Marinko
pre 11 godina
Red bi bio da Kragujevac napokon dobije normalnu autobusku stanicu, kad je vec prethodna vlast zatvorila postojecu, ali samo ne znam sa kojim ciljem.
Subota, 25.04.2015.
16:19
Godinu i po dana Kragujevac ima improvizovanu autobusku stanicu. Lokalna samouprava najavila je izgradnju potpuno nove u vrednosti od 5 do 12 miliona evra.
Izvor: B92
IMAGE SOURCE
pre 11 godina
Red bi bio da Kragujevac napokon dobije normalnu autobusku stanicu, kad je vec prethodna vlast zatvorila postojecu, ali samo ne znam sa kojim ciljem.
pre 11 godina
Sta zna dete sta je 12 mioliona eur...
pre 11 godina
izmedju 5 i 12 miliona evra.Tacna cena ce se formirati posle ugradnje vladajuce garniture
pre 11 godina
Nemojte pokusavati da radite bez Gojkoviceve i Mirovica, oni su vam kolege i rado ce vam otkriti semu.
pre 11 godina
samo da ne prodjete kao Novi Sad.U NS stanica od nekoliko miliona evra zvrji prazna i propada a za to jpš niko nije odgovarao.
pre 11 godina
Diznilend, pa stanica. Ja mislim da Kragujevcani ne znaju sta ce od srece zbog oba projekta. Fali jos samo space centar za obuku astronauta da slika bude potpuna.
pre 11 godina
Od 5-12 mil €?
2025.?
'ste vi normalni?!
A, da... kragujevcani se kopcaju na ledja... sve ok, nastavite...
pre 11 godina
Hahahaha 12 mil za autobusku hahahah
pre 11 godina
Obavezno konsultovati Maju Gojkovic i Igora Mirovica.
pre 11 godina
Kojih bre 12M? Znate li vi koliko je to novca?
pre 11 godina
Kojih bre 12M? Znate li vi koliko je to novca?
pre 11 godina
Obavezno konsultovati Maju Gojkovic i Igora Mirovica.
pre 11 godina
Od 5-12 mil €?
2025.?
'ste vi normalni?!
A, da... kragujevcani se kopcaju na ledja... sve ok, nastavite...
pre 11 godina
Diznilend, pa stanica. Ja mislim da Kragujevcani ne znaju sta ce od srece zbog oba projekta. Fali jos samo space centar za obuku astronauta da slika bude potpuna.
pre 11 godina
Hahahaha 12 mil za autobusku hahahah
pre 11 godina
samo da ne prodjete kao Novi Sad.U NS stanica od nekoliko miliona evra zvrji prazna i propada a za to jpš niko nije odgovarao.
pre 11 godina
Nemojte pokusavati da radite bez Gojkoviceve i Mirovica, oni su vam kolege i rado ce vam otkriti semu.
pre 11 godina
izmedju 5 i 12 miliona evra.Tacna cena ce se formirati posle ugradnje vladajuce garniture
pre 11 godina
Sta zna dete sta je 12 mioliona eur...
pre 11 godina
Red bi bio da Kragujevac napokon dobije normalnu autobusku stanicu, kad je vec prethodna vlast zatvorila postojecu, ali samo ne znam sa kojim ciljem.
pre 11 godina
Obavezno konsultovati Maju Gojkovic i Igora Mirovica.
pre 11 godina
Kojih bre 12M? Znate li vi koliko je to novca?
pre 11 godina
Hahahaha 12 mil za autobusku hahahah
pre 11 godina
Od 5-12 mil €?
2025.?
'ste vi normalni?!
A, da... kragujevcani se kopcaju na ledja... sve ok, nastavite...
pre 11 godina
Diznilend, pa stanica. Ja mislim da Kragujevcani ne znaju sta ce od srece zbog oba projekta. Fali jos samo space centar za obuku astronauta da slika bude potpuna.
pre 11 godina
samo da ne prodjete kao Novi Sad.U NS stanica od nekoliko miliona evra zvrji prazna i propada a za to jpš niko nije odgovarao.
pre 11 godina
Nemojte pokusavati da radite bez Gojkoviceve i Mirovica, oni su vam kolege i rado ce vam otkriti semu.
pre 11 godina
Sta zna dete sta je 12 mioliona eur...
pre 11 godina
izmedju 5 i 12 miliona evra.Tacna cena ce se formirati posle ugradnje vladajuce garniture
pre 11 godina
Red bi bio da Kragujevac napokon dobije normalnu autobusku stanicu, kad je vec prethodna vlast zatvorila postojecu, ali samo ne znam sa kojim ciljem.
10 Komentari
Sortiraj po: