dina
pre 13 godina
Uzasnulo me je kada sam u porodilistu videla da zajednicko kupatilo sluzi kao pusionica. Usred zime otvoreni prozori, ledeno, a zene koje su se par sati toga porodile jedva cekaju da im dozvole da ustanu iz kreveta i da "zapale cigaru".... Podrzavam zabranu pusenja, ali imam utisak da nama nepusacima do sada nista nije donela - samo ima vise ljudi koji hodaju i puse, pa se onda i u gradu prilikom setnje gusite u oblaku dima od cigareta. Da li neko zna kafic u kome je moguce sesti sa bebom, tj. u kome je u potpunosti zabranjeno pusenje? Mislim da takvih nema jer bi propali!
43 Komentari
Sortiraj po: