Crnifeniks
pre 5 godina
Da he rege shark pa ajde ?
Utorak, 03.11.2020.
09:32
IMAGE SOURCE
pre 5 godina
Da he rege shark pa ajde ?
pre 5 godina
Meni ovo mnogo iritantno. Pustio, gledao 15 sekundi i batalio.
(Muz, 03. novembar 2020 16:13)
15? Kod doktora da proveriš reflekse, pod hitno! :D
pre 5 godina
Što se zaleteli tinejdžeri brže bolje da napišu kako ili nisu gledali ili im se ne sviđa. To je za nas roditelje da puštamo deci, nije za vas.
pre 5 godina
Jadna deca gde im život prolazi i u šta će izrasti gledaju i ovakve splačine. :(
pre 5 godina
I po cemu je ova pesma posebna?
pre 5 godina
Broj gledanosti (pregleda) se na JuTjubu kupuje.Nije realan tjs. pravi.Platite veliki novac a oni vam ispod videa upisu brojku koju zelite.To bi svi trebalo da saznaju.Molim vas objavite mi komentar.
pre 5 godina
Ja pomislio "Žena od sultana " ?
pre 5 godina
Ne zna se koja je gluplja stvar od te dve.
pre 5 godina
Bolja je Ide zmija
pre 5 godina
bzvz nek puste švedske akcione na YouTube pa da vidiš milijarde pregleda.
pre 5 godina
neću pogledati.
pre 5 godina
Kad be neka inteligentnija svemirska rasa odlučivala o našoj sudbini na osnovu trendova i najpopularnijih vidova zabave, pretvorili bi nas momentalno u svemirsku prašinu.
pre 5 godina
E da l ima nesto što lokalni komentatori ovde ne popljuju. ALO. Pesma je za decu!! Šta je tu sporno? Da inače deci u Srbiji se pustaju pesme poput Medo Brundo, i nova izdanja Kije Kockar tako da to je verovatno muzika koju vi zagovarate. Fanovi parova, zadruge, Kije i Slobe.
pre 5 godina
Play techno no despacito!
pre 5 godina
Teletabisi su krivi za sav ovaj idiotizam! Pedo BBC poceo sa zaglupljivanjem dece, svet nastavio jer mozga bez...
UZAS!
pre 5 godina
Ovaj svijet definitivno zasluzuje da nestane !
pre 5 godina
Iritantna pesma, ali mog hiperaktivnog sina od godinu dana drzi prikovanog za TV citavih 5 minuta. Druge pesme ga ne interesuju, ali ova mi se urezala u mozak...
pre 5 godina
Bolja je pesma mama voli bebu:)
pre 5 godina
Izvorna korejska verzija daleko bolja.
pre 5 godina
meni sin godina ipo dana lud za ovim...a i ja po cile dane bejbi shark tu tu tu ru tu
pre 5 godina
Meni ovo mnogo iritantno. Pustio, gledao 15 sekundi i batalio.
(Muz, 3. novembar 2020 16:13) # Link komentara
Ajde! Pa nisi im ti ciljna grupa, pusti detetu, pa ces videti da li mu je iritantno...
pre 5 godina
Mašala...
pre 5 godina
Ne daj boze ovo detetu da pustis
pre 5 godina
Kuda plovi ovaj brod...
pre 5 godina
Smesno....ispada da su svi na planeti bar po jednom gledali ovo za decu...
Kupovina pregleda...vec uobicajeno.
Tako i ovi nasi neki smeni pevaci i pevacice se hvale pregledima koje kupuju
pre 5 godina
Koja uspavanka moji povilene
pre 5 godina
Ponosni sam korisnik koji nije pogledao taj video, a inače sam non-stop na YT, pravi zavisnik.
pre 5 godina
Dokaz da u danasnje vreme gluposti najbolje prolaze
pre 5 godina
Eee koliko li ima pregleda u realnosti Branko kockica i kuca od cokolade :) U ono vreme su ga generacije dece gledale bar dva puta dnevno.
pre 5 godina
Od toga sam samo ja napravio 100000 pregleda hahahahahahah, da čovjek ne povjeruje koliko je zarazna za djecu. Svaka čast!
pre 5 godina
Odlican pokazatelj koliko se ljudi u svetu bave decom, puste im ove zaglupljujuce video materijale stotinama puta dnevno i mirna kuca, samo je pitanje kakvi ce se debili stvoriti ovom tehnikom...
pre 5 godina
I koliko nas je to pogledalo posle ove vesti?
Ubrzo će 8 milijardi...
pre 5 godina
Cujes jednom - 5 dana ti se vrti po glavi baby shark tu tu ru ru tu ru
pre 5 godina
Meni ovo mnogo iritantno. Pustio, gledao 15 sekundi i batalio.
pre 5 godina
Pola su ticeri u Kini xD
pre 5 godina
planeta debila.
pre 5 godina
Не знам што ми је ово требало ?... Али нека, тако ми и треба кад се понукан вијешћу залетим да погледам какав је то видео прегледан преко седам милиона пута...
pre 5 godina
planeta debila.
pre 5 godina
Eee koliko li ima pregleda u realnosti Branko kockica i kuca od cokolade :) U ono vreme su ga generacije dece gledale bar dva puta dnevno.
pre 5 godina
Cujes jednom - 5 dana ti se vrti po glavi baby shark tu tu ru ru tu ru
pre 5 godina
Meni ovo mnogo iritantno. Pustio, gledao 15 sekundi i batalio.
pre 5 godina
Od toga sam samo ja napravio 100000 pregleda hahahahahahah, da čovjek ne povjeruje koliko je zarazna za djecu. Svaka čast!
pre 5 godina
Pola su ticeri u Kini xD
pre 5 godina
Kad be neka inteligentnija svemirska rasa odlučivala o našoj sudbini na osnovu trendova i najpopularnijih vidova zabave, pretvorili bi nas momentalno u svemirsku prašinu.
pre 5 godina
Не знам што ми је ово требало ?... Али нека, тако ми и треба кад се понукан вијешћу залетим да погледам какав је то видео прегледан преко седам милиона пута...
pre 5 godina
meni sin godina ipo dana lud za ovim...a i ja po cile dane bejbi shark tu tu tu ru tu
pre 5 godina
Meni ovo mnogo iritantno. Pustio, gledao 15 sekundi i batalio.
(Muz, 3. novembar 2020 16:13) # Link komentara
Ajde! Pa nisi im ti ciljna grupa, pusti detetu, pa ces videti da li mu je iritantno...
pre 5 godina
Broj gledanosti (pregleda) se na JuTjubu kupuje.Nije realan tjs. pravi.Platite veliki novac a oni vam ispod videa upisu brojku koju zelite.To bi svi trebalo da saznaju.Molim vas objavite mi komentar.
pre 5 godina
Bolja je pesma mama voli bebu:)
pre 5 godina
E da l ima nesto što lokalni komentatori ovde ne popljuju. ALO. Pesma je za decu!! Šta je tu sporno? Da inače deci u Srbiji se pustaju pesme poput Medo Brundo, i nova izdanja Kije Kockar tako da to je verovatno muzika koju vi zagovarate. Fanovi parova, zadruge, Kije i Slobe.
pre 5 godina
Kuda plovi ovaj brod...
pre 5 godina
Koja uspavanka moji povilene
pre 5 godina
Odlican pokazatelj koliko se ljudi u svetu bave decom, puste im ove zaglupljujuce video materijale stotinama puta dnevno i mirna kuca, samo je pitanje kakvi ce se debili stvoriti ovom tehnikom...
pre 5 godina
Ne daj boze ovo detetu da pustis
pre 5 godina
Iritantna pesma, ali mog hiperaktivnog sina od godinu dana drzi prikovanog za TV citavih 5 minuta. Druge pesme ga ne interesuju, ali ova mi se urezala u mozak...
pre 5 godina
Ne zna se koja je gluplja stvar od te dve.
pre 5 godina
I koliko nas je to pogledalo posle ove vesti?
Ubrzo će 8 milijardi...
pre 5 godina
Dokaz da u danasnje vreme gluposti najbolje prolaze
pre 5 godina
Smesno....ispada da su svi na planeti bar po jednom gledali ovo za decu...
Kupovina pregleda...vec uobicajeno.
Tako i ovi nasi neki smeni pevaci i pevacice se hvale pregledima koje kupuju
pre 5 godina
Ovaj svijet definitivno zasluzuje da nestane !
pre 5 godina
Teletabisi su krivi za sav ovaj idiotizam! Pedo BBC poceo sa zaglupljivanjem dece, svet nastavio jer mozga bez...
UZAS!
pre 5 godina
Ponosni sam korisnik koji nije pogledao taj video, a inače sam non-stop na YT, pravi zavisnik.
pre 5 godina
Jadna deca gde im život prolazi i u šta će izrasti gledaju i ovakve splačine. :(
pre 5 godina
Meni ovo mnogo iritantno. Pustio, gledao 15 sekundi i batalio.
(Muz, 03. novembar 2020 16:13)
15? Kod doktora da proveriš reflekse, pod hitno! :D
pre 5 godina
I po cemu je ova pesma posebna?
pre 5 godina
neću pogledati.
pre 5 godina
Ja pomislio "Žena od sultana " ?
pre 5 godina
Bolja je Ide zmija
pre 5 godina
Izvorna korejska verzija daleko bolja.
pre 5 godina
bzvz nek puste švedske akcione na YouTube pa da vidiš milijarde pregleda.
pre 5 godina
Što se zaleteli tinejdžeri brže bolje da napišu kako ili nisu gledali ili im se ne sviđa. To je za nas roditelje da puštamo deci, nije za vas.
pre 5 godina
Mašala...
pre 5 godina
Play techno no despacito!
pre 5 godina
Da he rege shark pa ajde ?
pre 5 godina
planeta debila.
pre 5 godina
Od toga sam samo ja napravio 100000 pregleda hahahahahahah, da čovjek ne povjeruje koliko je zarazna za djecu. Svaka čast!
pre 5 godina
Meni ovo mnogo iritantno. Pustio, gledao 15 sekundi i batalio.
pre 5 godina
Smesno....ispada da su svi na planeti bar po jednom gledali ovo za decu...
Kupovina pregleda...vec uobicajeno.
Tako i ovi nasi neki smeni pevaci i pevacice se hvale pregledima koje kupuju
pre 5 godina
Не знам што ми је ово требало ?... Али нека, тако ми и треба кад се понукан вијешћу залетим да погледам какав је то видео прегледан преко седам милиона пута...
pre 5 godina
Ovaj svijet definitivno zasluzuje da nestane !
pre 5 godina
Broj gledanosti (pregleda) se na JuTjubu kupuje.Nije realan tjs. pravi.Platite veliki novac a oni vam ispod videa upisu brojku koju zelite.To bi svi trebalo da saznaju.Molim vas objavite mi komentar.
pre 5 godina
Ponosni sam korisnik koji nije pogledao taj video, a inače sam non-stop na YT, pravi zavisnik.
pre 5 godina
Ne daj boze ovo detetu da pustis
pre 5 godina
Teletabisi su krivi za sav ovaj idiotizam! Pedo BBC poceo sa zaglupljivanjem dece, svet nastavio jer mozga bez...
UZAS!
pre 5 godina
Kuda plovi ovaj brod...
pre 5 godina
Dokaz da u danasnje vreme gluposti najbolje prolaze
pre 5 godina
Kad be neka inteligentnija svemirska rasa odlučivala o našoj sudbini na osnovu trendova i najpopularnijih vidova zabave, pretvorili bi nas momentalno u svemirsku prašinu.
pre 5 godina
E da l ima nesto što lokalni komentatori ovde ne popljuju. ALO. Pesma je za decu!! Šta je tu sporno? Da inače deci u Srbiji se pustaju pesme poput Medo Brundo, i nova izdanja Kije Kockar tako da to je verovatno muzika koju vi zagovarate. Fanovi parova, zadruge, Kije i Slobe.
pre 5 godina
Eee koliko li ima pregleda u realnosti Branko kockica i kuca od cokolade :) U ono vreme su ga generacije dece gledale bar dva puta dnevno.
pre 5 godina
Pola su ticeri u Kini xD
pre 5 godina
Cujes jednom - 5 dana ti se vrti po glavi baby shark tu tu ru ru tu ru
pre 5 godina
Bolja je pesma mama voli bebu:)
pre 5 godina
meni sin godina ipo dana lud za ovim...a i ja po cile dane bejbi shark tu tu tu ru tu
pre 5 godina
Odlican pokazatelj koliko se ljudi u svetu bave decom, puste im ove zaglupljujuce video materijale stotinama puta dnevno i mirna kuca, samo je pitanje kakvi ce se debili stvoriti ovom tehnikom...
pre 5 godina
neću pogledati.
pre 5 godina
Play techno no despacito!
pre 5 godina
Što se zaleteli tinejdžeri brže bolje da napišu kako ili nisu gledali ili im se ne sviđa. To je za nas roditelje da puštamo deci, nije za vas.
pre 5 godina
Meni ovo mnogo iritantno. Pustio, gledao 15 sekundi i batalio.
(Muz, 3. novembar 2020 16:13) # Link komentara
Ajde! Pa nisi im ti ciljna grupa, pusti detetu, pa ces videti da li mu je iritantno...
pre 5 godina
I po cemu je ova pesma posebna?
pre 5 godina
Izvorna korejska verzija daleko bolja.
pre 5 godina
I koliko nas je to pogledalo posle ove vesti?
Ubrzo će 8 milijardi...
pre 5 godina
Ne zna se koja je gluplja stvar od te dve.
pre 5 godina
bzvz nek puste švedske akcione na YouTube pa da vidiš milijarde pregleda.
pre 5 godina
Koja uspavanka moji povilene
pre 5 godina
Jadna deca gde im život prolazi i u šta će izrasti gledaju i ovakve splačine. :(
pre 5 godina
Da he rege shark pa ajde ?
pre 5 godina
Mašala...
pre 5 godina
Iritantna pesma, ali mog hiperaktivnog sina od godinu dana drzi prikovanog za TV citavih 5 minuta. Druge pesme ga ne interesuju, ali ova mi se urezala u mozak...
pre 5 godina
Bolja je Ide zmija
pre 5 godina
Ja pomislio "Žena od sultana " ?
pre 5 godina
Meni ovo mnogo iritantno. Pustio, gledao 15 sekundi i batalio.
(Muz, 03. novembar 2020 16:13)
15? Kod doktora da proveriš reflekse, pod hitno! :D
37 Komentari
Sortiraj po: