Svet 0

27.05.2024.

19:45

Pucnjava u Mičigenu: Poginuo 17-godišnjak, sedam osoba povređeno

Tinejdžer star 17 godina je poginuo, a sedam osoba je povređeno u pucnjavi koja se dogodila u Lensingu u saveznoj američkoj državi Mičigen, saopštila je policija.

Izvor: Tanjug

Pucnjava u Mičigenu: Poginuo 17-godišnjak, sedam osoba povređeno
Shutterstock/ALDECA studio

Podeli:

Policija Lensinga je reagovala na incident koji se dogodio u centru grada oko 2.50 izjutra, navodi se u saopštenju, preneo je USA tudej.

Kada su policajci stigli, zatekli su mnoštvo ljudi i više žrtava pucnjave, saopštila je policija. Vatrogasna služba Lensinga je reagovala i prevezla nekoliko povređenih u lokalnu bolnicu.

Policija je saopštila da je sedam osoba starih od 15 do 20 godina zadobilo rane od vatrenog oružja, a da je 17-godišnji tinejdžer preminuo u lokalnoj bolnici.

Najmanje jedna osoba je u kritičnom stanju, navodi se u saopštenju. Istraga o incidentu je u toku, saopštila je policija.

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Prvi slobodan dan

Najtužniji dan Mundijala

U proširenom formatu Mundijala, ekipe koje stignu do završnice odigraće čak osam utakmica, pa je dodatno vreme za odmor od velikog značaja.

12:20

8.7.2026.

14 h

Ostala je još jedna

Putine, padaju kao domine; Gori u Omsku FOTO/VIDEO

Dronovi su napali najveću rusku rafineriju nafte, koja se nalazi u Omsku, 2.500 km od ukrajinske granice, i jedna je od samo dve rafinerije koje još nisu napadnute, potvrdio je Generalštab Oružanih snaga Ukrajine.

18:38

6.7.2026.

2 d

Podeli: