Pera
pre 10 godina
Znaci tabletoman!
Utorak, 26.04.2016.
11:32
IMAGE SOURCE
pre 10 godina
Znaci tabletoman!
pre 10 godina
Prošli put na ovu temu neko reče:
"kada ga smrt konačno bude prevarila svi će reći "e do kurcvela":-)
pre 10 godina
Prekomerna dugovecnost stvorila bi nesagledive socijalne i ekonomske probleme, gustinu naseljenosti koja je nepodnosljiva itd. Neki od njih vec se naziru u razvijenim zemljama.
pre 10 godina
@uzalud sve
Ista prica, trenirao ceo zivot, ne pusim , ne pijem kafu a alkohol skoro da nisam pio (ponekad kada se izadje po neko pice) a onda bomba! U 25 dobio Hodckina (specificnog primarno na plucima),lecili me od tuberkuloze, operacija, hemo , zracenje pa se kao izlecim pa se vrati pa opet hemo pa tranplantacija (autologa) i sada je sve dobro (evo vec osam godina). Tako da te skroz razumem , ta bolest ne bira nego samo jako pobedices na kraju samo veruj u sebe a ovaj sto c vecno da zivi je samo opterecen smrcu i staroscu...
pre 10 godina
umerenost je kljuc svega, 100 umesto 250 pilula dnevno :)
google apoteka
pre 10 godina
pa i smrt je sastavni deo života, priroda nas je tako napravila, mada kako vreme ide i to će da izleče
pre 10 godina
@uzalud sve koliko ja znam leukemija je autoimuna bolest i nema veze sa tvojim nacinom zivota. Ti si izabrao pravi nacin ali nisi se pitao nista...
A ovaj pacijent sto misli da je riba isto sto i meso, edukuj se malo, uvek se odvaja riba od mesa koliko god to tebi suludo zvucalo...
pre 10 godina
@Uzalud sve
Hard kor prica... Da li si pokusao na kraju tretmana kad je organizam ociscen itd. da primenis Budvigovu, Brojsovu ili neku slicnu dijetu?
Jedine stvari za koju mogu da "potvrdim", od 15tak medikamenata i suplemenata koje sam probao majci da dajem, da imaju efekta jesu cesium hlorid i soda bikarbona. Od CsCl su joj se metastaze, na zalost ne sve, sa jetre povukle. Takodje na sodu bikarbonu je odlicno reagovala.
Istu terapiju predlozio sam poznaniku i danas je da ne cuje zlo ziv i zdrav, stim sto on pored ove 2 stvari prima i klasicno lecenje tako da je pitanje sta pomaze. Metastaze na plucima, mozgu itd..
Suma sumarum jezive price. U jezivo vreme zivimo, mnogo je sve zagadjeno i ono sto unesemo u sebe pod parolom zdravo vise nije zdravo. Obicna jabuka, koja je osnovno voce na nasem podneblju vise nije zdrava, sta dalje...
pre 10 godina
A šta mu to sve vredi kad ima loš horoskop. Ubiće ga tramvaj.
pre 10 godina
Pa dobro, a sto niste napisali sta jede i za rucak i za veceru, nije mu valjda dorucak jedini obrok u toku dana...
pre 10 godina
@Uzalud sve
Čak i kad te nešto strefi, bitna je glava...bitna je smirenost, ljubav i podrška, a organizam pamti svako dobro koje mu učiniš.
Drži se care!
pre 10 godina
Hahahah na kraju ce da pogine u saobracajnoj nesreci :x
pre 10 godina
Ja bi mu predlozio da plati doktorima da ga vjestacki natjeraju u komu. Tako da bi poslije na aparatima mogao zivjeti do plus beskonacno godina ukoliko aparati izdrze.
pre 10 godina
dobro je i važno hraniti se zdravo ali na sudbinu nema dejstvo! Zato uzmi sve što ti prija ali nikad ne zaboravi na MERU! Meni se tako čini,ne znam...
pre 10 godina
Hrana za dugovečnost
pre 10 godina
leb i mast.
pre 10 godina
Sve što treba je da mi daš dušu..
pre 10 godina
@ Uzalud sve
Kako da znas da li neko krosfituje? Ne sekiraj se, reci ce ti
pre 10 godina
covek koji planira da zivi vecno treba da uzima samo bensedin jer nije normalan !
pre 10 godina
U životu je najvažnije biti racionalan, ko god robuje bilo čemu plati cenu.
pre 10 godina
Riba nije meso? Hahahahaha Ja mislio da je riba zivotinja i da ima misicno tkivo tj. meso kad ono...
pre 10 godina
Sa 100 tableta dnevno ce mu otici zeludac i jetra.
pre 10 godina
ja na kilo prasetine dnevno pa ima da zivim vecno(do prvog infarkta)a za ove tablete nekapiram nepijem al se racuna pivo i vino kao tableta?
pre 10 godina
За доручак, ручак, вечеру и ужину можете по избору а за вечни живот храните се љубављу и истином... ;)
pre 10 godina
Dzaba prijatelju umreces kao i svi drugi
pre 10 godina
Tabletama pokusava da nadoknadi ono sto ne unese kroz restriktuvnu hranu? Bas pametno!
pre 10 godina
budala
pre 10 godina
Pacijent: doktore koliko cu jos ziveti?
Doktor: da li pijes alkohol?
Pacijent: ne
Doktor: pusis?
Pacijent: ne
Doktor: ali se svaleras?
Pacijent: ma neeee
Doktor: pa koji vrag onda da zivis
pre 10 godina
Za 2 meseca vest "Umro covek koji je planirao da zivi vecno"...
pre 10 godina
(Uzalud sve, 26. april 2016 15:53)
Želim ti sve najbolje i da se što pre izlečiš!
pre 10 godina
A kakve su tablete u pitanju? Ne kapiram
pre 10 godina
Puca od zdravlja sa 100 tableta dnevno. Pa ja kad bi pio 100 tableta dnevno ne bih mogao nista drugo da jedem.
pre 10 godina
Ja imam 29 godina, jedem dosta zdravo, povrće uz ribu i ostalo krto meso, ne jedem slatkiše nego voće, pijem voćne šejkove itd. bavio sam se crossfit-om rekreativno, izgledam iznad prosečno, uglavnom imam sliku kako treba zdravo živeti. Prošle godine dobio leukemiju, bio na transplantaciji koštane srži jedva izvukao živu glavu! Još uvek ne znam da li ću da se izlečim. Poenta je da se ne treba opterećivati preterano jer pravila nema, ako te nešto "ubode" kao što je mene, džabe sve ono unazad što sam fino jeo i živeo. Ako me neko pita kako ja sad nekome da kažem "hrani se ovako, treniraj onako", kad je mene slučajno pogodila bomba?
pre 10 godina
3 jaja na oko, glavica crnog luka ili veza mladog luka, slaninice 3-4 reznja, jogurt, 3 kriske hleba i ako ima para pavlaka.
pre 10 godina
Totalni slabic! Umesto da pojaca te tablete i suplemente,on smanjio na samo 100 komada za dorucak.Bolje neka Gugla,sa 300 se postepeno dize broj tableta na 500 i tada postajes besmrtan!
pre 10 godina
Samo mu se vi rugajte, čovek je naučio i shvatio da je suplementacija neophodna da bi organizam uvek imao sve što mu treba. On ce verovatno biti ziv i kad mnogi od komentatora budu mirisali travu odozdo.
pre 10 godina
Geni su i mama i tata, bez toga moze i 500 tableta dnevno dzabaa.
pre 10 godina
Ko želi da živi na taj način večno, 100 tableta dnevno plus sterilan način ishrane. Beži bre, džaba ti sve.
pre 10 godina
Dzaba mu sve to kada će mu jetra otići od te kolicine tableta...
pre 10 godina
Zivećeš koliko ti Bog da, ali zivi kao čovek.
pre 10 godina
Raymond "Ray" Kurzweil planira da živi zauvek?
Za srce pije "Cardio Aspirin" što istovremeno može uništiti jetru, pa leči jetru drugim lekovima. Kažite mu da jede peršun!
Važi za losos i za bilo koju ribu; u kišnim godinama Mississippi River ima preko 50 cm visokog leda i svake zime hrabri ribari seku led i iz mreža izvuku 33 tona šarana i drugih riba. Osetiš tugu i za ribu i za radne ljude koji prokockaju živote po ledu.
pre 10 godina
Па кад по цео дан виси на интернету и ништа не ради.
pre 10 godina
Da pokuša kod psihologa za početak?
pre 10 godina
Budalaštine. Fino kaže ona pesma, čini mi se da su Babe:
Majka sinu seče luk i slaninu,
jedi sine snaga ti na usta ulaziiiii.
pre 10 godina
Prijatelju, nema labavo. Pojacaj to i kroz par dana se vrati na staru dozu tableta. Uozbilji se, nisi malo djete
pre 10 godina
Nije bas sve u hrani i pilulama,mnogo toga je u genima...
Neko zivi zdravo,hrani se zdravo...pa na kraju odjednom ili oboli ili umre od nepoznatog uzroka...u "najboljim" godinama...
Neko ne vodi racuna pa dozivi duboku starost,zdrav...
Hranio se ovako ili onako,kako god se trudio na kraju ces umreti.
Hrana nam je prepuna hemije,pogotovu hleb,meso i voce...
pre 10 godina
Covek je pokretna apoteka.lol
pre 10 godina
Ne pomaže ništa bratac! :) Džaba ti sve.
pre 10 godina
Al se ovaj negde malo presao da ne kazem neku jacu rec.
pre 10 godina
Treba da se hrani u cloud-u...
pre 10 godina
Бијели лук, хљеб и сланина да изгледаш ко планина :Д
pre 10 godina
Malo je to pilula, mora to dosta jace i uboitije.
pre 10 godina
Malo je to pilula, mora to dosta jace i uboitije.
pre 10 godina
Prijatelju, nema labavo. Pojacaj to i kroz par dana se vrati na staru dozu tableta. Uozbilji se, nisi malo djete
pre 10 godina
Ja imam 29 godina, jedem dosta zdravo, povrće uz ribu i ostalo krto meso, ne jedem slatkiše nego voće, pijem voćne šejkove itd. bavio sam se crossfit-om rekreativno, izgledam iznad prosečno, uglavnom imam sliku kako treba zdravo živeti. Prošle godine dobio leukemiju, bio na transplantaciji koštane srži jedva izvukao živu glavu! Još uvek ne znam da li ću da se izlečim. Poenta je da se ne treba opterećivati preterano jer pravila nema, ako te nešto "ubode" kao što je mene, džabe sve ono unazad što sam fino jeo i živeo. Ako me neko pita kako ja sad nekome da kažem "hrani se ovako, treniraj onako", kad je mene slučajno pogodila bomba?
pre 10 godina
Бијели лук, хљеб и сланина да изгледаш ко планина :Д
pre 10 godina
3 jaja na oko, glavica crnog luka ili veza mladog luka, slaninice 3-4 reznja, jogurt, 3 kriske hleba i ako ima para pavlaka.
pre 10 godina
Da pokuša kod psihologa za početak?
pre 10 godina
Treba da se hrani u cloud-u...
pre 10 godina
Totalni slabic! Umesto da pojaca te tablete i suplemente,on smanjio na samo 100 komada za dorucak.Bolje neka Gugla,sa 300 se postepeno dize broj tableta na 500 i tada postajes besmrtan!
pre 10 godina
Covek je pokretna apoteka.lol
pre 10 godina
Geni su i mama i tata, bez toga moze i 500 tableta dnevno dzabaa.
pre 10 godina
Ne pomaže ništa bratac! :) Džaba ti sve.
pre 10 godina
Nije bas sve u hrani i pilulama,mnogo toga je u genima...
Neko zivi zdravo,hrani se zdravo...pa na kraju odjednom ili oboli ili umre od nepoznatog uzroka...u "najboljim" godinama...
Neko ne vodi racuna pa dozivi duboku starost,zdrav...
Hranio se ovako ili onako,kako god se trudio na kraju ces umreti.
Hrana nam je prepuna hemije,pogotovu hleb,meso i voce...
pre 10 godina
Па кад по цео дан виси на интернету и ништа не ради.
pre 10 godina
Zivećeš koliko ti Bog da, ali zivi kao čovek.
pre 10 godina
Za 2 meseca vest "Umro covek koji je planirao da zivi vecno"...
pre 10 godina
Puca od zdravlja sa 100 tableta dnevno. Pa ja kad bi pio 100 tableta dnevno ne bih mogao nista drugo da jedem.
pre 10 godina
Dzaba mu sve to kada će mu jetra otići od te kolicine tableta...
pre 10 godina
Ko želi da živi na taj način večno, 100 tableta dnevno plus sterilan način ishrane. Beži bre, džaba ti sve.
pre 10 godina
Al se ovaj negde malo presao da ne kazem neku jacu rec.
pre 10 godina
Pacijent: doktore koliko cu jos ziveti?
Doktor: da li pijes alkohol?
Pacijent: ne
Doktor: pusis?
Pacijent: ne
Doktor: ali se svaleras?
Pacijent: ma neeee
Doktor: pa koji vrag onda da zivis
pre 10 godina
Budalaštine. Fino kaže ona pesma, čini mi se da su Babe:
Majka sinu seče luk i slaninu,
jedi sine snaga ti na usta ulaziiiii.
pre 10 godina
Sa 100 tableta dnevno ce mu otici zeludac i jetra.
pre 10 godina
Dzaba prijatelju umreces kao i svi drugi
pre 10 godina
A kakve su tablete u pitanju? Ne kapiram
pre 10 godina
covek koji planira da zivi vecno treba da uzima samo bensedin jer nije normalan !
pre 10 godina
Raymond "Ray" Kurzweil planira da živi zauvek?
Za srce pije "Cardio Aspirin" što istovremeno može uništiti jetru, pa leči jetru drugim lekovima. Kažite mu da jede peršun!
Važi za losos i za bilo koju ribu; u kišnim godinama Mississippi River ima preko 50 cm visokog leda i svake zime hrabri ribari seku led i iz mreža izvuku 33 tona šarana i drugih riba. Osetiš tugu i za ribu i za radne ljude koji prokockaju živote po ledu.
pre 10 godina
budala
pre 10 godina
(Uzalud sve, 26. april 2016 15:53)
Želim ti sve najbolje i da se što pre izlečiš!
pre 10 godina
За доручак, ручак, вечеру и ужину можете по избору а за вечни живот храните се љубављу и истином... ;)
pre 10 godina
U životu je najvažnije biti racionalan, ko god robuje bilo čemu plati cenu.
pre 10 godina
Riba nije meso? Hahahahaha Ja mislio da je riba zivotinja i da ima misicno tkivo tj. meso kad ono...
pre 10 godina
Tabletama pokusava da nadoknadi ono sto ne unese kroz restriktuvnu hranu? Bas pametno!
pre 10 godina
Samo mu se vi rugajte, čovek je naučio i shvatio da je suplementacija neophodna da bi organizam uvek imao sve što mu treba. On ce verovatno biti ziv i kad mnogi od komentatora budu mirisali travu odozdo.
pre 10 godina
Hahahah na kraju ce da pogine u saobracajnoj nesreci :x
pre 10 godina
leb i mast.
pre 10 godina
@Uzalud sve
Čak i kad te nešto strefi, bitna je glava...bitna je smirenost, ljubav i podrška, a organizam pamti svako dobro koje mu učiniš.
Drži se care!
pre 10 godina
dobro je i važno hraniti se zdravo ali na sudbinu nema dejstvo! Zato uzmi sve što ti prija ali nikad ne zaboravi na MERU! Meni se tako čini,ne znam...
pre 10 godina
Ja bi mu predlozio da plati doktorima da ga vjestacki natjeraju u komu. Tako da bi poslije na aparatima mogao zivjeti do plus beskonacno godina ukoliko aparati izdrze.
pre 10 godina
ja na kilo prasetine dnevno pa ima da zivim vecno(do prvog infarkta)a za ove tablete nekapiram nepijem al se racuna pivo i vino kao tableta?
pre 10 godina
umerenost je kljuc svega, 100 umesto 250 pilula dnevno :)
google apoteka
pre 10 godina
Sve što treba je da mi daš dušu..
pre 10 godina
@uzalud sve
Ista prica, trenirao ceo zivot, ne pusim , ne pijem kafu a alkohol skoro da nisam pio (ponekad kada se izadje po neko pice) a onda bomba! U 25 dobio Hodckina (specificnog primarno na plucima),lecili me od tuberkuloze, operacija, hemo , zracenje pa se kao izlecim pa se vrati pa opet hemo pa tranplantacija (autologa) i sada je sve dobro (evo vec osam godina). Tako da te skroz razumem , ta bolest ne bira nego samo jako pobedices na kraju samo veruj u sebe a ovaj sto c vecno da zivi je samo opterecen smrcu i staroscu...
pre 10 godina
pa i smrt je sastavni deo života, priroda nas je tako napravila, mada kako vreme ide i to će da izleče
pre 10 godina
Prekomerna dugovecnost stvorila bi nesagledive socijalne i ekonomske probleme, gustinu naseljenosti koja je nepodnosljiva itd. Neki od njih vec se naziru u razvijenim zemljama.
pre 10 godina
Prošli put na ovu temu neko reče:
"kada ga smrt konačno bude prevarila svi će reći "e do kurcvela":-)
pre 10 godina
@Uzalud sve
Hard kor prica... Da li si pokusao na kraju tretmana kad je organizam ociscen itd. da primenis Budvigovu, Brojsovu ili neku slicnu dijetu?
Jedine stvari za koju mogu da "potvrdim", od 15tak medikamenata i suplemenata koje sam probao majci da dajem, da imaju efekta jesu cesium hlorid i soda bikarbona. Od CsCl su joj se metastaze, na zalost ne sve, sa jetre povukle. Takodje na sodu bikarbonu je odlicno reagovala.
Istu terapiju predlozio sam poznaniku i danas je da ne cuje zlo ziv i zdrav, stim sto on pored ove 2 stvari prima i klasicno lecenje tako da je pitanje sta pomaze. Metastaze na plucima, mozgu itd..
Suma sumarum jezive price. U jezivo vreme zivimo, mnogo je sve zagadjeno i ono sto unesemo u sebe pod parolom zdravo vise nije zdravo. Obicna jabuka, koja je osnovno voce na nasem podneblju vise nije zdrava, sta dalje...
pre 10 godina
@ Uzalud sve
Kako da znas da li neko krosfituje? Ne sekiraj se, reci ce ti
pre 10 godina
A šta mu to sve vredi kad ima loš horoskop. Ubiće ga tramvaj.
pre 10 godina
Pa dobro, a sto niste napisali sta jede i za rucak i za veceru, nije mu valjda dorucak jedini obrok u toku dana...
pre 10 godina
@uzalud sve koliko ja znam leukemija je autoimuna bolest i nema veze sa tvojim nacinom zivota. Ti si izabrao pravi nacin ali nisi se pitao nista...
A ovaj pacijent sto misli da je riba isto sto i meso, edukuj se malo, uvek se odvaja riba od mesa koliko god to tebi suludo zvucalo...
pre 10 godina
Hrana za dugovečnost
pre 10 godina
Znaci tabletoman!
pre 10 godina
Samo mu se vi rugajte, čovek je naučio i shvatio da je suplementacija neophodna da bi organizam uvek imao sve što mu treba. On ce verovatno biti ziv i kad mnogi od komentatora budu mirisali travu odozdo.
pre 10 godina
3 jaja na oko, glavica crnog luka ili veza mladog luka, slaninice 3-4 reznja, jogurt, 3 kriske hleba i ako ima para pavlaka.
pre 10 godina
Бијели лук, хљеб и сланина да изгледаш ко планина :Д
pre 10 godina
Raymond "Ray" Kurzweil planira da živi zauvek?
Za srce pije "Cardio Aspirin" što istovremeno može uništiti jetru, pa leči jetru drugim lekovima. Kažite mu da jede peršun!
Važi za losos i za bilo koju ribu; u kišnim godinama Mississippi River ima preko 50 cm visokog leda i svake zime hrabri ribari seku led i iz mreža izvuku 33 tona šarana i drugih riba. Osetiš tugu i za ribu i za radne ljude koji prokockaju živote po ledu.
pre 10 godina
Riba nije meso? Hahahahaha Ja mislio da je riba zivotinja i da ima misicno tkivo tj. meso kad ono...
pre 10 godina
ja na kilo prasetine dnevno pa ima da zivim vecno(do prvog infarkta)a za ove tablete nekapiram nepijem al se racuna pivo i vino kao tableta?
pre 10 godina
Zivećeš koliko ti Bog da, ali zivi kao čovek.
pre 10 godina
Da pokuša kod psihologa za početak?
pre 10 godina
Ko želi da živi na taj način večno, 100 tableta dnevno plus sterilan način ishrane. Beži bre, džaba ti sve.
pre 10 godina
Budalaštine. Fino kaže ona pesma, čini mi se da su Babe:
Majka sinu seče luk i slaninu,
jedi sine snaga ti na usta ulaziiiii.
pre 10 godina
Па кад по цео дан виси на интернету и ништа не ради.
pre 10 godina
Nije bas sve u hrani i pilulama,mnogo toga je u genima...
Neko zivi zdravo,hrani se zdravo...pa na kraju odjednom ili oboli ili umre od nepoznatog uzroka...u "najboljim" godinama...
Neko ne vodi racuna pa dozivi duboku starost,zdrav...
Hranio se ovako ili onako,kako god se trudio na kraju ces umreti.
Hrana nam je prepuna hemije,pogotovu hleb,meso i voce...
pre 10 godina
Dzaba mu sve to kada će mu jetra otići od te kolicine tableta...
pre 10 godina
Geni su i mama i tata, bez toga moze i 500 tableta dnevno dzabaa.
pre 10 godina
Ne pomaže ništa bratac! :) Džaba ti sve.
pre 10 godina
A kakve su tablete u pitanju? Ne kapiram
pre 10 godina
Treba da se hrani u cloud-u...
pre 10 godina
Pacijent: doktore koliko cu jos ziveti?
Doktor: da li pijes alkohol?
Pacijent: ne
Doktor: pusis?
Pacijent: ne
Doktor: ali se svaleras?
Pacijent: ma neeee
Doktor: pa koji vrag onda da zivis
pre 10 godina
Al se ovaj negde malo presao da ne kazem neku jacu rec.
pre 10 godina
Covek je pokretna apoteka.lol
pre 10 godina
Prijatelju, nema labavo. Pojacaj to i kroz par dana se vrati na staru dozu tableta. Uozbilji se, nisi malo djete
pre 10 godina
Za 2 meseca vest "Umro covek koji je planirao da zivi vecno"...
pre 10 godina
Malo je to pilula, mora to dosta jace i uboitije.
pre 10 godina
Puca od zdravlja sa 100 tableta dnevno. Pa ja kad bi pio 100 tableta dnevno ne bih mogao nista drugo da jedem.
pre 10 godina
Ja imam 29 godina, jedem dosta zdravo, povrće uz ribu i ostalo krto meso, ne jedem slatkiše nego voće, pijem voćne šejkove itd. bavio sam se crossfit-om rekreativno, izgledam iznad prosečno, uglavnom imam sliku kako treba zdravo živeti. Prošle godine dobio leukemiju, bio na transplantaciji koštane srži jedva izvukao živu glavu! Još uvek ne znam da li ću da se izlečim. Poenta je da se ne treba opterećivati preterano jer pravila nema, ako te nešto "ubode" kao što je mene, džabe sve ono unazad što sam fino jeo i živeo. Ako me neko pita kako ja sad nekome da kažem "hrani se ovako, treniraj onako", kad je mene slučajno pogodila bomba?
pre 10 godina
budala
pre 10 godina
За доручак, ручак, вечеру и ужину можете по избору а за вечни живот храните се љубављу и истином... ;)
pre 10 godina
Sa 100 tableta dnevno ce mu otici zeludac i jetra.
pre 10 godina
Totalni slabic! Umesto da pojaca te tablete i suplemente,on smanjio na samo 100 komada za dorucak.Bolje neka Gugla,sa 300 se postepeno dize broj tableta na 500 i tada postajes besmrtan!
pre 10 godina
covek koji planira da zivi vecno treba da uzima samo bensedin jer nije normalan !
pre 10 godina
dobro je i važno hraniti se zdravo ali na sudbinu nema dejstvo! Zato uzmi sve što ti prija ali nikad ne zaboravi na MERU! Meni se tako čini,ne znam...
pre 10 godina
Hahahah na kraju ce da pogine u saobracajnoj nesreci :x
pre 10 godina
Dzaba prijatelju umreces kao i svi drugi
pre 10 godina
@ Uzalud sve
Kako da znas da li neko krosfituje? Ne sekiraj se, reci ce ti
pre 10 godina
Prekomerna dugovecnost stvorila bi nesagledive socijalne i ekonomske probleme, gustinu naseljenosti koja je nepodnosljiva itd. Neki od njih vec se naziru u razvijenim zemljama.
pre 10 godina
(Uzalud sve, 26. april 2016 15:53)
Želim ti sve najbolje i da se što pre izlečiš!
pre 10 godina
Tabletama pokusava da nadoknadi ono sto ne unese kroz restriktuvnu hranu? Bas pametno!
pre 10 godina
U životu je najvažnije biti racionalan, ko god robuje bilo čemu plati cenu.
pre 10 godina
Sve što treba je da mi daš dušu..
pre 10 godina
leb i mast.
pre 10 godina
Hrana za dugovečnost
pre 10 godina
@Uzalud sve
Čak i kad te nešto strefi, bitna je glava...bitna je smirenost, ljubav i podrška, a organizam pamti svako dobro koje mu učiniš.
Drži se care!
pre 10 godina
@uzalud sve koliko ja znam leukemija je autoimuna bolest i nema veze sa tvojim nacinom zivota. Ti si izabrao pravi nacin ali nisi se pitao nista...
A ovaj pacijent sto misli da je riba isto sto i meso, edukuj se malo, uvek se odvaja riba od mesa koliko god to tebi suludo zvucalo...
pre 10 godina
pa i smrt je sastavni deo života, priroda nas je tako napravila, mada kako vreme ide i to će da izleče
pre 10 godina
Ja bi mu predlozio da plati doktorima da ga vjestacki natjeraju u komu. Tako da bi poslije na aparatima mogao zivjeti do plus beskonacno godina ukoliko aparati izdrze.
pre 10 godina
A šta mu to sve vredi kad ima loš horoskop. Ubiće ga tramvaj.
pre 10 godina
Pa dobro, a sto niste napisali sta jede i za rucak i za veceru, nije mu valjda dorucak jedini obrok u toku dana...
pre 10 godina
@Uzalud sve
Hard kor prica... Da li si pokusao na kraju tretmana kad je organizam ociscen itd. da primenis Budvigovu, Brojsovu ili neku slicnu dijetu?
Jedine stvari za koju mogu da "potvrdim", od 15tak medikamenata i suplemenata koje sam probao majci da dajem, da imaju efekta jesu cesium hlorid i soda bikarbona. Od CsCl su joj se metastaze, na zalost ne sve, sa jetre povukle. Takodje na sodu bikarbonu je odlicno reagovala.
Istu terapiju predlozio sam poznaniku i danas je da ne cuje zlo ziv i zdrav, stim sto on pored ove 2 stvari prima i klasicno lecenje tako da je pitanje sta pomaze. Metastaze na plucima, mozgu itd..
Suma sumarum jezive price. U jezivo vreme zivimo, mnogo je sve zagadjeno i ono sto unesemo u sebe pod parolom zdravo vise nije zdravo. Obicna jabuka, koja je osnovno voce na nasem podneblju vise nije zdrava, sta dalje...
pre 10 godina
umerenost je kljuc svega, 100 umesto 250 pilula dnevno :)
google apoteka
pre 10 godina
Prošli put na ovu temu neko reče:
"kada ga smrt konačno bude prevarila svi će reći "e do kurcvela":-)
pre 10 godina
@uzalud sve
Ista prica, trenirao ceo zivot, ne pusim , ne pijem kafu a alkohol skoro da nisam pio (ponekad kada se izadje po neko pice) a onda bomba! U 25 dobio Hodckina (specificnog primarno na plucima),lecili me od tuberkuloze, operacija, hemo , zracenje pa se kao izlecim pa se vrati pa opet hemo pa tranplantacija (autologa) i sada je sve dobro (evo vec osam godina). Tako da te skroz razumem , ta bolest ne bira nego samo jako pobedices na kraju samo veruj u sebe a ovaj sto c vecno da zivi je samo opterecen smrcu i staroscu...
pre 10 godina
Znaci tabletoman!
52 Komentari
Sortiraj po: