Da da
pre 9 godina
Pre ili posle pravda ce isterati svoje, to ce se legalizovati e sad mene muci i boli sto ljudi sluze kazne za 1 gram trave po 3 godine ko ce da im vrati vreme i sta ce zakon reci kada sve bude legalno, naravno nikom nista.
Četvrtak, 24.11.2016.
12:53
IMAGE SOURCE
pre 9 godina
Pre ili posle pravda ce isterati svoje, to ce se legalizovati e sad mene muci i boli sto ljudi sluze kazne za 1 gram trave po 3 godine ko ce da im vrati vreme i sta ce zakon reci kada sve bude legalno, naravno nikom nista.
pre 9 godina
Ne samo u medicinske, konoplja je biljka iz prirode i kao takva ne treba da bude zabranjena u bilo kom obliku ili agregatnom stanju.
pre 9 godina
Najbolji dokaz šta radi marihuana je Markus Vilijams. Čovek koji je u Zvezdi bio drugi najbolji plej Evrope za dve godine došao do nekog koga isteruje Budućnost. Marihuana je zlo u rangu alkohola i cigareta a verovatno i veće jer može da vas uvede u pakao od problema kad vam dosadi samo marihuana. Imam naravno mnogo drugara koji puše marihuanu i izgledaju kao zombiji nakon toga. Ne bi me čudilo da isti oni koji su ubeđivali ljude da je duvan super sad ubeđuju za ovo da bi povratili zaradu nakon smanjenja broja pušača.
pre 9 godina
Legalizacija i dekriminalizacija, pa da vidiš kako se pare slivaju u budžet.
pre 9 godina
Lehalizacijom ce se postici sledece : U apotekama ce se naci preparati koji su iz uvoza iskljucivo jer domace proizvodnje nece biti, cene ce verovatno biti toliko visoke da ce i dalje da se proizvodi ulje na crnomtrzistu... Jedini uspeh legalizacije je da se dozvoli uzgoj za sopstvene potrebe a sto se tice proizvodnje ulja, i preparata da se takodje regulisu uslovi zadomace proizvodjace... a ne da imamo situaciju da i dalje punimo dzepove farmaceutskoj mafiji koja je svakako vec prebogata... Takodje dozvoliti uzgoj i otvaranje biljnih apoteka kao sto je to u Holandiji slucaj... eto posla, nova radna mesta, poljoprivreda bi procvetala :D...
pre 9 godina
a pusenje zabranjeno ?
pre 9 godina
Podrska za Zelenu stranku! Pravnici se moraju obrazovati, zasto je u ovoj zemlji prestala komunikacija izmedju pravnih lica, lekara, pacijenata i njihovih bliznjih i naucnika? Gde je zapelo?
pre 9 godina
ok, da se razumemo:
- ulje kanabisa ne leci rak. Uskoro ce se svi uveriti u to jer ce vrlo brzo svako imati nekog u okolini ko je umro, a bio na ulju.
- ulje kanabisa nije efikasnije od morfijuma za ublazavanje bola.
- ulje kanabisa je ok legalizovati za med.svrhe, ali da je jasno objasnjeno da ono ne leci rak, vec ublazava tegobe.
JADNO i JEZIVO to sto cela jedna struja ljudi mase tzv "dokazima" po televizijama da ulje leci rak, koje pritom, naravno, ne pokaze. Obracam se svim ocajnima jer sam sam bio u toj poziciji pomazuci ocu - ne zanosite se i ne dajte pare istima, njihov interes je legalizacija zarad licne dobiti. Ok je, probajte ako zelite da biste znali da ste sve probali, ali ne ocekujte da ce ulje izleciti rak jer nece.
A doticnima koji masu i talasaju, igrajuci se sa nadom ocajnih, zelim da sami dodju u situaciju da lece svoje istim. Posto je po njima ulje "siguran lek koji farmaceutska industrija krije", a njima je dostupno, siguran sam da ovo njih nece pogoditi posto je "izlecivo" i otprilike ekvivalentno gripu.
Srecno svim obolelim i drzite se.
pre 9 godina
Kad ce doci dan da fino ko čovek smotam?
pre 9 godina
na ovakve vesti se uvek javi 10% onih koji imaju nekoga ili su sami bolesni i misle da im MJ moje pomoci i 90% nas koji smo ljubitelji. Ima tu i neki koji mraci ali to je statisticka greska vise..
pre 9 godina
Izuzetno je tuzno citati ovakve vesti. Tog coveka treba osloboditi... I da, treba legalizovati.
pre 9 godina
U ovoj zemlji ne samo da bi trebalo legalizovati marihuanu, već bi je trebalo stavljati u ventilacione sisteme pošto ovaj nivo agresivnosti se retko viđa.
pre 9 godina
Podrška !
Dekriminalizacija marihuna potpuna !
pre 9 godina
Podrzavam inicijativu zelene stranke koja ima za cilj osim zakonske regulative i edukaciju nestrucnih gradjana u slucaju potrebe za lecenjem kanabisom u cija pozitivna svojstva mnogi ne sumnjaju ali sto nije dovoljno ,za pametnu odluku od koje zavisi kvalitet zivota bolesnih ljudi.Takodje bih podrzala peticiju protiv hapsenja naivnog muza jer veca krivica je na zdravstvu.
pre 9 godina
Ma neverovatno, potpuno ludilo. Mi smo jedna od samo nekoliko zemalja u kojoj se i za posedovanje bilo kolike kolicine ide u zatvor kao da si diler!!! Dok sam ziv pokusavacu iz ovog ludila da pobegnem.
pre 9 godina
Moja tetka je umrla pre mesec dana od raka. Zadnjih dana je bila na morfijumu i ne želim ni najgorem neprijatelju da doživi to da vidi sebe kako izgleda ljudsko biće pod dejstvom te droge. Naravno, nije imala mogućnost da proba sa kanabisom jer je isti zabranjen. Hvala ovoj Državi što nam je zabranila sve što je korisno i što nam daje nadu u izlečenje, sada će mi ceo život ostati ta krivica kako sam mogao više da učinim za nju....
pre 9 godina
Bas bi voleo da svi mi vidimo ko je taj sudija koji je mogao da sacini takvu sramnu presudu. Sramota.
pre 9 godina
Ma dajte ljudi zasto smo bas toliko zaostali? Zasto ne legalizujemo kanabis, dozvolimo ljudima da drze odredjeni broj shopova, oporezujes ih i jednim udarcem rasteras bandu sa ulica ispred skola.
Zabranite cigarete i hemijske dodatke prehambrenim proizvodima!
pre 9 godina
moja komsinica misli da pusenje marihuane izaziva sidu.nema nista od toga u ovoj nedodjiji.cuj,tri godine zatvora,uzas od pravosudja!
pre 9 godina
Bravo zeleni. konacno neko i za nas bolesne da se bori.
pre 9 godina
Ma dajte ljudi zasto smo bas toliko zaostali? Zasto ne legalizujemo kanabis, dozvolimo ljudima da drze odredjeni broj shopova, oporezujes ih i jednim udarcem rasteras bandu sa ulica ispred skola.
Zabranite cigarete i hemijske dodatke prehambrenim proizvodima!
pre 9 godina
moja komsinica misli da pusenje marihuane izaziva sidu.nema nista od toga u ovoj nedodjiji.cuj,tri godine zatvora,uzas od pravosudja!
pre 9 godina
U ovoj zemlji ne samo da bi trebalo legalizovati marihuanu, već bi je trebalo stavljati u ventilacione sisteme pošto ovaj nivo agresivnosti se retko viđa.
pre 9 godina
Podrška !
Dekriminalizacija marihuna potpuna !
pre 9 godina
Moja tetka je umrla pre mesec dana od raka. Zadnjih dana je bila na morfijumu i ne želim ni najgorem neprijatelju da doživi to da vidi sebe kako izgleda ljudsko biće pod dejstvom te droge. Naravno, nije imala mogućnost da proba sa kanabisom jer je isti zabranjen. Hvala ovoj Državi što nam je zabranila sve što je korisno i što nam daje nadu u izlečenje, sada će mi ceo život ostati ta krivica kako sam mogao više da učinim za nju....
pre 9 godina
Bas bi voleo da svi mi vidimo ko je taj sudija koji je mogao da sacini takvu sramnu presudu. Sramota.
pre 9 godina
Bravo zeleni. konacno neko i za nas bolesne da se bori.
pre 9 godina
Podrzavam inicijativu zelene stranke koja ima za cilj osim zakonske regulative i edukaciju nestrucnih gradjana u slucaju potrebe za lecenjem kanabisom u cija pozitivna svojstva mnogi ne sumnjaju ali sto nije dovoljno ,za pametnu odluku od koje zavisi kvalitet zivota bolesnih ljudi.Takodje bih podrzala peticiju protiv hapsenja naivnog muza jer veca krivica je na zdravstvu.
pre 9 godina
Lehalizacijom ce se postici sledece : U apotekama ce se naci preparati koji su iz uvoza iskljucivo jer domace proizvodnje nece biti, cene ce verovatno biti toliko visoke da ce i dalje da se proizvodi ulje na crnomtrzistu... Jedini uspeh legalizacije je da se dozvoli uzgoj za sopstvene potrebe a sto se tice proizvodnje ulja, i preparata da se takodje regulisu uslovi zadomace proizvodjace... a ne da imamo situaciju da i dalje punimo dzepove farmaceutskoj mafiji koja je svakako vec prebogata... Takodje dozvoliti uzgoj i otvaranje biljnih apoteka kao sto je to u Holandiji slucaj... eto posla, nova radna mesta, poljoprivreda bi procvetala :D...
pre 9 godina
Izuzetno je tuzno citati ovakve vesti. Tog coveka treba osloboditi... I da, treba legalizovati.
pre 9 godina
Legalizacija i dekriminalizacija, pa da vidiš kako se pare slivaju u budžet.
pre 9 godina
Podrska za Zelenu stranku! Pravnici se moraju obrazovati, zasto je u ovoj zemlji prestala komunikacija izmedju pravnih lica, lekara, pacijenata i njihovih bliznjih i naucnika? Gde je zapelo?
pre 9 godina
Kad ce doci dan da fino ko čovek smotam?
pre 9 godina
na ovakve vesti se uvek javi 10% onih koji imaju nekoga ili su sami bolesni i misle da im MJ moje pomoci i 90% nas koji smo ljubitelji. Ima tu i neki koji mraci ali to je statisticka greska vise..
pre 9 godina
Ma neverovatno, potpuno ludilo. Mi smo jedna od samo nekoliko zemalja u kojoj se i za posedovanje bilo kolike kolicine ide u zatvor kao da si diler!!! Dok sam ziv pokusavacu iz ovog ludila da pobegnem.
pre 9 godina
a pusenje zabranjeno ?
pre 9 godina
ok, da se razumemo:
- ulje kanabisa ne leci rak. Uskoro ce se svi uveriti u to jer ce vrlo brzo svako imati nekog u okolini ko je umro, a bio na ulju.
- ulje kanabisa nije efikasnije od morfijuma za ublazavanje bola.
- ulje kanabisa je ok legalizovati za med.svrhe, ali da je jasno objasnjeno da ono ne leci rak, vec ublazava tegobe.
JADNO i JEZIVO to sto cela jedna struja ljudi mase tzv "dokazima" po televizijama da ulje leci rak, koje pritom, naravno, ne pokaze. Obracam se svim ocajnima jer sam sam bio u toj poziciji pomazuci ocu - ne zanosite se i ne dajte pare istima, njihov interes je legalizacija zarad licne dobiti. Ok je, probajte ako zelite da biste znali da ste sve probali, ali ne ocekujte da ce ulje izleciti rak jer nece.
A doticnima koji masu i talasaju, igrajuci se sa nadom ocajnih, zelim da sami dodju u situaciju da lece svoje istim. Posto je po njima ulje "siguran lek koji farmaceutska industrija krije", a njima je dostupno, siguran sam da ovo njih nece pogoditi posto je "izlecivo" i otprilike ekvivalentno gripu.
Srecno svim obolelim i drzite se.
pre 9 godina
Ne samo u medicinske, konoplja je biljka iz prirode i kao takva ne treba da bude zabranjena u bilo kom obliku ili agregatnom stanju.
pre 9 godina
Pre ili posle pravda ce isterati svoje, to ce se legalizovati e sad mene muci i boli sto ljudi sluze kazne za 1 gram trave po 3 godine ko ce da im vrati vreme i sta ce zakon reci kada sve bude legalno, naravno nikom nista.
pre 9 godina
Najbolji dokaz šta radi marihuana je Markus Vilijams. Čovek koji je u Zvezdi bio drugi najbolji plej Evrope za dve godine došao do nekog koga isteruje Budućnost. Marihuana je zlo u rangu alkohola i cigareta a verovatno i veće jer može da vas uvede u pakao od problema kad vam dosadi samo marihuana. Imam naravno mnogo drugara koji puše marihuanu i izgledaju kao zombiji nakon toga. Ne bi me čudilo da isti oni koji su ubeđivali ljude da je duvan super sad ubeđuju za ovo da bi povratili zaradu nakon smanjenja broja pušača.
pre 9 godina
ok, da se razumemo:
- ulje kanabisa ne leci rak. Uskoro ce se svi uveriti u to jer ce vrlo brzo svako imati nekog u okolini ko je umro, a bio na ulju.
- ulje kanabisa nije efikasnije od morfijuma za ublazavanje bola.
- ulje kanabisa je ok legalizovati za med.svrhe, ali da je jasno objasnjeno da ono ne leci rak, vec ublazava tegobe.
JADNO i JEZIVO to sto cela jedna struja ljudi mase tzv "dokazima" po televizijama da ulje leci rak, koje pritom, naravno, ne pokaze. Obracam se svim ocajnima jer sam sam bio u toj poziciji pomazuci ocu - ne zanosite se i ne dajte pare istima, njihov interes je legalizacija zarad licne dobiti. Ok je, probajte ako zelite da biste znali da ste sve probali, ali ne ocekujte da ce ulje izleciti rak jer nece.
A doticnima koji masu i talasaju, igrajuci se sa nadom ocajnih, zelim da sami dodju u situaciju da lece svoje istim. Posto je po njima ulje "siguran lek koji farmaceutska industrija krije", a njima je dostupno, siguran sam da ovo njih nece pogoditi posto je "izlecivo" i otprilike ekvivalentno gripu.
Srecno svim obolelim i drzite se.
pre 9 godina
Moja tetka je umrla pre mesec dana od raka. Zadnjih dana je bila na morfijumu i ne želim ni najgorem neprijatelju da doživi to da vidi sebe kako izgleda ljudsko biće pod dejstvom te droge. Naravno, nije imala mogućnost da proba sa kanabisom jer je isti zabranjen. Hvala ovoj Državi što nam je zabranila sve što je korisno i što nam daje nadu u izlečenje, sada će mi ceo život ostati ta krivica kako sam mogao više da učinim za nju....
pre 9 godina
Najbolji dokaz šta radi marihuana je Markus Vilijams. Čovek koji je u Zvezdi bio drugi najbolji plej Evrope za dve godine došao do nekog koga isteruje Budućnost. Marihuana je zlo u rangu alkohola i cigareta a verovatno i veće jer može da vas uvede u pakao od problema kad vam dosadi samo marihuana. Imam naravno mnogo drugara koji puše marihuanu i izgledaju kao zombiji nakon toga. Ne bi me čudilo da isti oni koji su ubeđivali ljude da je duvan super sad ubeđuju za ovo da bi povratili zaradu nakon smanjenja broja pušača.
pre 9 godina
Ma dajte ljudi zasto smo bas toliko zaostali? Zasto ne legalizujemo kanabis, dozvolimo ljudima da drze odredjeni broj shopova, oporezujes ih i jednim udarcem rasteras bandu sa ulica ispred skola.
Zabranite cigarete i hemijske dodatke prehambrenim proizvodima!
pre 9 godina
Podrška !
Dekriminalizacija marihuna potpuna !
pre 9 godina
Bravo zeleni. konacno neko i za nas bolesne da se bori.
pre 9 godina
Bas bi voleo da svi mi vidimo ko je taj sudija koji je mogao da sacini takvu sramnu presudu. Sramota.
pre 9 godina
moja komsinica misli da pusenje marihuane izaziva sidu.nema nista od toga u ovoj nedodjiji.cuj,tri godine zatvora,uzas od pravosudja!
pre 9 godina
U ovoj zemlji ne samo da bi trebalo legalizovati marihuanu, već bi je trebalo stavljati u ventilacione sisteme pošto ovaj nivo agresivnosti se retko viđa.
pre 9 godina
Kad ce doci dan da fino ko čovek smotam?
pre 9 godina
Podrzavam inicijativu zelene stranke koja ima za cilj osim zakonske regulative i edukaciju nestrucnih gradjana u slucaju potrebe za lecenjem kanabisom u cija pozitivna svojstva mnogi ne sumnjaju ali sto nije dovoljno ,za pametnu odluku od koje zavisi kvalitet zivota bolesnih ljudi.Takodje bih podrzala peticiju protiv hapsenja naivnog muza jer veca krivica je na zdravstvu.
pre 9 godina
Ma neverovatno, potpuno ludilo. Mi smo jedna od samo nekoliko zemalja u kojoj se i za posedovanje bilo kolike kolicine ide u zatvor kao da si diler!!! Dok sam ziv pokusavacu iz ovog ludila da pobegnem.
pre 9 godina
Pre ili posle pravda ce isterati svoje, to ce se legalizovati e sad mene muci i boli sto ljudi sluze kazne za 1 gram trave po 3 godine ko ce da im vrati vreme i sta ce zakon reci kada sve bude legalno, naravno nikom nista.
pre 9 godina
Podrska za Zelenu stranku! Pravnici se moraju obrazovati, zasto je u ovoj zemlji prestala komunikacija izmedju pravnih lica, lekara, pacijenata i njihovih bliznjih i naucnika? Gde je zapelo?
pre 9 godina
Legalizacija i dekriminalizacija, pa da vidiš kako se pare slivaju u budžet.
pre 9 godina
na ovakve vesti se uvek javi 10% onih koji imaju nekoga ili su sami bolesni i misle da im MJ moje pomoci i 90% nas koji smo ljubitelji. Ima tu i neki koji mraci ali to je statisticka greska vise..
pre 9 godina
Izuzetno je tuzno citati ovakve vesti. Tog coveka treba osloboditi... I da, treba legalizovati.
pre 9 godina
Lehalizacijom ce se postici sledece : U apotekama ce se naci preparati koji su iz uvoza iskljucivo jer domace proizvodnje nece biti, cene ce verovatno biti toliko visoke da ce i dalje da se proizvodi ulje na crnomtrzistu... Jedini uspeh legalizacije je da se dozvoli uzgoj za sopstvene potrebe a sto se tice proizvodnje ulja, i preparata da se takodje regulisu uslovi zadomace proizvodjace... a ne da imamo situaciju da i dalje punimo dzepove farmaceutskoj mafiji koja je svakako vec prebogata... Takodje dozvoliti uzgoj i otvaranje biljnih apoteka kao sto je to u Holandiji slucaj... eto posla, nova radna mesta, poljoprivreda bi procvetala :D...
pre 9 godina
a pusenje zabranjeno ?
pre 9 godina
Ne samo u medicinske, konoplja je biljka iz prirode i kao takva ne treba da bude zabranjena u bilo kom obliku ili agregatnom stanju.
20 Komentari
Sortiraj po: