Ja
pre 5 godina
Jel se taj pritisak zove Signal i Telegram?
Kakav njihov razgovor sa korisnicima….
Ponedeljak, 24.05.2021.
20:06
IMAGE SOURCE
pre 5 godina
Jel se taj pritisak zove Signal i Telegram?
Kakav njihov razgovor sa korisnicima….
pre 5 godina
Čim su najavili ova pravila obrisao sam Whatsapp ali i sve ostale aplikacije te vrste, razlog? U paketu koji koristim imam neograničeni broj sms poruka, šta će mi onda Viber, Telegram, Signal, Whatsapp i slično? Ako nekome treba da pošaljem fotografiju ili neki fajl uvek je tu dobri stari imejl.
pre 5 godina
"Telegram" je postao zakon za privatnost u komunikaciji.
pre 5 godina
Vi stvarno verujete da je vaša prepiska na Whatsappu i Viberu enkriptovana? :D Pa i najobičnija služba bilo koje banana države ima pristup vašim prepiskama i razgovorima a kamoli službe nekih ozbiljnih država.
(Berliner, 24. maj 2021 22:5
ne smeta meni sto DB BIA CIA ili ti ko zna koja organizacija moze procita one nece citaju svaku poruku od svakog korisnika. boli nju uvo sta sam ja jutros doruckovao i ostale gluposti.
fb za razliku od njih ce cita sve i kad kazem da ne volim sok od kajsije ili kad kazem volim plavu boju itd.
mene sta brine jeste koliko su ti podaci zasticeni svi znamo da malo malo da provale po nekoliko miliona sifri za fb
ako nedaj boze ti podaci dospeju na crni internet osoba koja ima te podatke moze sa lakocom ukrade identitet bilo kojeg coveka.
pre 5 godina
sa kim ste razgovarali od kprosnika?
kako bre mene uvek zaobidju te ankete,svemirski brodovi i ostalo?
pre 5 godina
Osloboditi se fb aplikacija nije uopste tesko, veci problem su google na mobilnim i microsoft na desktop platformama - tu bi EU morala da ožeže
pre 5 godina
Sve sto je jednom bilo na netu je javno i svima (koji znaju) dostupno. Ko veruje u enkripcije i druge gluposti, nek i dalje veruje.
(Genious, 24. maj 2021 20:47
eto pametnica, kaže javno... ajde nađi ne tuđe nego svoje prepiske od pre 10 godina koje nisi sam sačuvao, ako su javne... čuo negde nešto pa ponavlja...
pre 5 godina
Whatsapp sam obrisao i tu je gotova priča za mene, a i za još milione korisnika koji su postupili isto. Džaba vam sad sve. Usr..i ste motku.
(Lala, 24. maj 2021 20:32)
KAd si ti to uradio, stvarno mogu ključ u bravu.
pre 5 godina
Може ли се некако проверити да ли деле податке или било шта с фејсбуком? Нисам прихватио ништа, па да их тужим ако се нешто дели без прихватања нових правила.
pre 5 godina
Ko jos veruje u krypte koje su free,sky je pukao koji je bio najaci,sada je jedino ostao Anom i on ce trajati par meseci opet jovo na novo!
pre 5 godina
Članice EU ne odobravaju whatsappu tj. Facebooku tj. Instagramu pristup porukama koje se koriste u svrhe personalizovanih reklama. Pošto Srbija nije u EU whatsapp će imati potpun pristup porukama, koje će da koriste za prikaz personalizovanih reklama. Moguće je da će da izađe reklama na facebooku ili instagramu upravo o tome što se dopisujete. Na pr. "kupi vodu u lidl". Posle toga je moguća da vam izađe reklama od lidl ili od neke vode. Pozdrav
pre 5 godina
Vi stvarno verujete da je vaša prepiska na Whatsappu i Viberu enkriptovana? :D Pa i najobičnija služba bilo koje banana države ima pristup vašim prepiskama i razgovorima a kamoli službe nekih ozbiljnih država.
pre 5 godina
Obrisao odavno whatsapp i fb... samo jos instagram i cao zdravo
pre 5 godina
Ne morate da mi brišete nalog, obrisao sam ga sam ?
pre 5 godina
Whatsapp sam obrisao i tu je gotova priča za mene, a i za još milione korisnika koji su postupili isto. Džaba vam sad sve. Usr..i ste motku.
(Lala, 24. maj 2021 20:32)
Maloumni ljudi brisu WhatsApp... Nemate pametnija posla...
pre 5 godina
О чему се ради овде,може неко да ми објасни?
pre 5 godina
I ja sam odmah presao na Signal
pre 5 godina
Whatsapp sam obrisao i tu je gotova priča za mene, a i za još milione korisnika koji su postupili isto. Džaba vam sad sve. Usr..i ste motku.
pre 5 godina
Sve sto je jednom bilo na netu je javno i svima (koji znaju) dostupno. Ko veruje u enkripcije i druge gluposti, nek i dalje veruje.
pre 5 godina
Whatsapp sam obrisao i tu je gotova priča za mene, a i za još milione korisnika koji su postupili isto. Džaba vam sad sve. Usr..i ste motku.
pre 5 godina
I ja sam odmah presao na Signal
pre 5 godina
Sve sto je jednom bilo na netu je javno i svima (koji znaju) dostupno. Ko veruje u enkripcije i druge gluposti, nek i dalje veruje.
pre 5 godina
Ne morate da mi brišete nalog, obrisao sam ga sam ?
pre 5 godina
Vi stvarno verujete da je vaša prepiska na Whatsappu i Viberu enkriptovana? :D Pa i najobičnija služba bilo koje banana države ima pristup vašim prepiskama i razgovorima a kamoli službe nekih ozbiljnih država.
pre 5 godina
Obrisao odavno whatsapp i fb... samo jos instagram i cao zdravo
pre 5 godina
Članice EU ne odobravaju whatsappu tj. Facebooku tj. Instagramu pristup porukama koje se koriste u svrhe personalizovanih reklama. Pošto Srbija nije u EU whatsapp će imati potpun pristup porukama, koje će da koriste za prikaz personalizovanih reklama. Moguće je da će da izađe reklama na facebooku ili instagramu upravo o tome što se dopisujete. Na pr. "kupi vodu u lidl". Posle toga je moguća da vam izađe reklama od lidl ili od neke vode. Pozdrav
pre 5 godina
sa kim ste razgovarali od kprosnika?
kako bre mene uvek zaobidju te ankete,svemirski brodovi i ostalo?
pre 5 godina
Osloboditi se fb aplikacija nije uopste tesko, veci problem su google na mobilnim i microsoft na desktop platformama - tu bi EU morala da ožeže
pre 5 godina
О чему се ради овде,може неко да ми објасни?
pre 5 godina
Sve sto je jednom bilo na netu je javno i svima (koji znaju) dostupno. Ko veruje u enkripcije i druge gluposti, nek i dalje veruje.
(Genious, 24. maj 2021 20:47
eto pametnica, kaže javno... ajde nađi ne tuđe nego svoje prepiske od pre 10 godina koje nisi sam sačuvao, ako su javne... čuo negde nešto pa ponavlja...
pre 5 godina
Whatsapp sam obrisao i tu je gotova priča za mene, a i za još milione korisnika koji su postupili isto. Džaba vam sad sve. Usr..i ste motku.
(Lala, 24. maj 2021 20:32)
KAd si ti to uradio, stvarno mogu ključ u bravu.
pre 5 godina
Може ли се некако проверити да ли деле податке или било шта с фејсбуком? Нисам прихватио ништа, па да их тужим ако се нешто дели без прихватања нових правила.
pre 5 godina
Vi stvarno verujete da je vaša prepiska na Whatsappu i Viberu enkriptovana? :D Pa i najobičnija služba bilo koje banana države ima pristup vašim prepiskama i razgovorima a kamoli službe nekih ozbiljnih država.
(Berliner, 24. maj 2021 22:5
ne smeta meni sto DB BIA CIA ili ti ko zna koja organizacija moze procita one nece citaju svaku poruku od svakog korisnika. boli nju uvo sta sam ja jutros doruckovao i ostale gluposti.
fb za razliku od njih ce cita sve i kad kazem da ne volim sok od kajsije ili kad kazem volim plavu boju itd.
mene sta brine jeste koliko su ti podaci zasticeni svi znamo da malo malo da provale po nekoliko miliona sifri za fb
ako nedaj boze ti podaci dospeju na crni internet osoba koja ima te podatke moze sa lakocom ukrade identitet bilo kojeg coveka.
pre 5 godina
"Telegram" je postao zakon za privatnost u komunikaciji.
pre 5 godina
Whatsapp sam obrisao i tu je gotova priča za mene, a i za još milione korisnika koji su postupili isto. Džaba vam sad sve. Usr..i ste motku.
(Lala, 24. maj 2021 20:32)
Maloumni ljudi brisu WhatsApp... Nemate pametnija posla...
pre 5 godina
Ko jos veruje u krypte koje su free,sky je pukao koji je bio najaci,sada je jedino ostao Anom i on ce trajati par meseci opet jovo na novo!
pre 5 godina
Jel se taj pritisak zove Signal i Telegram?
Kakav njihov razgovor sa korisnicima….
pre 5 godina
Čim su najavili ova pravila obrisao sam Whatsapp ali i sve ostale aplikacije te vrste, razlog? U paketu koji koristim imam neograničeni broj sms poruka, šta će mi onda Viber, Telegram, Signal, Whatsapp i slično? Ako nekome treba da pošaljem fotografiju ili neki fajl uvek je tu dobri stari imejl.
pre 5 godina
Whatsapp sam obrisao i tu je gotova priča za mene, a i za još milione korisnika koji su postupili isto. Džaba vam sad sve. Usr..i ste motku.
(Lala, 24. maj 2021 20:32)
Maloumni ljudi brisu WhatsApp... Nemate pametnija posla...
pre 5 godina
Whatsapp sam obrisao i tu je gotova priča za mene, a i za još milione korisnika koji su postupili isto. Džaba vam sad sve. Usr..i ste motku.
(Lala, 24. maj 2021 20:32)
KAd si ti to uradio, stvarno mogu ključ u bravu.
pre 5 godina
Sve sto je jednom bilo na netu je javno i svima (koji znaju) dostupno. Ko veruje u enkripcije i druge gluposti, nek i dalje veruje.
pre 5 godina
Ko jos veruje u krypte koje su free,sky je pukao koji je bio najaci,sada je jedino ostao Anom i on ce trajati par meseci opet jovo na novo!
pre 5 godina
Whatsapp sam obrisao i tu je gotova priča za mene, a i za još milione korisnika koji su postupili isto. Džaba vam sad sve. Usr..i ste motku.
pre 5 godina
I ja sam odmah presao na Signal
pre 5 godina
Vi stvarno verujete da je vaša prepiska na Whatsappu i Viberu enkriptovana? :D Pa i najobičnija služba bilo koje banana države ima pristup vašim prepiskama i razgovorima a kamoli službe nekih ozbiljnih država.
pre 5 godina
Sve sto je jednom bilo na netu je javno i svima (koji znaju) dostupno. Ko veruje u enkripcije i druge gluposti, nek i dalje veruje.
(Genious, 24. maj 2021 20:47
eto pametnica, kaže javno... ajde nađi ne tuđe nego svoje prepiske od pre 10 godina koje nisi sam sačuvao, ako su javne... čuo negde nešto pa ponavlja...
pre 5 godina
О чему се ради овде,може неко да ми објасни?
pre 5 godina
Članice EU ne odobravaju whatsappu tj. Facebooku tj. Instagramu pristup porukama koje se koriste u svrhe personalizovanih reklama. Pošto Srbija nije u EU whatsapp će imati potpun pristup porukama, koje će da koriste za prikaz personalizovanih reklama. Moguće je da će da izađe reklama na facebooku ili instagramu upravo o tome što se dopisujete. Na pr. "kupi vodu u lidl". Posle toga je moguća da vam izađe reklama od lidl ili od neke vode. Pozdrav
pre 5 godina
"Telegram" je postao zakon za privatnost u komunikaciji.
pre 5 godina
Ne morate da mi brišete nalog, obrisao sam ga sam ?
pre 5 godina
Obrisao odavno whatsapp i fb... samo jos instagram i cao zdravo
pre 5 godina
Може ли се некако проверити да ли деле податке или било шта с фејсбуком? Нисам прихватио ништа, па да их тужим ако се нешто дели без прихватања нових правила.
pre 5 godina
Osloboditi se fb aplikacija nije uopste tesko, veci problem su google na mobilnim i microsoft na desktop platformama - tu bi EU morala da ožeže
pre 5 godina
Vi stvarno verujete da je vaša prepiska na Whatsappu i Viberu enkriptovana? :D Pa i najobičnija služba bilo koje banana države ima pristup vašim prepiskama i razgovorima a kamoli službe nekih ozbiljnih država.
(Berliner, 24. maj 2021 22:5
ne smeta meni sto DB BIA CIA ili ti ko zna koja organizacija moze procita one nece citaju svaku poruku od svakog korisnika. boli nju uvo sta sam ja jutros doruckovao i ostale gluposti.
fb za razliku od njih ce cita sve i kad kazem da ne volim sok od kajsije ili kad kazem volim plavu boju itd.
mene sta brine jeste koliko su ti podaci zasticeni svi znamo da malo malo da provale po nekoliko miliona sifri za fb
ako nedaj boze ti podaci dospeju na crni internet osoba koja ima te podatke moze sa lakocom ukrade identitet bilo kojeg coveka.
pre 5 godina
Čim su najavili ova pravila obrisao sam Whatsapp ali i sve ostale aplikacije te vrste, razlog? U paketu koji koristim imam neograničeni broj sms poruka, šta će mi onda Viber, Telegram, Signal, Whatsapp i slično? Ako nekome treba da pošaljem fotografiju ili neki fajl uvek je tu dobri stari imejl.
pre 5 godina
sa kim ste razgovarali od kprosnika?
kako bre mene uvek zaobidju te ankete,svemirski brodovi i ostalo?
pre 5 godina
Jel se taj pritisak zove Signal i Telegram?
Kakav njihov razgovor sa korisnicima….
19 Komentari
Sortiraj po: