Svet 0

24.09.2024.

12:25

Zaustavljena na aerodromu; Žena krijumčarila 850 grama kokaina

Bezbednosne službe na aerodromu u Johanesburgu, jednom od najprometnijih u Južnoj Africi, uhapsile su ženu koja je optužena da je u stomaku krijumčarila 68 kapsula koakina ukupne težine oko 850 grama.

Izvor: Tanjug

Zaustavljena na aerodromu; Žena krijumčarila 850 grama kokaina
EPA/Andres Cristaldo

Podeli:

Žena je optužena za šverc narkotika nakon što su rendgenski snimci otkrili u njenom stomaku više desetina kapsula za koje policija veruje da su napunjene kokainom, prenosi Skaj Njuz.

Nakon što je policija primila dojavu da jedna žena pokušava da prokrijumčari drogu na letu iz Sao Paula, 30-godišnja putnica iz Namibije zaustavljena je i uhapšena na međunarodnom aerodromu  u Johanesburgu.

Ona je deseta osoba uhapšena na tom aerodromu u poslednja dva meseca pod sumnjom da krijumčari drogu, rekli su policijski službenici, dodajući da je prošle nedelje uhapšen jedan Nigerijac koji se suočava sa sličnim optužbama.


 

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Evropa će goreti, ali bukvalno

Evropa je tokom 2025. zabeležila jednu od najtoplijih godina u istoriji, dok naučnici upozoravaju da bi 2026. mogla da bude još toplija zbog očekivanog jačeg El Ninja, pokazao je novi izveštaj Svetske meteorološke organizacije i programa EU Kopernikus.

9:21

29.4.2026.

1 d

Podeli: