto me nema u obe uvrede (očigledno ste promašili procenu ličnosti i finansijske mogućnosti) heheheeheh..........
(Jedi Master, 10. novembar 2023 17:02)
Ma, dobar si. Što bi te ko vredjao? Samo zatvorimo fijoku…
13 Komentari
Sortiraj po: