Svet 0

25.10.2024.

20:24

Jedanaestogodišnje dete izbolo nožem očuha da bi odbranilo majku

Jedanaestogodišnje dete izbolo je nožem očuha u Forbaku, na severoistoku Francuske, kako bi zaštitilo majku tokom porodične svađe, saopštilo je danas tužilaštvo u Sargeminu.

Izvor: Tanjug

Jedanaestogodišnje dete izbolo nožem očuha da bi odbranilo majku
Shutterstock/Jose HERNANDEZ Camera 51

Podeli:

Muškarac je uboden tri puta, hospitalizovan je i nije u životnoj opasnosti, preneo je "Figaro".

Par i dete su nemačke nacionalnosti, rekao je zamenik tužioca. 

Majka i njeno dete, koji inače žive u Nemačkoj, boravili su kod njenog partnera u Forbaku. 

S obzirom na uzrast deteta, postupak će biti prebačen nemačkom pravosuđu, objasnio je zamenik tužioca. 

Istražitelj je saslušao dete ponovo jutros u pratnji psihijatra, a dete je potom predato socijalnoj službi. 
 

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Neočekivan obrt

Iran izigrao Trampa

Pakistan je zvanično odobrio tranzit robe u Iran preko svoje teritorije i luka, pozicionirajući Karači, Port Kasim i Gvadar kao ključna logistička čvorišta za iransku trgovinu.

23:26

3.5.2026.

2 d

Svet

Eskaliralo je; Gori u Ormuskom moreuzu VIDEO

Dve iranske rakete pogodile su brod američke mornarice koji je pokušao da uđe u Ormuski moreuz, sprečivši ga na taj način da to i učini, prenela je danas agencija Fars, pozivajući se na lokalne izvore.

12:28

4.5.2026.

1 d

Podeli: